» »

problem: opravilna vrstica windows XP

problem: opravilna vrstica windows XP

OtoReper ::

imam težavo z opravilno vrstico v XPjih...

sicer ne vem kako naj opišem, da bo najbol razumljivo ampak..... ko imam npr. odprtih več programov (mozilla, msn, photoshop... bla bla bla) in hočem z miško izbrati enega od njih ta začne le utripati (kot recimo ko ti kdo nekaj napiše v msn oknu, ko je pogovorno okno v ozadju) in nikakor ne morem z miško priklicati tega okna v ospredje. le z tipko TAB mi to uspe... in počasi mi konkretno najeda živce... ker sploh nevem kje naj se tega problema lotim...

za pomoč že vnaprej hvala
There is nothin' like a REAL BEER!

OtoReper ::

a zdej pa v tej masi kompjuterskih fanatikov ni človeka, ki bi se mu to zgodilo že oz. bi mogoče brez da se mu je to zgodilo vedel kje tiči zajec? :O NE MOREM DA VERJAMEM
There is nothin' like a REAL BEER!

Izi ::

Kar verjemi :D
Edino kar ti lahko svetujem, je, da ko se v Windows začno dogajati takšne nepojasnjene reči je ponavadi čas, da začneš počasi delati backup podatkov in potem kakšen vikend, ko boš imel čas vse skupaj sformatiraš in nanovo namestiš >:D

trek@s ::

Meni se je nekaj podobnega dogajalo in sicer zaradi outlooka. Samo so potem težave same izginile.

Tr0n ::

Tole je znan, ja, feature/bug, ki ga imajo nekateri programi. Recimo FlashFXP povzroci podobno tezavo, ker nekako programe poslje v background. Verjetno je kriva napacna implementacija nekega programa.

Pac probaj ugotovit, kateri program oz. servis ti to povzroci, ga zapri in poglej, ce pomaga.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj je prepih tako problematičen (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18625190 (9661) starfotr
»

Prigode računalniških serviserjev/administratorjev (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37446211 (11895) cortez
»

[INFO] Windows Live Messenger/MSN Messenger (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Programska oprema
23676033 (16674) tilinho20
»

Izšel Pidgin 2.6.1 z audio in video podporo

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
474417 (2971) poweroff
»

Izšla je Opera 9.5 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
21023817 (12709) Gandalfar

Več podobnih tem