» »

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

Katerega internetnega ponudnika izbrati?

««
25 / 25
»
»»

starfotr ::

PINki je izjavil:

Lepo sem se zafrknil. V zacetku meseca sem odjavil Telemach trojcek, vmes razglasijo izredne razmere. Sedaj konec meseca se iztece odpovedni rok in me odklopijo. Pri T-2 pa bom cakal verjetno do izteka izrednih razmer za priklop. :|

To se dela vedno tako, da ti novi operater uredi vse. Ob priklopu novega ponudnika, ti starega odklopijo, tako nimaš nobenega izpada. Ne vem, zakaj je treba odjavljat sam.

PINki ::

Baje je bil problem v tem, da sem pri Telemachu na kablu, T-2 pa ima optiko. In se kao ni dalo. Drugače bi izkoristil to. Ma itak ni panike, imam dovolj mobilnega interneta, T-2 je pa tudi rekel, da bodo tehniki prišli priklopit, da uporabljajo zaščitna sredstva.

MrStein ::

Huh? Pol pa bi ja lahko oboje imel istočasno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Motion ::

Po dobrem tednu na A1:
Zaenkrat OK. Internet je hitrejši 30/5 napram (20/2 max kar so lahko ponudilli na mojem naslovu ), Kako je zanesljivost bomo še videli.
Televizijski vmestnik mi je bil na telekomu boljši. Bolj odziven bolj diskreten ter istočasno bolj pregleden. Prav tako daljinec od telekom (tisti z kromirano obrobo) je bil bil dosti prijetnejši za uporabo. Programska shema mi bolj odgovarja pri A1. Neč za 29 e na mesec napram 46E prej se ni za pritoževat :)

SumTingWong ::

Pinki, T-2 bi ti lahko naredil odjave pri Telemachu, po priklopu svojih storitev. Ne bi pa slo za medoperaterski prehod, kar si imel v mislih.
Ampak ja, zdej je kar je. A imas T-2 optiko ali Telekom?

Mikrohard ::

A nima Telemach odpovedni rok 1 mesec... če pogodbo prekine nov operater, dobiš v vsakem primeru še eno položnico?

PINki ::

Telemach ima 1 mesec odpovedni rok. Imam T-2 optiko. Zakaj?

SumTingWong ::

Telemach nima odpovednega roka, ce odjave uredis preko operaterja, h kateremu gres. To je po novem, od lani, kolikor mi je znano. Ce pa sam preklices, pa je 1 mesec odpovedni rok.

Ker imas T-2 optiko, bos docakal priklop. Ce bi imel TS, je pomoje ne bi do konca karantene.
««
25 / 25
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T-2 ukinitev TV-ja zaradi previsokega računa (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8010650 (556) Bellzmet
»

Kateri Trojček vzeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
513689 (548) Daliborg
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6611705 (4524) Lonsarg
»

Kolk plačujete interneta? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11311750 (5733) kixs
»

Zakaj v Sloveniji preplačujemo internetni dostop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18629570 (14934) NooB

Več podobnih tem