» »

Nakupovanje v spletnih trgovini - 'na zalogi'

Nakupovanje v spletnih trgovini - 'na zalogi'

neoto ::

Na internetu sem našel prav lepo ponudbo za en prenosnik.
V internetni trgovini piše, da je še ne zalogi, tudi postopek naročanja lahko brez težav opravim.
Po telefonu pa pravijo, da ga nimajo več na zalogi.

Kaj je sedaj? Imam kakšno pravico do nakupa po ceni, ki mi piše na potrdilu naročila? Si lahko pod nosom obrišem?

neoto ::

Nič ne bo...

Kljub temu pa se lahko izdelki, njihova zaloga in cena spremenijo tako hitro, da ponudnik ne uspe popraviti podatkov na spletnih straneh.

strictom ::

V trgovini si ga ne morejo narisat. Če ga ni na zalogi, na pejđu piše da je. Je to potem problem nerednega osveževanja strani.

Jeba ...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

#000000 ::

Sam a niso v tem primeru dolžni prodat oz. nabavit in prodat po ceni ki je navedena v eshopu ? Ker v nasprotnem primeru je to zavajanje kupcev ? Kje si Breda Kutin-ova :D Aja treba bit član zveze potrošnikov slovenije in plačat članarino, drugač ti pupa noče svetovat. Jebala jo ZPS :D

BluPhenix ::

Če ga ti naročiš in plačaš recimo preko spletne banke ali kako drugače v najprej te, v kolikor se ne motim, ščiti zakon, da ti robo, ko jo dobijo, dostavijo po ceni, ki si jo plačal.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

trek@s ::

Naše spletne trgovine in ažurnost cen in zaloge so zelo različni pojmi.

neoto ::

Prepozno.. Tolk butast sem bil (oz. jezen), da sem rekel, da naj kar prekličejo...

šlo je pa za tole:


Prelepo, da bi bilo res...
Ne morem pa si izbiti iz glave misel, da je nekdo iz njihove firme dobil super prenosnik za noro ceno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neoto ()

trek@s ::

Včasih se pri kakšni ceni zajebejo in ko vidijo masovno naročanje izdelka, opazijo da nekaj ni vredu in kar objavijo, da izdelka ni na zalogi, ker drugače bi ga res morali prodati po takšni ceni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
835182476 (303) mtosev
»

mylemon (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13450159 (2789) forplan
»

Napačna cena (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8014717 (7458) stb
»

Slovenski trgovci ter tujina (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19539342 (35666) s51as

Več podobnih tem