» »

lunijev odhod - the begining of a nightmare?

lunijev odhod - the begining of a nightmare?

Huey P ::

Zakaj bi nekdo, ki je vložil VELIKO časa in denarja odstopil od tega projekta?

Je to slučajno začetek konca; najprej začne jebati server, potem postane forum nezanimiv in zdaj lunijev odhod...

Meni je vse preveč sumljivo...

..::DOOM III: The Legacy::..

R0K ::

lunijev odhod ?? jst nč ne vem o tem ... res je pa da ga zlo mal zadne cajte videvam na forumu .... tut na ircu ...

Tomi ::

Poglej prvo novico, pa boš videl, za kaj gre..
Huey: lahko da ja, mislim, da ne. Ker sprememba vodstva je vedno dobrodošla, ker se pojavijo sveže ideje.
metrodusa.blogspot.com

Sergio ::

Obljubim vam, da še dolgo ne boste obupali nad stranjo. Resno.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Huey P ::

Sergio;
To je dobro slišati.

..::DOOM III: The Legacy::..

R0K ::

sergio : jst zlo upam da ti drži .... ker brez s-tja jst ne morm živet ...

Pretorijanec ::

Lunijev odhod je biu pričakovan že zlo doug. Sam večina vas za to ni vedla... Luni se že neki časa hoče odklopt ud st-ja. Zdej se tut (dokončno) je. Meni je žal za njim, ker mi je, kot sm že reku, cyber oče. Sem pa optimist in vem da bo ST še naprej obstajal. Glejte; zadnjih 6 mesecev luni ni bil ravno aktivan na ST-ju. Že prej sta Primoz in Sergio opravljala veliko ST poslov. Zadnjih 6 mesecev pa sta bila glavna ST admina. Luni je bil le simbol. Tako da dejansko ni nobene take spremembe, le da je Lunijev odhod zdaj tudi uraden.

Hepan ::

ni sprememb hohoh...kvaliteta je padla pod se sprejemljivo mejo...vcsaih sem vsak dan prebiral ST...danes pridem samo se 1x na tedn...

tejo ::

Sej ne bo nobene razlike po njegovem odhodu.
Le forum bo vedno slabši, slabši in slabši, ker bodo kmalu vsi uporabniki owce ali gnoji.

Primoz ::

Na celem Slo-Techu je trenutno 9 owc in 11 gnojev... zdaj naj mi pa še kdo reče, da boste kmalu vsi dobili nazive.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

tejo ::

kakorkoli že, jest mam računalnika do vrh glave, zato me verjetno ne več prav veliko na Slo-Tech, svojo stran bom zaprl, skoraj pol računalnika bom prodal, igre na cd-jih pa bom vse skupaj zagonil v smeti.

Tomi ::

Tejo, to, da imaš računalnika polno glavo, verjamem. Ker sem ravno dal prej eno inštalacijo XP čez, pa ni šla najlepše. Samo CD-je pa vsaj prodaj:D
Sicer pa, kot ste videli, je lunijev odhod z mesta admin prinesel nov test..
metrodusa.blogspot.com

Marjan ::

Ja Tomi - tajni policaj - pa si imel originalne XP-je???
:\

Tomi ::

XP RC1, dobljem preko zvez:D
metrodusa.blogspot.com

Huey P ::

tejo; Ne obupaj... BTW; kakšni CDji pa so to?

..::DOOM III: The Legacy::..

OrlyTM ::

Tomi, itak da si RC1 gor dal zej ja :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Monster ::

Ja se XP-ji so če ne druzga za živce trenirat:D:D

Drgač pa LUNI-ja bomo pogrešal sm če bo vodstvo(novo vodstvo) pravo pa tud ne prav dolg verjeten...

Naresdte mu neki memorial page al neki da ga folk ne bo pazab, ker je navsezadnje on vse skup naredu/skup spravu...
Ka zaboga...

Tomi ::

Can you proove me wrong?
Sicer pa bi tako ali tako nikogar ( razen mogoče BSA ) ne zanima, kaj imam na računalniku>:D
metrodusa.blogspot.com

[t502] ::

Tejo, to, da imaš računalnika polno glavo, verjamem. Ker sem ravno dal prej eno inštalacijo XP čez, pa ni šla najlepše.

Nadgradnje niso priporocene ker se prejsni OS "šrot" ostane in so zato lahko napake itd... :D

[t502]

Binji ::

Ok nehte se kregat, sej mende vsi vemo kasne winse mamo in mi inu Tomi:D
Je pa res da ste na Slo-Techu prestrogi do takih tem. Kdo bo pa sou preverjat dejte no. Sicer pa za programe se razumem, sam za Divxe???? Too much.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Elemen_T ::

Yep. To je res. Divx zadeve bi lahko pustil pri miru.

Popolnoma pa vas razumem da ne dovolite objavljanje warez in xxx vsebine.
Pomislite kakšen masakr se lahko zgodi potem. Forum sploh nebi bil več računalniški pač pa eno brezvezno smetišče s kupom stvari ki jih sicer najdeš na vsakem koraku.

Huey P ::

Mene pa zanima;

A vi (slo-tech) lahko najebete zaradi tega, če kdo oglašuje piratsko programsko opremo?

..::DOOM III: The Legacy::..

Sergio ::

ja, huey, lahko.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tolip ::

Najebe od koga ?? Mislim da malo pretiravate.

Tomi ::

[t502]: ne, je šlo sicer na svojo particijo, samo je vseeno težilo. Sicer pa, poglej mail, pa ti bo jasno, pa če se da, mi potrdi zadevo, če se da do treh, če ne pa imam tako mail preusmerjen na mobitel. Ker do jutri zjutraj ne morem gledati pošte.
metrodusa.blogspot.com

Huey P ::

Verjetno od BSA.

Sergio;
Kaj pa potem na stotine tistih warez strani? Zakaj pa oni ne najebejo? Pa recimo astalavista.box.sk?

..::DOOM III: The Legacy::..

Tomi ::

Huey P: verjetno je fora v slovenski zakonodaji, ki ni najbolj liberalna. Sicer pa, če imamo v teamu pravnico, to mora štimati8-)
metrodusa.blogspot.com

Hepan ::

ne blodite neumnosti...slo tech forum zaradi tega nemore nastradat...sploh noben forum ne more nastradat zaradi objave xxx strani ali piratskega softwarea...vasa pravnica pa se je izkazala ze pri izdelavi pravilnika...problem bi bil edino in samo takrat ce bi SLO-tech kot upravitelj reklamiral nelegalne zadeve...naj si se enkart prebere zakon in vas malo pravnisko razsvetli...ali pa naj ne pravi da je v pravniski stroki, ker se ji bo folk smejal...

Primoz ::

O piratstvu... si preberite moj post v jep, še ena zobata ovca.. in potem o tem nehajte razpravljat.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Hepan ::

ok s tem vasim zakon se strijnam ampak potem ne zavajajte ljudi, da lahko zaradi tega vi nastradate...

totimato ::

No samo moje (ki sem samo uporabnik s-t) skromno mnenje:

S-T lahko pravtako naje** pri oglasih kot lahko nasrkajo revije, če objavijo podobne oglase. In to finančno pa še odgovorna oseba dobi posebej porcijo. Se kdo spomni kakšne oglase je imel Moj Mikro pred 10-15 leti? Zaradi zakonov jih več nima, čeprav so prinesli več denarja kot kura, ki nese zlata jajca. Sicer naša zakonodaja še šepa oz. šepajo tudi vladne službe - inšpekcije, ki bi naj za to skrbele. Marsikaj se posplošuje in daje v isti koš, zato so na s-t tako previdni glede te teme. Zaradi tega pa je marsikatero podjetje (in privatniki) polno črnega programja. Na dom posameznika pa pridejo samo (ja, tudi to), če lahko dokažejo piratiziranje, ker drugače ne dobijo sodnega naloga za preizkavo stanovanja.

Sploh pa se strinjam s sankcijami, če želijo ohraniti sloves kvalitetne strani. Res pa se ne strinjam z gnojemTM, ofca je prav frajerska tudi slikica, če ne bi bila kazenska. Jaz, recimo bi rad imel status MunjeniLimlTM. :D( pa eno lukavo slikico poleg).
Škoda, da si me moremo sami zmišljevat nazivov :D in dodajati svojih slikic (Primož, kako se ti zdi ta ideja? ;))

Pa lep dan fsem fkup!

totimato

Hepan ::

ocitno ne razlikujes med PLACANIMI OGLASI (podjetja, ustanove, revije ali pac kogarkoli) in med mnenji, izjavami in poizvedovanja folka...

To je samo finta s-t, da bi zgledal bolj pomemeben ker se pac drzijo zakonov...svojih seveda...sicer pa imajo vso pravico da tako postopajo...njihova stran njihovi zakoni..jeb*** ga tako je zivljenje..ce pa ravnajo pravilno se bo opazilo po poteku casa...mislim pa da je pogovarjanje o piratiziranju in podbnih zadevscinah eno izmed kljucnih vprasanj racunalnistva...ce hocem bit ljubiteljski oblikovalec itaq da si ne bom sel kupit programa za 10000$ amapak bom nekje izbskal piratskega...amapak poizvedovanja na Slo -techu ne podpirajo--->torej bom poizvedoval drugje...ko bo na to stran prihajalo samo se 30 ljudi bodo dovolili vse boste videli....

OrlyTM ::

Hmm .. .zakaj je Luni po svojem bučnem odhodu postal nekajkrat bolj aktiven v forumu?

:D>:D

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Tomi ::

OrlyTM: you would have to have a deeper insight ( vem, da se spet skrivnosten, samo vidim in razberem stvari, ki jih drugi verjetno ne morete ).
metrodusa.blogspot.com

Huey P ::

Za vse tiste, ki tu gori govorijo kakšni pravni strokovnjaki so;

1. Stran NI vaša (niti moja), zato vi NE odločate kaj bo gor in kaj ne.

2. Če Slo-Tech noče imeti gor prodajanja, oglaševanja in kupovanja piratskih izdelkov je to NJIHOVA STVAR.

3. Če vam karkoli ne paše pošljite mail adminom in bodo videli kaj lahko storijo - VI ne boste spreminjali NIČESAR, ker (glej prvo točko).


A imam prav al ne?

..::DOOM III: The Legacy::..

luni ::

Hehe luni je aktiven na forumu ker ni vec drugih pritiskov in skrbi :)
Artificial Intelligentia

Elemen_T ::

Že kaj pogrešaš administracijo slotecha?....ki ni več tvoj>:D

Jeronimo ::

Hmmm.
Luni, si moral kar močno zasovražit ST, da si ga dal iz rok. Recimo v poslovnem svetu bi izgledalo tako, da bi postal generalni direktor in svojim namestnikom razdelil vloge. Oz kot lastnik svojemu upravnemu odboru naložil naloge in potem samo opazoval in imel pripombe.
Ponavadi ustanovitelji podjetih le-teh kar ne podarijo nekomu drugemu. Seveda razen če so kakšni zelo močni razlogi, npr.:
- prodaja
- zadolženost
- izsiljevanje
....

JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

luni ::

Jeronimo ti verjamem, ampak Slo-Tech pac ni podjetje ali sploh kakrsnakoli pridobitna zadeva.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

????? kva

Oddelek: Loža
231362 (972) Mr-KONJ
»

INFOS LIVE! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
724707 (3607) tha_man
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076873 (5206) lordgreg
»

kuk folk pozna S-T (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
534937 (4323) goranTNT
»

Forum in news skripta

Oddelek: Slo-Tech
311795 (1581) PaJo

Več podobnih tem