» »

Medal Of Honor Airborne

Medal Of Honor Airborne

«
1
2

dzinks63 ::

:)) Za november tega leta je napovedan prihod airborna. Upamo lahko , da bo napoved uspela.
Je že kr nekaj video prikazanih : Airborn, Airborn2,....
Do izdaje igre se bo dalo kakšne podhranjene računalnike lepo nadgradit, saj se obetajo nižanja cen na vseh področjih in nove izdaje procesojev in grafičnih kart. Torej užitek bo zagotovljen.
  • spremenil: Mavrik ()

Rotaidal ::

Kjer je EA zraven je užitek res zogotovljen;((

EvilDare ::

Demo za pc je tudi že na voljo: klik. Velik je 1.27 GB.

P.S. še Fileshack link: Klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

mat123 ::

Še torrent link za demo: klik

EvilDare ::

Po 10 min igranja in demota še ni konec, moram reči da me je igra veliko bolj presenetila kot demo bioshocka. Komaj čakam na izid celotne verzije. Deluje s konstantnimi 60 FPS na 1920/1200 ampak ne morem vsiliti glajenja, kar je bil vedno problem pri MOH igrah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: EvilDare ()

rdecaluc ::

Sm probal , ni eden tistih zelo kratkih demotov. Najprej sem šel na izi pa se mi je zdel smešn (unlimited metki v pištolci ), pa sem šel potem na hard. Fpsji so konstantni tm okol 60 na 1280x1024 vse na high. Dober gameplay in pa trdovratni sovragi :D
Est modus in rebus. ,typos

matija14 ::

Jeeej, še pol urce pa bom igral....dejte popravit naslov v Airborne!:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

nsane ::

Težko sem čakal prihod tega demota in moram reči, da nisem razočaran. Edino kar me moti je to. da se lahko nagibaš/linaš, samo, ko si v ironsightu in to z movement tipkami. Upam tudi, da bodo izboljšali performance, ker sedaj moram igrati na 1024x768 vse na low, da lahko dobim bogih 60 FPS-jev na amd64 3700+ in 7600 GT (oba navita).

matija14 ::

Js nevem zaka je za tebe 60fps malo. Dela na C2D 1,86GHZ, 2Gb RAM, x1950PRO 256MB lepo na 1280x1024, vsi detajli high okrog 40-40fps kar je čisto dovolj, res nevem zakaj rabiš 150fps...:\ Drugač je pa igra zelo vredu, jesen in zima bosta zeli pestri.

Screesnhoti:







Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Klemzz ::

sistem v podpisu -> igram na 1680*1050, fps: 80+ :))

 2007-08-23 17-12-19-53.jpg

2007-08-23 17-12-19-53.jpg



 2007-08-23 17-14-08-46.jpg

2007-08-23 17-14-08-46.jpg


 2007-08-23 17-18-22-87.jpg

2007-08-23 17-18-22-87.jpg

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Golnar ::

nevem al se sam men zdi al grafika res ni nič posebnega?

Matej_K ::

Jiiiiiha podpora za WIDEscreen oziroma dobra resolucija za moj monitor, ker sem že navličan te Medal of honor Spearhead ko nemorm izkoristi celega zaslona.

Drgač pa dosti ljudi ki igra Spearhead Multiplayer pravjo da bojo šaltali na tole Airborne. Upam da so/bojo Multiplayer nardil kot se spodobi..ala Spearhead oziroma better.

CANT WAIT.

ps: Upam da bo delal na Sempron 2800+; 6600GT; 760MB rama
... .. .

AapocalypseE ::

meni se tudi zdi da ni najboljša grafika. Glede na to kako grafiko vidimo v bioshock, crysis... je to bolj tak tak

strictom ::

Gamershell.com
Gameworld

Dljam iz enga GW mirrorja. 400KB/s. Komi čakam da zdlja. A multiplayer je?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

matija14 ::

Demo ne, cela igra ja.

Tr0n ::

Pro:

# Poljubna tocka pristanka in vrsti red ciljev
# Cool akcija in vzdusje

Contra:

# Yet another WW2 shooter |O

Klemzz ::

preigrau use MOH+dodatke, MOH: PA je biu tak tak zame, tole mi je pa spet mega, komi čakam ceu game...

PS: grafika ni use :\

billgates ::

Ja, tud sistemske zahteve so neki...:( 8-O :'(

strictom ::

Dopade se mi nadgradljivost orožij in dobivanje raznih medalj, ki ti zvišujejo accuracy, fire rate, run speet, ...

Drugače je pa grafika boljša kot v katerem koli WW2 fpsu.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

OldSkul ::

Vsekakor po mojem mnenju boljša od COD2, ki je zame popolnoma zanič.

pozitron ::

Fajn k so za sovražnike vključil še italjane, da niso sam švabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

AapocalypseE ::

Evo že igram celotno verzijo in morem rečt, da je zelo dober špil!

Zgodovina sprememb…

pozitron ::

Streetracer, to si pa mal prej kupu ko bioshock :D. Grem js tut zdej ponjo :)

m.i.h.a. ::

...dej počak še mene greva skupaj :P

Sicer že malo najedajo s to ww2 tematiko, ampak ok boljše to kot pa kakšno nadaljevanje paciffic assaulta:(

Orbit89 ::

Uh...ravno kar priteku iz trgovine, kjer sem kupil zadnji izvod MOH: Airborne.:\

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Orbit89 ()

Klemzz ::

dons grem še jst iskat >:D končn spet ena WW2 k je vredna igranja :)

AapocalypseE ::

Meni je res dobra igra. Zelo hitra igra je in moraš skozi bit v gibanju, če ne si hitra tarča nasprotnikov. Všeč mi je zelo to, da imam včasih občutek v igri kot da je pravi film. Mam vse na max in dela čisto tekoče.

Pristavljan ::

a slučaj kdo ve zaka men v igrci on vojak skos levo gleda???? sm zamenju driverje pa je še kr isto
help :S

pozitron ::

Men z 7900gs na 1024x768 na max dela kr solidno, včasih mal pade fps na 30, drgač je pa okrog 45-55. Sam je bioshock pri 35-45 velik bol igralna kot tole. Ampak se da igrat zadovoljiv, za multiplayer mogoče glih ne bi blo :).

Tr0n ::

Igra laufa na predelanem UT3 enginu, tako da je po grafcini plati kar vredu. :) Se pa strinjam; akcije je polno, SP vzdusje spominja na COD, kar je cool.

Tilen ::

Nehajte. Tisti, na katere to leti, že veste.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

pozitron ::

Popravljam mnenje igra laufa vsako misijo slabi. Sm mogu dat na low vse. Pa se mi kr mal smiljo tisti s konzolam ker že z miško se fukam, da kaj zadanem, mal pretiravajo, mam jerry-ta čist na nišani pa še vseen falim. Oni, pa vedno vedo kje sem in tut bombo vedno na mesto vržejo. Igram pa na normal pa sem že kr dostkrat pofilu.

Blaz90 ::

obrnu v 5 urah na medium :\

pozitron ::

Ja sej sem js tut pošinu kaj je narobe, na zelo daleč se sploh ne da zadet oz. ne morem ubit. Mogoče kak bug (low skill bug :)).

pozitron ::

Brainiac k si že obrnu špil, mi prosim poveš kako tist tiger tank uničm v mestu nijmegen (holland), objective: knock out roving tiger tank. Ne najdem nobene bazuke al kaj podobnega s čimer bi ga uniču. Dve zvezdice so na kompasu ena za tank ena pa nekje u bajti, samo pridem do nje in ni nič tam, sm mislu da bo bazuka pa je ni. Druge objective mam že narjene s te misije sam ta tank na konc me jebe. Dej če se ti da al pa kdo drug tut, naj napiše prosim.

Blaz90 ::

tm ku je druga zvezda, tak zaboj pobereš granate( če nč ne morš nardit, pol si jih že), pol jih pa poišč (prtiski od 1-9), nwm ki so dle napamet, da ti zbere neke nove granate, ki se prlepjo na tank, pol pa jih lepo zmečeš v tank, ene 4 tk prbližn so potrebne da ga uničiš.

pozitron ::

Tist tromblon na garand ni nič tanku naredil. Bom probu zdej s tem sticky bombam. Hvala ti.

IVo ::

Na strehi od une bajte na sredin dvorišča je bazuka oz nek anti tank...

pozitron ::

Ne tam ivo, tist je misija prej. To je pri drugi misiji.

Golnar ::

sam tole je pa dost vredu spil, napram pacific assault je tole majka. po skrini sm biu sodeč d bo slabsa grafika, ampk je kr precej lepa in na x1950pro dela use do konca, fpsji pa 30-40

Klemzz ::

grafika ni švah oz. men je zlo ušečna...je kdo igrau red orcestro, tam je grafika polom, gameplay pa rula :)

Tr0n ::

Hmm, pa je res kratka. Ene 6-7 misij, pa vsaka traja v povprecju nekje uro.

Lame.

ahac ::

Em... se da igrat brez da bi prepisal savegame od brata?
Če hočem novo kampanijo mi napiše, da bo staro (torej bratovo) zbrisal. 8-O :O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

nsane ::

Se da ja.

If you have a member of your family, a friend, or whoever and they want to play the game but you don't want your save progress interfered with. You can do the following to have more then one profile for singleplayer.

Goto:

My Documents\EA Games\Medal of Honor Airborne(tm)
and rename the 'Saved' folder to something like 'Saved_me'

Then when someone else goes in game the game will look for the folder called 'Saved' and not find it so it will create another, this will act as a 2nd profile, when they finish playing and you want to play again rename the new 'Saved' folder to something like 'Saved_friend' and rename the old 'Saved_me' to 'Saved' and there you go you can do this as many times as you like.

If you are not wanting them to interfere with your personal configuration you could always try the same with the 'Config' folder.

Always be sure to have backups of all files when altering any game files.

šernk ::

dns sm bil vs happy ko so me u 5 misiji prvič ubili na medium loooooool to easy. pa še to so me ubil ker sm se malo uštel pr nastavitvi orožja:P
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Klemzz ::

game je odličen, mene zanima če ma kdo kakšne probleme z zvokom? men občasno utihne za 1-5s pol pa spet ql dela...

PS: igram ne expert in je res zabavno :)

pozitron ::

igram ne expert in je res zabavno

Mad skills :)

Men so že na normal živce žrl, čeprav sem zdej že obrnu. Drgač se mi zdi povprečen ww2 špil.

Kdo ve kdaj pride vn tist špil ko je malo v prihodnosti in nemci napadejo ameriko? Sam se ne spomnem naslova. Vem da bo na x360 pa na pc tut mnde.

Klemzz ::

mislš Turning point: Fall of Liberty?

pozitron ::

ja

M-XXXX ::

Zanima me kje se da poleg začetnega zaslona, da še bolj navit grafiko?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 "lag" oz. "štekanje"

Oddelek: Konzole
5726 (581) hojnikb
»

Medal of Honor: Warfighter (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
648562 (6493) ahac
»

Medal Of Honor 2010 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19838090 (27495) Clubraider
»

Igre v letu 2010. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10228048 (24715) Berserker
»

Najbolj pričakovane igre leta 2007

Oddelek: Igre
403284 (2311) opeter

Več podobnih tem