» »

Pisarniški stol s kvalitetnimi kolesi

Pisarniški stol s kvalitetnimi kolesi

RejZoR ::

Zanima me če kdo ve kje bi imel kaj izbire pisarniških stolov z res kvalitetnimi kolesi, torej, da nimajo navadnih cheap plastičnih, ki so na vseh stolih ampak imajo recimo ležaje in gumirana kolesa. Cena niti ni neka omejitev, čeprav ciljam nekje do 200, mogoče 250 EUR.

Namreč položil sem bambus laminat (je sicer mal višji razred vzdržljivosti ampak vseeno) in nočem dat nekih grdih podlog pod stol in bi to raje rešil s stolom kjer se koleščki res lepo peljejo in ker bi bili gumirani, ne bi drgnili ampak bi se vedno "mehko" peljali po laminatu.

Je kaj takega? Oz kje sploh naj gledam za pisarniškimi stoli, nekak niti nimam ideje kje začet, so pa mi kolesa primarnega pomena, vse drugo lahko pogrešim...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Magic1 ::

Večina ima cenene koleščke, dvomim da boš dobil stol pod 500EUR s dobrimi. Drugače imajo koleščke s gumo v Bauhousu.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Vesoljc ::

enkrat sem gledal ponudbo na pivk.si, pa pri narocilu stolov lahko izberes gumi kolesa namesto plasticnih.
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

RejZoR ::

Aha, hvala Vesoljc. Vidim, da so na Rudniku, tko da bom verjetno kar tja skočil pogledat. Če ne drugega pa imam potem zraven še par drugih trgovin kjer lahko pogledam.

Imajo to tud fizično trgovino al imajo samo salon, da si ogledaš pa pol naročiš prek neta al kako gre?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Doman ::

Kupiš stol ki ti odgovarja in si kupiš kvalitetna koleščka. Mislim, da bi bilo veliko ceneje :>

Hayabusa ::

Postavi tepih na mestu gibanja stola...

Vesoljc ::

RejZoR je izjavil:

Aha, hvala Vesoljc. Vidim, da so na Rudniku, tko da bom verjetno kar tja skočil pogledat. Če ne drugega pa imam potem zraven še par drugih trgovin kjer lahko pogledam.

Imajo to tud fizično trgovino al imajo samo salon, da si ogledaš pa pol naročiš prek neta al kako gre?


majo nek kvazi salon, ampak se mi zdi da mors prej poklicat pa se kao narocit.
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

fikus_ ::

Poglej na www.prosigma.si, imajo stole od cca 70 eur do 1713 eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

T0RN4D0 ::

Sam imam stol od ergolesa (enjoy) in so kolesa kar OK v tem smislu, se vedno vrtijo po parketu in ne praskajo kot nekatera. Vendar je po parih letih parket vseeno precej uničen, saj se na koleas prime umazanija in vmes kakšen kamenček, ki ti potem naštemplja vdrtinice v parketu. :) Ni pa spraskan.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

RejZoR ::

Hayabusa je izjavil:

Postavi tepih na mestu gibanja stola...


Sej sem napisal, da ne mislim dajat nekih grdih podlog...

@Doman
Kje pa imajo kakšne bolj orenk koleščke v večih dimenzijah (samih koles in vijakov), da lahko mal izbiram?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

T0RN4D0 je izjavil:

Sam imam stol od ergolesa (enjoy) in so kolesa kar OK v tem smislu, se vedno vrtijo po parketu in ne praskajo kot nekatera. Vendar je po parih letih parket vseeno precej uničen, saj se na koleas prime umazanija in vmes kakšen kamenček, ki ti potem naštemplja vdrtinice v parketu. :) Ni pa spraskan.


Hvala za namig, vidim, da so na Viču kjer sem včasih delal, tko da jih bom takoj našel. Vidim pa da imajo kar solidne stole za ok ceno.

Če bojo kakšne vdrtinice se niti ne sekiram, ker je prostor mišljen, da se ne hodi v copatih, samo nočem pa da se bojo pod kolesi videle prav črte spraskane v tla.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Hvala Tornado, sem šel pol v Ergoles na Vič in v parih minutah našel všečen stol. Vzel sem model Daktilo Delta Synchron v črni barvi za 115 EUR. Všeč mi je mrežast material, da polet ne bom švical v hrbet in rit, pa tud kolesa so fajn, se res lepo vrtijo in so gumirana, točno to kar sem iskal.

Hvala vsem za nasvete, še posebej Tornadu :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Hayabusa ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

DOOM_er ::

Markus Ikea , sicer ni ravno rang najboljših zicov, sam ga imam in je odličen za ta denar, kolesa po potrebi lahko zamenjaš
Robots will steal your job. But that's OK

Roadkill ::

Hayabusa je izjavil:

115 ?
Tu je 211 http://www.ergoles.si/s4/a389/delovni-s... .

Verjetno misli tole: http://www.ergoles.si/s4/a1117/ugoden-n...
Ü

RejZoR ::

Ja, ta (Delta) je pravi. Mi je nižji naslon skor bolj všeč, ker se itaq zelo redko naslanjam nazaj, da bi rabil visokega.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Hayabusa ::

Naklon hrbtišča je nastavljiv ?

RejZoR ::

Ja, naklon naslonjala in višina sedala je nastavljiva.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Isotropic ::

off:
a si sam polozil parket? slisal sem, da zna biti to problem, ce nisi utecen pri takem delu. dobis npr. lokalne hribcke itd.

RejZoR ::

Ne, imam bambus laminat (ne parket). Je pa na klik sistem, tko da ne moreš falit, ga pa mi je polagal oče, ki je kar štručko za te zadeve, tko da o kvaliteti položenega ne dvomim. Tla so bila nanovo zravnana, spodaj položena namenska izolacija in gor laminat.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolesa za pisarniški stol

Oddelek: Loža
72677 (2385) valdo
»

Stol Obsession

Oddelek: Kaj kupiti
92039 (1624) mgermo
»

Kateri stol kupiti, cca 150€

Oddelek: Kaj kupiti
113363 (3024) MarkoMan
»

Kateri računalniški stol? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6120546 (13632) dmk

Več podobnih tem