» »

SIOL TV VS. T-2 TV

SIOL TV VS. T-2 TV

1
2
»

mihax00 ::

js bi še šla ta kombinirana ponudba
sam zmešani telekom ponuja optiko ali 1/1 kar je premalo naslednja opcija je pa šele 20/20 ka pa umes pa nič!?
a so normalni?

tak da samo net pr telekom (optika) ostalo pa pri T2 (VDSL) je cenovno res nekak nesmisel če gledamo 20/20 povezavo ki je pa realno niti ne potrebujem.

cenovno je res bolje potem vse prešaltat na telekom (optika)
gledano kvaliteto pa očitno bolje da počakam da T2 postavi optiko tudi do mene (to pa seveda lahko traja in traja)

mitja_i ::

Predlagal sem, ČE želi 20 / 20 (če rabi internet hitrejši) gre lahko na TS optiko. Glede cene in kvalitete TV in tudi telefonije je pa na boljšem, če ohrani T-2. Seveda se morda to njemu ne splača cenovno.

Ted ::

Ima kdo izkušnje oz. lahko poda primerjavo obeh IP televizij s Telekomovo kabelsko?
Mah...

kitl76 ::

Ma raje malo popušiš kvalteto slike pa boš gledal vsaj orenk programsko shemo, ki jo na T2 ne boš nikoli dobil. Zavedaj si, da Šport KLub HBO, HBO Comedy, plus Viasat paket veliko odtehtajo gledalcu. Marsi kdo raje gleda malce slabšo sliko pa ima vsaj kaj pametnega za gledati kot pa lepo sliko in nič pametnega. Jaz sem ravno pred tednom zamenjal T2 za Siol ravno zaradi programske sheme pa ti lahko povem, da sem sedaj dosti bolj zadovoljen pa čeprav je slika res malce bolj kockasta (gledam LCD) Če imaš optiko sploh ne sprašuj kaj bi vzameš Siol in brcni v rit T2 pa bo najboljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

mihax00 ::

pa ma ta telekom še kr kake vezave? ob sklenitvi pogodbe? da če ne bom zadvoljen da me ne bojo prklenal za par let da jim bom bomo pol rit lizat :D

antireal ::

TV lahko vzames 2 meseca promocijsko kot preizkus. vezave ni.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563057 (57) MrStein
»

Kateri Trojček vzeti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111036 (7895) Daliborg
»

Siol bo podražil TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14913202 (6705) Tilen
»

Dilema Siol, T-2, UPC , digitalna kableska,optika

Oddelek: Zvok in slika
194760 (3794) Alexius Heristalski
»

SiOL Trio vs T-2 Trojček

Oddelek: Omrežja in internet
349403 (7381) Mare2

Več podobnih tem