» »

[Nero Burning Rom] peka video DVD-ja?

[Nero Burning Rom] peka video DVD-ja?

rikta33 ::

zdravo!
problemcek, ki je za nekatere rutinska zadeva....namrec, zloudal sem en fajl in rad bi ga posnel kot dvd-file v nero ex. in potem ko ga dam v video_ts mapo tak kot to program zahteva se mi odpre naslednje:
---------------------------
Nero Express
---------------------------
The following files may not reside in the VIDEO_TS directory of a DVD-Video compilation:

OHlalal_bla-blablaše entak.net]_VTS_01_1.VOB
OHlalal_bla-blablaše entak.net]_VTS_01_2.VOB

Only compliant DVD-Video files ('VIDEO_TS.IFO', 'VIDEO_TS.VOB', 'VIDEO_TS.BUP', 'VTS_nn_0.IFO', 'VTS_nn_0.VOB', 'VTS_nn_0.BUP', 'VTS_nn_m.VOB') can be added to the VIDEO_TS folder. Please add files from a completed DVD-Video title or use an authoring software like NeroVision Express to create DVD-Video files from standard video files such as *.avi and *.mpg.
---------------------------
V redu
---------------------------
.................................................in potem nic. ne morem zapect. prosim vse, ki mi lahko pomagajo, naj napisejo kaksen post. upam, da ne zahtevam prevec. vnaprej hvala.
rikta33

Stepni Volk ::

Nero ti je sam odgovoril: Video DVD potrbuje točno določeno poimenovanje datotek.

Rešitev:

Preimeruj datoteke v zahtevano obliko imena, briši vse kar se nahaja pred VTS, v tvojem primeru:
OHlalal_bla-blablaše entak.net]_

Zgodovina sprememb…

rikta33 ::

STEPNI VOLK!
jah! preimenoval kot si rekel.....zbrisal vse pred VIDEO_VTS_01_1.VOB....in potem isto..... potem sem dal naslov fajla, npr." bumbar_VIDEO_VTS_01_1.VOB"....nic.....potem sem poskusil narediti novo mapo z VOB fajli in nazalost zopet nic...kaj delam narobe? please pomagaj. hvala.8-O 8-O 8-O

Stepni Volk ::

Saj ti nero točno pravi kakšno mora biti ime:
'VIDEO_TS.IFO', 'VIDEO_TS.VOB', 'VIDEO_TS.BUP', 'VTS_nn_0.IFO', 'VTS_nn_0.VOB', 'VTS_nn_0.BUP', 'VTS_nn_m.VOB'

kjer je n - je število.

Nobenih dodatnih črk, nobenih imen, nobenih bumbarjev_, samo in zgolj imena zapisana zgoraj.

rikta33 ::

hvala se enkrat AMPAK...
preimenoval tak kot si ti povedal in se mi je dvd format zapekel kot mpg4! baje ,da je neka napaka...kaj naj daj naredim. hvalezen za pomoc.

rikta33 ::

a kdo pomaga?

kozi ::

V kakšnem formatu imaš sedaj ta posnetek.

kozi ::

Mislim da ti preimenovanje ne bo pomagalo ,ker nero zahteva takšen format ne ime

rikta33 ::

zadevo sem ogledal v Gspotu. baje da je zapecen v formatu mpg2, kar mi seveda ne ustreza. zelim imeti DVD format....evo kaj se mi ispise preden zacnem pect:

DVD-Video files compliance test failed. The resulting DVD-Video might be unplayable. Do you want to continue?
---------------------------
V redu Prekliči

ko pa potrdim, mi posname v mpg2. a je kaj z fajlom narobe? mogoce nastavitve pekaca?
hvala za pomoc8-O 8-O 8-O

kozi ::

Kateri nero uporabljaš,ima ta nero možost obdelave video posnetkov.
Na tvojem mestu bi uporabljal druge programe ,če želiš kaj obdelat Pinnacle studio 9,
za samo zapečt pa Ulead DVD MovieFactory 3.

rikta33 ::

nero 6...sicer je pa res,da prvic pecem nekaj v dvd formatu. do zdej sem vedno pekel podatkovno....je se kaksna resitev?
hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rikta33 ()

kozi ::

Ko zalaufaš nerota in nastaviš na dvd , greš v phota and video pa poglej koliko ikon se ti pokaže.
Če se ti pokaže samo ena (Make DVD -Video),pol ne vem če bo šlo.
Nero 6 ultra ima tu štiri možnosti ,če imaš ta nero bi moralo iti.
Nastaviš na Make or Modify DVD + VR

rikta33 ::

kozi!
mam NEROTA express 6....res je da ko dam pect na photo in video files se mi ne pokaze nic kot to....potem sem dol potegnil nerota 6.6 in potem spet tezava. sprasuje za licencno stevilko. kako se temu izognem? a je kaksna caka? hvala

[Preberi pravila ne levi strani. Pritožbe so v oddelku Slo-tech. Obrazložitve si že prejel. Tudi prvo sporočilo v tej temi je bilo popravljeno, kar bi ti lahko dalo slutiti kaj se sme in kaj ne.]

Zgodovina sprememb…

kozi ::

Licencno številko bo treba vpisat dobiš jo tam kje si dobil nerota:D :D

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: CaqKa ()

CaqKa ::

rikta33 samo v poduk: povpraševanje po ilegalnem pridobivanju avtorsko zaščitenih vsebin je v nasprotju z pravili slotecha.

rikta33 ::

pa dobro ljudje ce tak hocete priznam, da je bilo slisati butasto...sam o ilegalnosti razlicnih vsebin na netu, v danasnjem casu ne gre razpravljati. ni res? zelel sam samo pomoc, ki je nazalost nisem dobil in jo bom poiskal kje drugje. vsem hvala za poste. administratorju pa tud velka zahvala. ne vem, kje si nasel pet zvezdic... tema je lahko od zdaj naprej zaprta.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077123 (19259) CaqKa
»

Kako zapeči?

Oddelek: Zvok in slika
82827 (2761) gruntfürmich
»

DVD velik 3gb uprašanej

Oddelek: Zvok in slika
141954 (1640) CaqKa
»

Dvd Podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
212995 (2576) Lime
»

Nero..........

Oddelek: Programska oprema
91045 (967) bobetko

Več podobnih tem