» »

problem z visto oz. nedelovanju programov

problem z visto oz. nedelovanju programov

brzi22 ::

Pozdravljeni,

imam tezavo in sicer kot opisano v naslovu. Ko zazenem Nadzorno plosco se mi pojavi opozorilo, da Raziskovalec ne deluje vec... ko dam preklici, mi napise,da se ponovno zaganja..in zopet nic. moram priti do nadozrne plosce,ker moram brisati neaktivne programe. pa se veliko vec bi rad pogledal,spremenil, v nadzorni plosci, vendar mi je to onemogoceno.
Prosil bi za pomoc, ce kdo ve kaj bi lahko bilo narobe, ali so kaksne resitve za to? ali mi preostane samo to da nalozim na novo windows?

hvala in lp

detroit ::

kva pa repair če daš cd oz dvd notr ob zagonu...zihr ma kej vista (čeprou osebno tega nedelam , probam system restore in če to ne pomaga....) pa itak še google is your pal
Skero

Spike Edin ::

Se pravi težava se je v kratkem zgodila ali se to ponavlja od samega začetka?
The PC Doctor

brzi22 ::

Vista ma recovery CD, samo nalozi Visto v prvotno stanje, kod da bi ga sedaj kupil,..
Dva tedna nazaj se mi je to zgodilo, ko sem hotel izbrisati programe pa hotel sm se nastimati povezavo, takrat se je pa to pojavilo. Sedaj pa nemorem nic. Ubistu lahko, format pa na novo insatll viste.

jperc21 ::

Jaz mam visto gori že najmanj par mesecev in še niti enkrat mi ni napisala da se mi mora na novo zagnat raziskovalec.Programi katere rabim mi tudi vsi normalno delajo.

Tak da sem zelo zadovoljen.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 je tu! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
262106952 (85735) MrStein
»

problem z Windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
253149 (2250) Dober dan
»

Raziskovalec ne deluje več

Oddelek: Operacijski sistemi
105806 (5108) cyborg077
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942266883 (66475) Seljak

Več podobnih tem