» »

Joker

Joker

sebaboss ::

A jek do mogoče naročen na jokerja?

Pri odpiranju revije sem nerodno strl plošček (ponesreči)

Zelo me zanima prikolica od gta4 na natlačenki, ali bi mi lahko kdo poslal vsebino ali karkoli podobnega?

Hvala

sebastjan@sebastjan.com
Lep pozdrav,
Sebastjan

Mavrik ::

Če bi v Google vtipkal "GTA 4 trailer" bi že mel zadevo pobrano.
The truth is rarely pure and never simple.

Romancek1 ::

Ali mogoče kdo ve, zakaj se ne morem, kot nov član, registrirati v mn3njalniku revije JOKER. Vedno javlja napako "Sorči, prišlo je do napače. Če nisi gotov, kako uporabljati tisto, kar si pač poskusil uporabiti, ali če ne veš, zakaj si fasal sporočilo o napaki, pokukaj v datoteko s pomočjo.

Napaka je bila:

Gejše trenutno ne marajo za nove registracije, zategadelj rileks. "

laught ::

ja pošlji mejl bebuto

R33D3M33R ::

Zato:

Gejše trenutno ne marajo za nove registracije, zategadelj rileks
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Romancek1 ::

Zato:

Gejše trenutno ne marajo za nove registracije, zategadelj rileks


To pišejo že več kot leto.

Je pa tudi res, da na mail sploh ne odgovarjajo, čeprav sem jim pisal že vsaj 3x.

Berserker ::

Tudi mene zanima kako se vpisat ker imam ker nekaj vprašanj glede jokerja kot revije in nekaj vprašanj za igabibo.

laught ::

Eh mene so že dolgo nazaj benali,pa se ne sekiram tak,slo tech mi je dost boljše

BALAST ::

Novinarji in distributerji Jokerja so lakomni in nočejo zaposlit novega kadra. To da ne dovolijo novih članov pomeni, da se jim ni treba ukvarjat z izključenimi uporabniki "baned users" in ostalo mularijo.
Čeprav je Joker najbolj bran izmed vseh slovenskih računalniških revij in da ne znajo narediti reda na mn3njalniku, to je SRAMOTA.

Res da je slovenski narod majhen, ampak to ne pomeni da je slovenske gore list vsem nedostopen.

Ostalih komentarjev se zaradi opažanj na mn3njalniku raje zadržimm.

PaX_MaN ::

Novinarji in distributerji Jokerja so lakomni in nočejo zaposlit novega kadra.

Ti to tko, mau na pamet, a? No, če si star 9 let, so možnosti za zaposlitev praktično nične.

To da ne dovolijo novih članov pomeni, da se jim ni treba ukvarjat z izključenimi uporabniki "baned users" in ostalo mularijo.

Sej majo moderatorje tudi tam, ne? Ravno danes sem opazil, ko so počistili pol teme brezveznega nabijanja.

Čeprav je Joker najbolj bran izmed vseh slovenskih računalniških revij in da ne znajo narediti reda na mn3njalniku, to je SRAMOTA.

Red je takšen, kakršnega si dovolijo trpeti.

Res da je slovenski narod majhen, ampak to ne pomeni da je slovenske gore list vsem nedostopen.

Ja, dobi se ga v trafikah, mega super extra nakupovalnih centrih, še pri šiptarju, če je le-ta kolikor toliko pri stvari. Edino v Big Bangu ga ne boš zasledil, to je pa res.

blackbfm ::

Ta Joker je bil zanimiv 15 let nazaj, ko je bila še kolikor tok normalna revija, zdaj majo pa nonstop kr ene bedne fore in misljo da so smešni. Na forumu so sami prizadetki. V bistvu me res čudi, da ta revija sploh še obstaja.

J3RZ ::

Zanimivo, jaz sem poslal mail, v enem dnevu sem bil registriran (pred slabim letom), pa zaenkrat še nimam slabe izkušnje s komerkoli od njih (dost pomoči že dobu)...

Bellzmet ::

Ja meni se zdi pa Joker zelo dober. Res je, da sem na Jokerja naročen samo zaradi raznih testov, vedežev ter drugih člankov in kot zadnje zaradi opisov iger. Njihov slog je pa edinstven in meni paše.

DeathKiller ::

Zanimivo, jaz sem poslal mail, v enem dnevu sem bil registriran (pred slabim letom), pa zaenkrat še nimam slabe izkušnje s komerkoli od njih (dost pomoči že dobu)...



Se pravi, da si se registriral po E-mailu in ne preko njihovih spletnih straneh. Prosim te, da malo opišeš to registracijo, a si jim poslal uporabniško ime in geslo...???

Berserker ::

Meni je najbolj smešen slog npr. da pisec sneti raje zlaga jogurte na polico kot pa igra iron man. hehe.
Zaradi kvalitete in realnih ocen ( razen lordfebo ki višje oceno kot jo je dal mafiji ne bo dal dobeni igri, njegove opise ki so povečini kurcanje iger pa so eni najboljših, recimo omemba da ima NFSU kockasto video vsebino, zaradi tega vedno kupim njihovo revijo, no razen zdaj ker je premalo dobrih iger in se ne splača.
Na mn3alniku najbolj berem konzolec pa paritveni brlog ko je nekdo pod imenom angle b take ven vsekal da sem se valjal od smeha. vsekakor je menda joker najbolj brana rač. revija v slo.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26036681 (7953) Ganon

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153196501 (107607) opeter
»

je kdo prijavljen na mn3njalniku??

Oddelek: Pomoč in nasveti
91537 (966) Gundi
»

JCT in Mn3njalnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15820022 (12822) Gr0unD Zer0

Revija JOKEr --> Kritika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13016388 (12749) OwcA

Več podobnih tem