» »

Kako zapeči?

Kako zapeči?

megy ::

Potrebujem pomoč....
Kako naj zapečem več filmov v formatu DVD rip na en DVD (8,5 ali 4,7 GB)? Sem nekaj poskusil pa mi prebere samo enega in ga predvaja, drugih pa ne.

In še nekaj... Ali lahko posnamem na isti medij formate DVD rip in avi? Torej imel bi npr. 3x1,8 GB dvd rip in potem še nekaj avi filmov. Se to da?

Hvala za pomoč!

gruntfürmich ::

najprej morš razčistit veliko pojmov: dvd rip, avi, burn....
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

megy ::

OK. Sem res malo zabluzil...

Še enkrat:

Kako naj zapečem več VIDEO TS datotek - DVD format na en DVD medij? Torej 3 x 1,39 GB, da mi bo DVD predvajalnik predvajal vse tri risanke?

Hvala za pomoč!

boris22 ::

Verjetno si mislil vob datoteke npr VTS_01_1.VOB. Zapeči z nerotom. Izbereš dvd-burn dvd video files-oznaci vse 3 datoteke (na desni strani) daš v video ts mapo (na levi strani)-burn

gruntfürmich ::

to pa ne bo šlo..., vsaj pod dvd-video model ne. kr navadno morš zapeči tiste .VOB fajle: DVD ROM (ISO), ki jih še prej morda preimenuješ v ˝RISANKA1.MPG˝ itd. ampak še prej pa poglej kateri so tisti ta pravi .VOB fajli.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

megy ::

A pol zapečem pod data disk? Vse komplet ali tiste, ki nimajo VOB končnice pobrišem? Mah se mi res ne sanja najbolj!

Tr0n ::

Odpres novo DVD-video kompilacijo v programu za peko (kateregakoli pac uporabljas) in VOBe zmeces v VIDEO_TS direktorij. To je to.

marS ::

najprej-primer:
zajemi (zripaj) vse tri risanke na disk, vsako posebej, tako da bo vsaka en mpg2 fajl. Sedaj imaš na disku 3 mpg2 fajle.
Potem vzameš en program za DVD Mastering, npr. Nero Vision ali Adobe Encore in tu narediš najprej meni - 3 slikce, ki so ti v bistvu linki na vsako risanko in potem to zapečeš kot DVD-Video. Tako boš dobil DVD s tremi risankami.
...no more heroes...
https://ilbis.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marS ()

gruntfürmich ::

samo tiste datoteke ki so vob in vsebujejo risanko, lahko zapečeš kot navaden dvd. ampak še prej preglej v katerih .vob so risanke.

dvd-video pa lahko narediš:
a-če imaš vse datoteke iz dvd-ja (ifo, vob, ...)
b-če imaš samo datoteko z risanko, lahko tudi 3; ampak potem moraš dvd-video naredit z programom za delat dvd-video.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077106 (19242) CaqKa
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
141954 (1640) CaqKa

[Nero Burning Rom] peka video DVD-ja?

Oddelek: Zvok in slika
153897 (3416) rikta33
»

vob datoteke

Oddelek: Zvok in slika
71997 (1858) krneki
»

DVD burn?

Oddelek: Programska oprema
111569 (1403) Tr0n

Več podobnih tem