» »

the number of disks is not adequate to create a raid!

the number of disks is not adequate to create a raid!

jebko ::

JSt mam pa eno mejhno tezavo,k zazenem kompjutr nemorm nikakor pridt u BIOS notr edina moznost je da prtisnem TAB in pol mi tm napise "the number of disks is not adequate to create a raid" mam sam 1 razdeljen disk in nism nc spreminju tm kej u nastavitvah ampak mi je kr odenkrat to zacel pisat, tko da mi dzej tut winsov noce bootat s cdja k przgem komp, tko da ce se komu sanja al pa ve kaj je problem bi prosu ce lahko pomaga. Za odgovor se zahvaljujm ze vnaprej

bluefish ::

preden ti bo kdo odgovarjal najprej razmesti vsaj nekaj ločil, velikih začetnic. Poleg tega pa piši tako, kot se piše in ne tako, kot se govori.

Dead_Eye ::

V BIOS prideš s tipko "Del" oz. F2 (najpogosteje) - stiskaj ko zmešan takoj ko prižgeš PC. V nastavitvah nastavi SATA mode na NON-RAID pa bo.
The one and only

coffeetime12 ::

@jebko; pa človek, kje si se ti učil slovenščine? Na Marsu? Pa kakšna spakedranščina je to?;( Popolna zmeda. Če bi bil sam admin, bi takšna vprašanja takoj vrgel ven! Katastrofa. In potem še pričakuješ odgovor? Jaj, jaj.... Vidim, da slovenski jezik definitivno izumira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za znoret!! Sistem se ne navija

Oddelek: Navijanje
121108 (921) overheat
»

na vsake 10min mi slo-tech zmrzne (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
674446 (3333) Bakunin
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684294 (3335) rc-car
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704571 (3893) AtaStrumf
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245667 (4152) msmiha

Več podobnih tem