» »

problem s predvajanjem ... ali so kaki kodeki krivi al nevem .... mah ... help pls

problem s predvajanjem ... ali so kaki kodeki krivi al nevem .... mah ... help pls

Netrunner ::

nisem glih noob na tem področju samo mi ni jasno zakaj mi noče predvajat raznih video datotek. V bilokakšnem playerju odprem slišim samo zvok .. slike pa nikjer ....

ok prvo pomisliš da so kodeki ... samo teh problemov nisem imel nikoli in so se kar pojavili ... ok winsi so že dolgo časa bli gor tako daje bil čas za en reinstall .... po instalacije sem prvo namestil samo FFD show ... in če se ne motim mi je celo predvajalo en video .. katerega frugi dan ne več ... po prijateljevem predlogu sem namestil GOM player kateri baje predvaja vse in si sam poišče kodeke .. samo rezultat je isti ... po tem namestim še divx xvid in ac3 ... pa še vedno ni usepha ... kak predlog ??
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

pirlo ::

Zbriši vse kodeke dol in inštaliraj KMPlayer, ki ima veliko kodekov. Če nebo šlo, pa še probaj pol enkrat inštalirati ffdshow.

Tr0n ::

Popravek: odinstaliraj vse kodec packe in jih nikoli vec ne instaliravaj.

Instaliraj XviD, za ostale stvari pa uporabi VLC.

ender ::

VLC je obup, in priporočam, da se ga izogibaš. Namesto XviDa uporabljaj ffdshow, ki podpira kar nekaj formatov, ki jih XviD ne. Glede filmo, ki jih ne moreš predvajati, najprej povej, kakšno končnico imajo.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Netrunner ::

mislim da ni problem v kodekih ... se bojim da imam hardware problem .... po na novo instaliranih windowsih sem naložil samo ffd show ... in sem testiral en divx in je delalo ok .... čez noč je bil PC ugasnjen in drugi dan isti DIVX ni delal več .. samo zvok .. brez slike ... nato sem instaliral še divx xvid in ac3 filter ter gom player ... samo nič ni pomagalo ... en dan vmes je spet tisti divx delal .. drugi dan spet ne ?????!!!!
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

jan01 ::

Če z vlc dela, veš, da je problem v kodekih.
Drugače rabiš v glavnem le ffdshow, a glej, da posnameš čim novejši build, recimo iz tukaj.
Če rabiš predvajat real, imaš real alternative, za quicktime je quicktime alternative. Za mkv, mp4, ogg rabiš haali matroska splitter...
Predvajaj pa z odličnim media player classic...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158380 (13528) BaRtMaN
»

Koliko Ghz CPU za .mkv ?

Oddelek: Programska oprema
403083 (3083) jan01
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412104 (9959) Jst
»

HD predvajanje filma- zaostajanje zvoka!

Oddelek: Zvok in slika
293267 (2859) Golden eye
»

zakaj bs player ne predvaja .avi

Oddelek: Programska oprema
242780 (2540) tinqa

Več podobnih tem