» »

win x64 ali x86?

win x64 ali x86?

1
2
»

pozitron ::

Da.

Razerzone ::

In kaj moram narediti, da to popravim?:))

pozitron ::

Probi najnovejše driverje. Pa verjetno maš updejtan OS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

Razerzone ::

Mah sm ze probu kao 64bit driverje pa je isti drek... A bi blo bol na 32 bit?

bluefish ::

verjetno. Prej še malo uporabi google in si oglej forume, kjer morda uporabniki iste kartice uporabljajo tudi 32-bitni OS.

Razerzone ::

A je potrebno formatirat da gres z 64bit viste na 32bit visto?

bluefish ::

Ja.

btw, katero zvočno imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Razerzone ::

Ena je integrirana Realtek high definition audio nekj tacga, druga pa Genius sound maker value 5.1

bluefish ::

in kaj točno ti ne dela pravilno?

Razerzone ::

Recimo ko imam priklopljene zvocnike 5.1 se zadnji par zvocnikov slisi kot bi bili v vodi, neznam tocno pojasniti. Ce pa hocem recimo mikrofon imeti moram najprej izklopiti zadnji par zvocnikov da bi mikrofon deloval... Pa tudi bass se ne slisi kaj prevec... Vsi zvocniki preverjeno delujejo, tako da problem ni v njih.

bluefish ::

hja, mogoče je problem v samem realtek sound managerju. Tudi sam sem imel sprva težave na 2.1 sistemu. Malo se poigraj s priključki input/output v tem sound managerju.

Razerzone ::

Ma s prikljucki sem poskusal vse zivo, zj sm dal dol nove gonilnike bom jutri sprobal pa porocam.:)

PARTyZAN ::

Jaz imam tudi trenutno same probleme z svojim Audigyjem 2 v 64 bitni Visti. Gonilniki so, samo kaksni... :P

Vcasih zaradi kaksne igre/aplikacije zvok zacne hrescati, ali pa se enostavno izklopi. Pomaga samo Log off/Log on ali pa reboot. Razmisljam, da bi preklopil na integrirano zvocno, samo to ni to :(.

DADOXP ::

am xp 32bit ali xp 64bit to je use isto usaj za mene nc bolš ne dela ce mas 64 alpa 32 bitne windowse.jas imam windows xp 32 bitne procesor mam pa 64 bitni pa mi dela bolš na 32 bit zato ker 64 bitni imajo same napake in tudi DRIVERE je tesko najti.

Razerzone ::

Jah glede zadnjih zvocnikov ni kaj prevec bolje, ampak vsaj mikrofon dela, mal pa le napredujem:D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xp vs 7...32 vs 64bit..?

Oddelek: Pomoč in nasveti
468978 (8248) helo
»

Zakaj imam samo 3GB namesto 4GB rama? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
8919824 (9909) bobi1992
»

Zakaj v Windows 7 še vedno vztrajajo z omejitvijo pomnilinka?

Oddelek: Loža
352146 (1223) KoMar-
»

4GB rama na operacijskem sistemu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1008611 (7420) opeter
»

4GB RAMa na Win 32bit

Oddelek: Pomoč in nasveti
52368 (2248) ender

Več podobnih tem