» »

Nov pisarniški stol smrdi

Nov pisarniški stol smrdi

1
2
»

mihec87 ::

francek1 je izjavil:

Glugy je izjavil:

Jz sm tud stol kupu v jysk ampak tega: http://jysk.si/pisarna/pisarniski-stoli...

Za tistih 40-50 evrov (ko je bil v akciji; nevem če je še) je to čist kul stol. Pač češki mal. Smradu nimam. Je bil nek vonj na začetku par tednov ampak ni bil močan..v bistvu si mogu prov pomislt na vonj da si ga sploh zaznal. Je blo pa mal čudn ker je bla škatla čist obrabljena pa zlepljena skp. Navodil tud mislim da ni blo. Orodje je pa bil. Mal smotan je bil za sestavt. Drugač pa v redu stol .. nimam problemov z njim. Umetno usnje ki ga omenjate kot nekaj negativnega je bil zame pogoj za nakup stola ker ne prenesem misli na to da bi bil moj stol narejen iz živali. Je pa verjetno zato bolj škodljiv zame zarad potencialno nevarnih kemikalij. Ampak nekak lažje to sprejmem k pa da bi sedel na obdelani mrtvi živali. Pač moje mišljenje. Sej ne vem ..nič ni optimalno ane. Ampak pocen je bil za ta dnar je meni osebno ok.

Aja pa sicer ga še nism mel čez poletje ampak jesen zima pa do zdaj še nisem imel problemov s tem da bi se potil na njem pa lahko nekatere dni kar veliko ur presedim gor..recimo 8-10. Je pa res da sm bl suh pa mogoče da se zato tud ne potim tako hitr.

A obut tudi nisi v "mrtve živali"? >:D


Saj ne obstajajo samo čevlji iz pravega usnja..

Glugy ::

francek1 je izjavil:


A obut tudi nisi v "mrtve živali"? >:D


To je offtopic ampak glede na to da si me vprašal si dovolim odgovorit. Ne obutev imam iz umetnih materialov. In ja sem šel posebi prevert pred nakupom.

francek1 ::

"Saj ne obstajajo samo čevlji iz pravega usnja.. "

Vem...obstajajo tudi taki, v katerih ti noge zasmrdijo....

Ni ravno offtopic; gre za usnje in smrad....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

Glugy ::

Ja ampak zdej smo pri obutvi kar naenkrat. Začetnik teme je pa govoril o točno določenem stolu. Primerjava stolov še ima neko težo, govort o materialih v čevlju pa ne vidm poante lih. Pol lahk začnemo govort še o usnju ki je v nekateri sobni garnituri(kavčih).

Ti na vsak način hočš promovirat kok je dobr imet pravo usnje. Prav imaš svoje mišljenje ampak napredek v tehnologiji je takšen da tud pri "umetnem" torej brez pravega usnja čevlju ni nujno da ti smrdi. Jaz imam več parov čevljev, imam zračne nogavice in zračne čevlje pa nimam teh problemov. Za vsak primer imam še sprej za smrdeče čevlje če bi bila slučajno kdaj sila. Sicer pa itak da nisi skoz v istih čevljih ane? normalno da jih daš prezračt na vsake tok časa za par dni.

Nazaj k stolom prosm :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

francek1 ::

OK, če mene vprašaš, je za 12 urno sedenje pred računalnikom najboljša izbira tale. Ni ne naravno, ne umetno usnje. Je pa cena tretjina cene pri nas. Res je, da je refurbish, ampak me to ne moti.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

shadeX ::

700€ za stol je pa že kar velik zalogaj.

francek1 ::

Ko te bo začela hrbtenica matrat, boš pripravljen dat veliko več za odpravo bolečin...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

shadeX ::

In v čem se ta stol razlikuje od drugih z naslonjalom? ( drugačna postavitev naslonjala bolj prijazna hrbtenici.. ? ).

bluefish ::

Če govorimo o skrbi za hrbtenico, potem s stolom stran in nakup žoge ali investicija v prilagodljivo stoječe/sedeče delovno mesto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

krOOokO ::

Če hočeš nek poceni in dokaj kvaliteten stol, potem si kupi tega http://www.ikea.com/us/en/catalog/produ... , kot je predlagal že BlueFish

Ga imam že slabo leto, super zadeva za takšno ceno.

shadeX ::

Dobro za hrbtenico me ne skrbi preveč ker imam navado itak sedet v pravilnem položaju. Hrbtenico mam vedno napeto in ne ukrivljeno. Če gledam kak film ali kaj podobnega, potem se pa naslonim ja.

francek1 ::

shadeX je izjavil:

In v čem se ta stol razlikuje od drugih z naslonjalom? ( drugačna postavitev naslonjala bolj prijazna hrbtenici.. ? ).

Zame je največja prednost zračnost; tudi sedalni del je mrežast; da ne omenjam kakovosti (garancija je 12 let) in ogromno nastavitev (tudi lumbarna podpora se brezstopenjsko nastavlja). Ni zastonj večkratno nagrajen kot najboljši stol na svetu...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

LeQuack ::

Začuda sem naletel na isti problem. Kuoil sem nek poceni usnjeni office chair v Harvey Norman in stvar prav smrdi, ampak ne po usnju kot bi pričakoval, ampak kar po enem bencinu ali olju ali nečem takem industrijskem. Po enem dnevu še ni kaj dosti bolje. Če bi še po tednu ali dva tako bo šel nazaj ali pa kar v smeti.

Moti me tudi, da v teh pohištvenih trgovinah nikoli nič ne piše o proizvajalcih, razen če ne gre za neki high end pohištvo. Recimo te bolj poceni stoli, omare itd. nikoli ne veš državo porekla, proizvajalca, kakšne standarde izpolnjuje, sestavo, itd. Medtem pa mora biti na nekem kosu oblačilo in drugih izdelkih vse to navedeno. Tudi za te gaming stole ko gledaš, sicer so neke znane gamrske znamke, ampak izdelavo stolov 100% outsourcajo nekam (že to da dejansko vsi zgledajo čisto isto mi je sumljivo), tako da na koncu ni kaj dosti boljše kot te no name stoli.

Ali se da kje kupiti kvalitetne stole, ki ne smrdijo, in imajo znano kvalitetno poreklo?
Quack !

smacker ::

http://hit-preless.si/stoli-seznam
http://www.ergoles.si/
Deli so s kitajske, ampak so mehanizmi kvalitetnejši od navadnih. Sestavljajo jih pri nas in ne smrdijo. Zelo hvaljen je tudi Ikein model Marcus.

shadeX ::

Cheap stol iz "usnja" bo smrdel. Moj je letel na odpad, ker je po 1 mesecu še vedno smrdel, da je glava bolela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

LeQuack ::

smacker je izjavil:

http://hit-preless.si/stoli-seznam
http://www.ergoles.si/
Deli so s kitajske, ampak so mehanizmi kvalitetnejši od navadnih. Sestavljajo jih pri nas in ne smrdijo. Zelo hvaljen je tudi Ikein model Marcus.


Ja ergoles poznam in so kar v redu, čeprav dragi. Ampak za dele ko praviš da so s Kitajske, kaj to pomeni da je mehanizem od tam, ali je tudi leseno/železno ogrodje in usnje? Mislil bi si, da bo les in usnje nekaj takega, kar bi komot domače pridelali.
Quack !

LeQuack ::

Danes ni še kaj dosti bolje, tako da sem ga kar na balkon dal, enostavno se ne da dihat v sobi.
Quack !
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UVI Chair mnenja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5614893 (7021) smacker
»

Smrdeče pohištvo iz trgovine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
576801 (4685) Raptor F16
»

Računalniški stol

Oddelek: Pomoč in nasveti
243751 (2979) Unilseptij
»

Jedilni stoli

Oddelek: Loža
253464 (2609) Kaboom

Več podobnih tem