» »

zakaj bs player ne predvaja .avi

zakaj bs player ne predvaja .avi

tinqa ::

uporabljam bs player. zloudala sm si friendse. 1 sezona je vredu, mi dela...2 sezona pa - čeprav je avi format - ne dela:| ni mi lih jasno kako je to mogoče. loudam s torrentov, tam je tud pisalo da je avi format, tam predn potrdiš da se ti začne loudat. no, ker sm bla rahlo obupana sm si zloudala predlagani vlc player, ki pa mi je 2 sezono friendsov predvajal...WTF8-O Se komu kej sanja kaj nj bi to blo?

OrkAA ::

Jah, kodekov nimaš. Potegni si dol tole zadevo, jo inštaliraj, potem bo pa delovalo tudi v bsplayerju.

tinqa ::

ubistvu ta kodek že mam...=/ sej zato mi ni lih jasno...pa k je avi format, tko kt tud usi drugi filmi k jih mam na kompu...pa mi delajo u bs playerju;(

OrkAA ::

Če maš nameščenih več kodekov za video jih odstrani. Namesti samo enega, ker drugače pride do konfliktov med njimi in video posledično ne dela.

tinqa ::

sam ffd show mam=/

OrkAA ::

Dej bolj natančno povej kakšno napako javi bsplayer.

tinqa ::

napiše sam: Can't open file;( in smo spet na začetku...

jan01 ::

Zloadej si gspot, ki ti pove katere kodeke rabiš(ffdshow podira veliko stvari, a ima nekatere stvari disablirane).

Pa še to: namesti si najnovejši ffdshow(uporabnik orkaa je dal link do zastarele verzije!). Odinstaliraj trenutno verzijo ffdshowa in posnemi najnovejšo iz free-codecs.com.
Pri video nastavitah(start->programi->ffdshow) omogoči(če slučajno ni) še podporo xvid, divx5, divx3,...(vse do wmv1/7 daš na libavcodec). Pa še post processing omogoči...

tinqa ::

am ja...novi kodeki nameščeni, sam tole z gspot ne vem lih...kaj nj u tem programu nardim sploh...a loh bl natančna navodila prosim0:)

OrkAA ::

Se opravičujem za zastarel link. Na hitro sem pobrskal in to je bil prvi rezultat na googlu.

tinqa ::

hehe ni panike:D

xabre ::

odpri z windows media playerjem, ti vsaj vrsto napake napiše.

tinqa ::

če odprem z windows media player-jem mi napiše sledeče:

windows media player cannot play the file. the file is either corrupt or the player does not support the format you are trying to play.

xabre ::

- video datoteka je poškodovana
- nimaš pravih kodekov za predvajanje. Namesti si kakšen najnovejši codec pack.

Čeprav recimo piše, da je avi format, ni rečeno da tudi je. Probaj še z drugimi predvajalniki, recimo real player, vlc player...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xabre ()

tinqa ::

sm že zgor napisala d sm probala u vlc in je delal...sej zato mi ni jasno...

gumby ::

ker video kodek mas? kako eksotiko mogoce?
my brain hurts

tinqa ::

ffd show mam...sam to..

xabre ::

Če ti v vlc dela, kje je pol problem?

jan01 ::

Še enkrat: z gspotom odpri tisti film, da ga analizira. Naredi print screen in prilepi na forum!

gumby ::

ker video kodek je v problematicnem .avi?
to me zanima
my brain hurts

tinqa ::

ne nč ni narobe ane..sj loh gledam u vlc...sam sprašujm ane zakaj to tko je...pa še bs player mi je velik bl pr srcu...

drgač pa evo ti print screen..upam d sm prou nardila:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: tinqa ()

gumby ::

preimenuj v *.ogm, ker to ni avi

ce ne bo delalo, si namesti se tole
my brain hurts

tinqa ::

nič od tega ne dela...no sj...ubistvu mam itaq zdej un vlc, k sm si ga sam zrd tega zloudala... p bom že tm pol 2. sezono pogledala...jbg:D

jan01 ::

Ta datoteka je avi le po končnici, v resnici pa je ogg. Programi berejo po headerju...
Posnemi si tole http://www.free-codecs.com/download/Haali_Matroska_Splitter.htm in preimenuj v ogg

Pač si napačno loadal...

tinqa ::

wooouuu zdeii mi pa kr delaa:D kako si vedu :D anyway...hvala usm za pomoč reeeeeeeees:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mkv

Oddelek: Programska oprema
131719 (1191) Lawler
»

Codeci za .mp4

Oddelek: Programska oprema
51847 (1635) ender
»

HD predvajanje filma- zaostajanje zvoka!

Oddelek: Zvok in slika
293279 (2871) Golden eye

Divx filmi problem..?

Oddelek: Zvok in slika
81204 (1137) podtalje
»

Pri pregledu vsebine map se Explorer sesuje?

Oddelek: Operacijski sistemi
71242 (1172) jackorsen88

Več podobnih tem