» »

sem mislil da je to samo v filmih

sem mislil da je to samo v filmih

repsol ::

  • spremenil: repsol ()

Gr0unD Zer0 ::

da bojo babe še lažje skakale čez plot?;(

AmokRun ::

Sej ni sam za babe. >:D

Gr0unD Zer0 ::

i don't jump:D

DimmniBurek ::

Zgleda zabavno... Ampak da bi žrtvoval komplet pa pol gum za motor, to pa ne >:D
There Is No Stronger Drug Than Reality

Bethrezen ::

330€ mau preveč

Gr0unD Zer0 ::

za tak denar si raje kolo kupim...
mogoče dam še par € zraven, da je malo boljsi bajk, pa se raje s tistim vozim, kot pa da se s tem razbijem:D

igor0203 ::

V torek sem v centru videl 2 moška, ki sta hodila s tem. Meni sta bila smešna na tem pa še predrago je.

ales85 ::

Marže so kar lepe. Če se prav spomnim se dobijo iz Kitajske (mislim da za večja naročila) po 100€.

Opkow ::

Mi je bolj vsecna ruska varianta na dizel... :) Je pa res, da zaenkrat ni v komercialni ponudbi.
Russian Rocket Boots 2

iso2000 ::

Še malo, pa bo izbira prav bogata! Tle je še ena opcija: http://skokice.si/ :D


LP

Gr0unD Zer0 ::

kak pa je kaj top speed s temi zadevami?

za policaje zajebavat bi blo kar zanimivo po eni strani:D :D :D

zdobersek ::

heh, s tem se lahko kvecjemu ubijes ...

John Abruzzi ::

Hm zabavni zgledajo tud skejti - ko jih vozjo eni k majo 500 ur iskušn.

Fr33man ::

Odfukan, bi takoj probal, sm ne morm si zamislt kaj bi blo z mano če bi strmoglavu z 2 metrov.:(

opeter ::

A ve kdo, koliko kilogramov bi tole zdržalo? Jaz bi si enega omislil, ampak moram še šparati...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

iso2000 ::

Ja saj imaš zgoraj vse podatke, na unih pejdžih. Pa kontaktiraj oboje,pa valda ti bojo kej povedal?!

LP

ales85 ::

Mislim da gre vsaj do 100 kilogramov. Različice pa so po 10 kilogramov (70-80, 81-90) ali nekaj takega. Moraš naročit sebi primerno, verjetno zaradi vzmeti.

AndrejS ::

Me res zanima kak se lahko s tem polamaš ko padeš na glavo

zdobersek ::

dosti je ze, da se zabijes z glavo ob strop, ko skaces po kakem nizjem hodniku ...

Tear_DR0P ::

tole je predelava proteze :)

so ze veckrat mel na NGC dokumentarce o tem, kako so sportnikom brez nog dal proteze s takimi fedrami gor in so mel celo test, ko so trije sprinterji tekmoval, en je mel obe zdravi nogi, drug samo eno, tretji pa ne vem al od kolena navzdol, ali se visje, ni mel obeh nog ampak tele fedrce in je prva dva nabrisal - sicer je tle se fizicna pripravljenost vprasanje.

ampak point je, da te fdrce niso nc tko novga in oh so uber leet ali oh so uber dumbo - to folk ze baje uspesno uporablja - ceprav tud NGC ni povsem verodostojen vir
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Looney ::

Sicer izgleda skrajno zanimivo ampak ubijem se lahko tudi peš.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

A.J. ::

Mogoče so dobre za premagovanje večjih razdalj, za premagovanje ovir, npr.: preskakovanje kant za smeti ali ograj, pa je veliko boljši parkour. Če se malo ukvarjaš s parkourjem lahko počneš še veliko več stvari.

Je pa tole dobro za pridobivanje pozornosti:)
Sploh, ko te vrže na tla:D

r0b3rt ::

svašta, folk prou nima drugega dela, potem gre pa take klobasarije ustvarjat...

stock ::

Kaj pa teb ni jasn!!!

Tole je ena res dobra ideja.
Sicer sm tud jst že to vidu dougo nazaj. Drugač pa nevem kko to upliva na koleno -npr. ali druge dele nog, ker to se more noge kr dobr držat sepravi te na tem mestu stiska.

Ko sm slišu na skokica.si komad, ki se je vrteu v THPS2 sm takoj pomislu kko bi lahko to postou nek nou šport... zamisl folk kako (tko k s skejti) skače po 10m, tečeš po nekih stenah (hišah), matrix......

Se bo to tud pocenil..

Tody ::

ja itak ... po 10 metrov... pristav bo pa kdo ? To se bo tok prijel kot superge z lučkami :D

zdobersek ::

:)) tole ne bo hodilo po stenah, kvecjemu se lahko ubijes. predvsem, ko skaces 3+ m visoko in pristajas na 12-16cm2 in ti spodrsne na gladkem. potem se kje se strga vzmet in poletis bogve kam.

stock ::

Sej je skejt tud nevarn sam enim je to pač adrenalin in bojo skakal tud 10m (10m sm mislu bol kot troskok u u višino, nekako od ene do druge stene)

r0b3rt ::

smeh

Gr0unD Zer0 ::

jaaaaaaaa, wall jump, ko super mario ne?:\

mwahahahaha:D

TRIROG ::

kaj pa kolena porečejo na tole?

sem mal gledu filmčke in je treba kr dost blažit s koleni ... zna bit kr velika obraba ...

pomojem je tko kot tek na trampolinu ... uni k vam je kdaj kolen zabil gor že veste kaj mislim ...

iso2000 ::

Meni je tole zmeraj bolj všeč! Ma, me zmeri take neumnosti premamjo! Ko, da nisem že dost star... :D
A je že kdo probal?
Sem videl, da imajo zdaj na skokice.si še nagradno igro! Sam moraš imeti skokice v štartu, da lahko sodeluješ... :-/

Se bom poizkusil dogovorit za "testno vožnjo" pa poročam,če bo kaj!

LP

iso2000 ::

Evo me! Preživel sem testno vožnjo! Pa brez hujših posledic,moram priznat. Sicer je na začetku stvar zgledala silno nevarna, ampak sem si nabral vse ščitnike po bajti + čelado za kolo in sem "tvegal". Prvi občutki so čudni, počutiš se nestabilnega in težko je že hoditi. Ampak ko te par minut nekdo držo za rokco in vodi, postaneš pogumnejši in že hodiš sam. No, če mislite da nisem parkrat telebnil se motite. :D Ampak brez hujših posledic. Malo sem tudi poizkusil poskakovati na mestu (sem se držal za eno ograjo na začetku) in nekako je šlo,ampak dosegel sem le par 10 cm višine. Za metre bi moral trenirati še pa še, verjetno.
Pod črto sem po prvem poizkusu precej navdušen in če bodo finance dopuščale si zadevo mogoče omislim.
Aja, pa ful si hitro zgonjen na tem hudiču, vsaj jaz sem bil.
No, za test pa tudi ni bilo problema, sem poklical enega na skokice.si in se zmenil...

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prince of Persia: The Sands of Time (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19711305 (766) MojsterX
»

Varnostni pas (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
556038 (3286) Nesta
»

Začetnik: bordanje ali smučanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215914 (15152) c0dehunter
»

fedri na nogah =)

Oddelek: Loža
131501 (1040) charlotte
»

Peak power of the human body (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
17010475 (7562) PersonaRudis

Več podobnih tem