» »

Vdori v računalnik

Vdori v računalnik

Loky ::

prvo lepo pozdravljeni

kot drugo vas pa prosim za pomoč saj mi venomer javla avast antivirus vdore v računalnik iz tujega računalnika in ne vem kaj naj naredim, kako se zavarovati pred tem in kakšno škodo mi lahko povzroči?????:O :( :'( prosim vas za pomoč no kr res ne vem kaj šari po mojem računalniku iz bohvej kot...

lepo pozdravljeni in hvala za vaš čas

[url]http://album.slikomat.com/pic.php?u=176...

pizdarija1 ::

Firewal najbrž maš? Če ti tole piše je najbrž prišlo s kakšnim krekom sumljivmi programi.. updati antivirus izklop PC iz neta kr odklop kabel in preskeneri z antivirusom =) in zbriš oz. daj v karanteno kar najde!

OmegaBlue ::

Eh.. paranoiki. Tole je čisto navadno klasično sranje, ki leti naokoli in ni razlog za paniko. To sporočilo nima veze s tem kar je na tvojem računalniku.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

pizdarija1 ::

Najlažji način je da pride v tvoj pc s trojanskim konjem. Zavaruješ se da začneš uporabljati original igre, programe :), lahko ti pokrade podatke,gesla zbriše, lahko naredi napad s tvojega pcja samo to so že extrem situacije :\!

OmegaBlue ::

Ne seri, tole je navadni netbios, pač šlatajo po portu 135 in gre firewall apeshit.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Loky ::

aha torej bi blo useen pametn mal comp spucat nesnage. pa glede na to da mi njegov IP pokaže a mi to kej nuca? mislim... kr kokr sm gledu na googlu bi nj biu v lj... sam bohvej kak natančn to pokaže... pač če bi lahk pr takih to kok preprečil

ToniT ::

Tvoj ip se verjetno tudi začne z 89.142.xxx.xxx.
Kot je rekel OmegaBlue, to ni nič drugega, kot netbios paketki, ki letijo po omrežju. Firewall pa imaš ravno zato, da te pred tem ščiti.

SasoS ::

Ravno zato pa imaš program...če te motijo ta obvestila pa ga daj dol >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posodabljanje Linux jedra brez ponovnega zagona računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
978594 (6122) ABX
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253438 (2462) Mr.B
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339656 (14638) brainiac20
»

internet vdori v računalnik, rešitev!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
947262 (5831) ToniT
»

Po dnevu zatišja -- Microsoft in RPC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
656462 (6462) undefined

Več podobnih tem