» »

windows vista administratorski racun

windows vista administratorski racun

smejec ::

Lep pozdrav!

Kupil sem si prenosnik HP dv9000, z že naloženo windows visto, sicer nemško, a nič ne de, razumem nemško.

Torej, nekaj časa sem se malo igral s prenosnikom, preskušal naložene programe, a sem velikokrat naletel na problem, da se mi je pojavilo okno "Zur Fortsetzung des Vorgangs ist Ihre Zustimmung erforderlich". se pravi, za nadaljevanje je potrebna vaša potrditev, spodaj piše da naj vpišem geslo in kliknem OK. problem je pa tu, da se gesla nikamor ne da vpisat, tipka OK je pa siva(nedosegljiva). Na nekih nemških straneh sem odkril, da sem verjetno nekako zgubil administratorne pravice(saj na prenosniku sedaj ničesar ne morem spreminjati) in da naj jih vklopim nekako prek varnega načina. Link je tu:

http://www.notebookforum.at/t17932-hilf...

Upam, da mi lahko kdo pomaga pri tem problemu, saj bi rad spremenil katere nastavitve, pa ničesar ne morem.

Hvala že vnaprej.

opeter ::

Ne, to bo verjetno kar UAC. Lahko ga izklopiš na sledeči način: izklop te funkcije

smejec ::

O!

sem že poskusil, pa ne gre, ker ne morem zagnati msconfiga, se mi že koj pojavi ujno okno in ne morm vpisat gesla pa nč, sam loh dam cancel.

sm pa pozabu povedat,da mam samo en uporabniški račun(ustvarjen med inštalacijo) in da mi ob zagonu prenosnika, ko mi napiše kere uporabnike mam na voljo, piše da je ta uporabnik zaklenjen(gesperrt) locked.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravice in skupna raba datotek v Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
305091 (4698) SLO_Matej
»

Ne morem potrditi nadzor uporabniškega računa

Oddelek: Pomoč in nasveti
213458 (3182) gorenjc
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264627 (64219) Seljak
»

Fedora in Red Hat strežniki kompromitirani! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
768911 (6454) MrStein
»

Acer bo začel ponujati prenosnike z Ubuntujem? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
34423662 (15784) Luka Percic

Več podobnih tem