» »

Ali bi gonilniki za visto home/business/enterprise delali na visti ultimate? NUJNO čimprej

Ali bi gonilniki za visto home/business/enterprise delali na visti ultimate? NUJNO čimprej

Glodko ::

Torej zanima me zgoraj sledeče vprašanje. Prosim čim prej, (zadeva je legalna, če je kdo v skrbeh:) ), gre se za prenosnik sicer (hp 8710p), na uradni strani piše da driverji podpirajo visto home basic/business/enterprise (gre se za 64 bit sisteme), torej ali bi delalo tudi na visti ULTIMATE (64 bit)?

Najlepša hvala za hiter odgovor.

michel ::

Ja. Nevem sicer zakaj ti piše da imaš samo za home basic/business/enterprise, saj je konstrukcija windowsev povsem enaka. Razlika v verzijah je zgolj v dodatkih in funkcijah.
Ampak nej še kdo odgovori, ker nisem ziher.

zee ::

mora delat.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Glodko ::

Točno to se tudi meni dozdeva, možno pa da so na strani zapisali podporo samo za te verzije, ker so samo te nameščene na tem modelu, noben pa nima po defaltu nameščene viste ultimate!?:\

c00L3r ::

Finta Ultimate je samo v tem da ima čisto vse funkcionalnosti od ostalih verzij. Ni da ni 8-) Je pa zelo draga in je praktično noben proizvajalec noče dat zraven prenosnika.

jperc21 ::

Mora delat.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Glodko ::

Mal z zamudo, ampak vseen, torej imel sem driverje za visto business x64, namestil sem ultimate x64, in uporabu driverje za business, od začetka se mi je zdel da je vse ok, potem pa mi je začel vračat opozorila, da gonilnik ni pravilno nameščen in najbrš ne bo pravilno delal. ;(( In tko mi je vrnu pri parih driverjih (za grafično, ethernet in wlan mislim da). Kaj mislte da je problem? Mogoče ker je 64-bitna verzija? Bi mi na 32-bitni se isto zgodil?

Tr0n ::

O katerih gonilnikih govoris? Ponavadi imajo proizvajalci hardwara gonilnike za Visto x86 in Visto x64 in to je to. Ali imas prav na voljo izbrati za katero verzijo Visti si lahko downloadas gonilnik?

Glodko ::

Ja na hp-jevi strani maš možnost DL:

-vista business
-vista enterprise
-vista home standard
-xp prof.

Visto se da dobit za 32 in 64-bitov, xp pa le 32. O drugih verzijah ni duha ne sluha, zato pa sem spraševal, če bi mi driverji mogoče delal tut na ultimate al pa vsaj home premium verziji, samo očitno temu ni tko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264365 (63957) Seljak
»

Windows 7 je tu (za razvijalce in študente) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
19825628 (14279) ;-)
»

Vista OEM, nekaj vprašanj

Oddelek: Operacijski sistemi
342776 (1903) Galaxy
»

win x64 ali x86? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
649154 (7783) Razerzone
»

vista ali xp

Oddelek: Operacijski sistemi
192519 (2104) IVo

Več podobnih tem