» »

spet ta siol

spet ta siol

egolob ::

zadnje dni mi je hitrost mocno upadla. Vcasih mi je npr. torrente vleklo nad 60, sedaj mi pod 30. Isto mi recimo youtube video posnetke pocasneje nalaga in ostale stvari. Da sem stestiral sem se danes v Globalu povezal na wireless kjer mi je ponovno isti torrent file vleklo nad 60, doma mi ponovno pod 30. Isto sosed pravi, da mu zelo pocasi vlece ko igra preko spleta igrice.

Klical sem na siol kjer so mi dali testno stran s katere sem probal posneti testni fail. Tu pa mi je vleklo ponovno nad 60 a samo tu. Kje je lahko problem, pri siolu ponovno zatrjujejo da je pri njih vse vredu, sicer mi ta testni fail ne bi downloadoal z normalno hitrostjo. Je res v tem primeru pri njih vse vredu?

Azrael ::

Pri meni deluje Siol normalno, zadnji problem je bil 1. in 2. aprila letos, nizke brzine in modem je zmrznil 2x v 24. urah. Od takrat dela, kot je treba.

Torrenti niso ravno merilo koliko zmore povezava, saj na hitrost vpliva mnogo drugih dejavnikov.
Nekoč je bil Slo-tech.

šernk ::

enako se meni dogaja učasih je torrent vlekel dol tudi po 110kB/s sedaj pa več kot 80kB/s ne gre, pa ko igram prek neta imam tud občasno težave, vendar seveda maile mi odpira z normalno hitrostjo tudi do 115kB/s.
in glede torrentov če imam enega mi vleče z 80 dol, če dodam še enega mi prvega začne vlečt z 60 in drugega z 20 dol itd... probal tudi že 4 dobro sejane torrente a nikoli ne dvigne hitrosti nad 85. tako da krivda je nekje drugje vendar je težko karkoli dokazat zaradi tega ker nekatere reči delujejo normalno
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

gt55gre ::

Mogče je problem v požarnem zidu ,oz antivirus.

madmitch ::

tudi meni dela OK, vedno okoli 600


Pa tut dobro ga vleče, sam ni od siola >:D
Nobody is perfect, my name is Nob Ody


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[P2P] BitTorrent - Naslednja generacija P2P (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1896470312 (20448) Rias Gremory
!

Merjenje hitrosti downloada/uploada (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Omrežja in internet
447375950 (51561) Tero
»

Torrenti preko Tuš Telekoma

Oddelek: Omrežja in internet
244619 (2180) Yacksy
»

Simobil unlimited - omejena hitrost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12518510 (12578) ZdravkoČolič
»

Piratski zaliv z več kot milijon torrentov, 10 milijonov odjemalcev

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
448966 (3845) Relanium

Več podobnih tem