» »

Kater kvalitetnejši pisarniški stol kupiti?

Kater kvalitetnejši pisarniški stol kupiti?

bastadu ::

V službi imam nalogo nam v pisarnah kupiti nove pisarniške stole. Stoli bi naj bili kvalitetnejši in bi naj omogočali do 8 ur normalnega dela za računalnikom brez kakšnih čudnih bolečin... Na internetu sem našel kup strani, ki ponujajo omenjene stole, vendar kolikor vem se jih nikjer ne da pred nakupom preizkusiti. Namreč če je stol vredu se ne da ugotoviti ravno na podlagi slike ali 30s testenega sedenja v trgovini... Zato se obračam na vas, da mi predlagate kakšne stole, ki so preizkušeno vredu. Stol naj bo lepega videza in naj bo v cenovnem rangu 150-300€ za stol. Hvala za nasvete!

T0RN4D0 ::

SpinaliS, samo 300€ žal ni dost =S

Jan987 ::

ja tudi sam sem zelo zadovoljen s spinalisom, vendar bi morali dodat najmanj kakšnih 100€.

Jinto ::



Ta stol imam malo manj kot leto dni, kupil sem ga v MI Lesnina in mi je precej všeč, udoben. Stal je nekaj čez 200 eur, znižan iz 300. Obstajajo še mrežasta različica (podobno kot aeron stol) in različica brez podpore za glavo. Mrežasta je stala 300 eur, ne vem če jih še imajo, mi je bila pa bolj všeč ta verzija.

bastadu ::

Še kakšna priporočila?

STASI ::

Sem bil v petek na pohištvenem sejmu in sem si malce ogledoval stole od Ergolesa. Imajo tudi nekaj stolvo ki so v tvojem rangu. Mislim da imajo svojo trgovino bliz Interspara na VIču.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov pisarniški stol smrdi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6611608 (6233) LeQuack
»

Pisarniški stol s kvalitetnimi kolesi

Oddelek: Loža
194420 (4064) RejZoR
»

Pisarniški stol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12230701 (15231) Unknown_001
»

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;) (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
841108752 (42197) zcetrt

Več podobnih tem