» »

Telemachov trojček

Telemachov trojček

jurer ::

Pozdravljeni!
Ali ima kdo kaj izkušenj z Telemachovim trojčkom?
Kako gre priklop? Ali telefon dobr dela? Kako je kej z brzino interneta?
Zanimam se za paket M (1024/256)

Siol je ratal predrag...isdn naročnina pa še draga naročnina za internet

Lp
Jure

aiko ::

telemachov internet dela slabo. slabše od siola (beri počasneje), kaj šele od t2

PARTyZAN ::

Jaz z TM internetom nimam nikakrsnih problemov ze par let. Si upam rect, da mi dela dosti bolje kot 90% siolovim uporabnikom. 12mbit paket.

To je odvisno predvsem od regije. Malo povprasaj ljudi iz okolice, ce imajo kaksne izkusnje.

michel ::

Mi smo za novo stanovanje vzeli Trojček paket L. Zadosti je že tega siola;( .
Žal pa še nič nisem sprobal.

Kaj kdo ve kako gre to s telefonom. Zadnjič so prišli s Telemacha, priklopli internet, sam za telefon pa cifro pa nič niso pustil/poslali. Zdej ne vem kako to gre:\ .

solatko ::

aiko - telemachov naročnik sem že odkar obstaja, pa nisem imel ves čas nikakršnih problemov. Nimam sicer trojčka, imam pa kabel in preko njega TV in internet. Ti si verjetno pri siol - u v službi, pa moraš mal pluvat po drugih. Brat ima amis preko siola, ker druge možnosti nima - čisto sranje, po 10 dni na mesec je brez telefona in interneta, plačat mora pa cel mesec.
Telemach je bil do sedaj najdražji ponudnik, pa so se morali prilagodit, ker je možnost večih ponudnikov, tako da bom sedaj nekaj časa še kar pri njih ostal. V štirih letih, sem bil brez neta cca 2 dni.

SynTax64 ::

solatko :
V štirih letih, sem bil brez neta cca 2 dni.


se podpišem pod to ja

Frenky ::

Telemach je tud hecen. Po celem Novem mestu je imel jumbo plakate za trojčka, potem ko sem ga pa hotel naročit, so mi pa povedali, da IP telefonija še ni podprta v NM. Jah, pol smo naročil pa T2, a ne...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1910588475 (4204) Bolfenk
»

Telemach Internet + TV na koaksialnem kablu?

Oddelek: Omrežja in internet
155522 (4495) fujtajksel
»

SAMO Internet? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6625116 (17935) Lonsarg
»

Kateri "Trojček" je najboljši?

Oddelek: Omrežja in internet
285456 (2793) house
»

Najbolši internet v sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559431 (6863) slovenček

Več podobnih tem