» »

Carina iz Švice

Carina iz Švice

mtp2 ::

Ima kdo izkušnje s spletno prodajo iz Švice? Švica ni EU, ima pa neke sporazume (ne vem če tudi carinskega). Torej, pošiljke iz Švice gredo na carino ali direkt do vrat?
Thx M

OZZY ::

ma trgovinske ampak sam za izdelke , ki so narejeni v Eu in se nato vračajo v Eu....industrija itd...Tko da za kake računalniške fore plačaš vse dajatve.
Go with the flow.

bastadu ::

Glede na to, da je Švica po novem v Schengnu in so njene meje padle, gredo sedaj poštne pošiljke še vedno preko carine ali je sedaj sproščen pretok blaga znotraj Schengna/EU?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

Primoz ::

Carina je še vedno.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

bastadu ::

Sem se bal da je še vedno ... Sicer pa se mi ne zdi logično, in sicer če bi osebno šel tja bi lahko iz nje pripeljal karkoli brez dajatev, če pa gre preko pošte, pa se plača carina ...

Primoz ::

schengen ne pomeni, da ni carinskega nadzora na mejah ... samo da ni sistematičnih policijskih kontrol (cariniki še vedno svetijo, če želijo).
There can be no real freedom without the freedom to fail.

gregan ::

Kolikšna je stopnja za tehnično blago kot je naprimer fotoaparat CANON v vrednosti 500€!?

hvala
grega

gregan ::

grega

bastadu ::

Tema je že stara skoraj 3 leta. Ali se je glede carinskih dajatev pri uvozu iz Švice kaj spremenilo?

lonz ::

Nope, še vedno carina.
...arrrrrr, shiver me timbers...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ebay carina iz ZDA (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6733202 (1990) Nesta

CARINA ebay (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27094078 (70943) Tilen
»

Čas dostave - pošta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115568 (14509) darkolord
»

Dostava pošte iz držav EU ????

Oddelek: Loža
197245 (6770) ss1234
»

Izkusnje z eBay/Paypal ?!

Oddelek: Kaj kupiti
175494 (4960) Vuli

Več podobnih tem