» »

URL.si - Keep it simple

URL.si - Keep it simple

Lampa1234 ::

Daedalus ::

Zakaj je stran angleška? Glede na si tld bi si mislil, da je namenjna slo publiki.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Lampa1234 ::

Stran je slo, če imaš privzeti jezik v brskalniku slovenščino... kasneje pridejo še zastavice za menjanje jezika (next update :))

kopernik ::

Zanimivo in rešitev je tudi preprosta (s preusmeritvami). Dobro. Samo pazi, če boš vgrajeval podporo za manj zmogljive user-agente (npr. na wapu na določenih GSM telefonih), tam preusmeritve ne delajo. Je pa zabavno, da imaš na strani povezavo do "konkurence" lnk.in

matevz1337 ::

Avtomatsko zaznavanje jezika ti ne deluje najbolje :P Meni kaže angleško stran, čeprav mam nastavlen browser na slovenščino :D

SurfMan ::

Stran je v ang zato ker googleads ne odobri slovenščine in to je le še ena stran za google reklame :D

AndrejS ::

Jaz pa imam pol strani v Ang in pol v SLO... zanimivo.

Lampa1234 ::

Bom popravil... mišleno je, da pokaže tisti jezik katerega imaš v browserju.

petrusko ::

bluefish ::

Bom popravil... mišleno je, da pokaže tisti jezik katerega imaš v browserju.

slabo mišljeno, saj ima veliko uporabnikov (če ne celo večina) nastavljeno angleščino za privzeti browser jezik. Uporabi kakšen drug način za določanje lokacije; morda IP, ki pa je seveda lahko od proxyja,...

Lampa1234 ::

S čim se lahko prepozna lokacijo glede na IP? V poštev pride načeloma vse kar deluje lokalno. Ne bi pa rad, da za lokacijo poizveduje na neki oddaljeni aplikaciji... zaradi zamika.

kulSMS ::

če ima nekdo browser jezik na angleščino, bi verjetno rad, da mu piše angleško.
Jaz imam slovensko in bi rad slovensko, pa četudi iz amerike dostopam do spleta.

sverde21 ::

Glede na to da je vrhnja domena .si bi se spodoblo, da je primarni jezik slovenščina... ponudi se pa naj tudi angleščina (oz. ostali jeziki) nekje kot zastavca, ki jo uporabnik klikne...

Sicr pa tole krajšanje URL-jev je zadnje čase neki popularno zgleda.
<?php echo `w`; ?>

lithium ::

Če bo jezik slovenščina, potem mu google ne bo poslal čeka za oglase, ki jih ima na strani 8-O
Neuradni Telemach forum https://red-pill.eu/forum070


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[+/-]Kritika NOVIC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Slo-Tech
49145929 (21196) CaqKa
»

www.google.com me redirecta na www.google.si >>> WTF

Oddelek: Omrežja in internet
51512 (1312) Looooooka
»

Priročnik, knjiga za programski jezik C++ Kje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71559 (1486) boss-tech
»

Microsoft Outlook - Pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
51048 (1014) Soon
»

prevod programerskih izrazov

Oddelek: Programiranje
192389 (1900) [MYTiX]

Več podobnih tem