» »

gmail-zaklep v sektorju 6-problem

gmail-zaklep v sektorju 6-problem

gremline ::

Včeraj se mi je pojavila težava,ko sem hotel odpreti priponko v gmailu in se je izpisalo naslednje:


Googlov Gmail

Zaklep v sektorju 6!




Sistem nam kaže nenavadno uporabo Vašega računa. Ker želimo uporabnike Gmaila zaščititi pred potencialno nevarno rabo, bo račun onemogočen za največ 24 ur.
Verjetno je razlog to, da uporabljate z Gmailom še programsko orodje zunanjega izdelovalca.

Če uporabljate programsko opremo zunanjih proizvajalcev, ki posega v račun Gmail, jo onemogočite ali prilagodite tako, da bo njena uporaba skladna z Gmailovimi pogoji uporabe. Če menite, da Gmailov račun že uporabljate skladno s pogoji uporabe ali tudi sicer normalno, nam pišite.

Prosim za pomoč pri tej težavi.

R33D3M33R ::

Mogoče ti kak Zone Alarm, antivirus ali podobno posega v javascript kodo gmaila.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

gremline ::

Imam nameščen antivirusni program Nod32,nastavitve pa so odkar sem ga instaliral-pol leta

R33D3M33R ::

Jaz bi poskeniral za kakim spywarom pa vseeno pogledal NOD32 nastavitve. Mogoče je pa kak update dodal kake funkcije ali pa kaj. Meni se zdi da ti pač nek program posega v priponko in to gmailu ne paše. To je pa najverjetneje antivirusni. Mogoče bi ga izklopil pa probal brez?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

bastadu ::

Tudi jaz sem dobil enako opozorilo, venda ne vem zakaj...

mainman ::

Ista zgodba pri meni in sodelavcu. Sem jim napisal report ampak nisem dobil nobenega odgovora.

bluefish ::

počakaj 24 ur, tako kot piše. Če še takrat ne bo OK, pa gremo naprej. :D

gerrno ::

Mislim, da ni problem v antivirusnih prog., problem je v kakšnih samostojnih odjemalcih za gmail (mislim, da je lepo opisano, kaj pomeni programska oprema zunanjih izvajalcev) in tudi pri pop odjemanju pošte (in tudi opis za pravilno uporabo odjemanja preko pop je opisan).

Na isti problem sem naletel ravno pred časom (in sem mnenja, da se bo to vse bolj pogosto pričelo dogajati gmail uporabnikom, zaradi javnosti gmail-a), na OS X-u, ko se je pri dostopu uporabljal app Gmail Notifier (ki je podoben gmail notifier-ju na WIN vendar je od zunanjega razvijalca).

V glavnem problem se je rešil tako, da se je odstranilo navedeni app, in poslalo poročilo in sicer dvakrat, po preteku 24 ur od prvega poslnega maila se ni nič zgodilo, tako da priporočam večkratno pošiljanje in seveda natančen opis kaj in kako uporabljate gmail.

mainman ::

Glede samostojnih klientov se ne strinjam. JaZ berem gmail samo preko weba in še nikoli nisem uporabil kakega drugega klienta pa mi je prejšnji teden javilo to napako. Moja razlaga je, da imajo oni kar lep bug, ki ga nočejo priznati.

StratOS ::

Jaz bi temu rekel glede na prejšnje "exploite" glede xml in js skriptov za address book ipd... , dostop do custom stvari na personaliziranem googlu.
Mogoče se to šteje za skladnjo z pogoji uporabe ali pa je kakšen spyware/trojanec oz coockie manager ki hoče online dostopati do omenjenih vsebin in podatkov na strani.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

gremline ::

Danes pa vse lepo odpira.Zgleda da so napako odpravili,ker nisem nobene stvari v nastavitvah popravljal.:D

sodjdobe ::

Tudi jaz sem imel včeraj enako napako, danes vse dela normalno. Mislim, da je bila to njihova napaka...ali je naklučje, da nas je imelo kar nekaj podobno napako ob istem času in to prvič?
julio


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375266989 (11920) Matko
»

Gmail (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10524031 (10661) donvito
»

Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
475967 (4178) tattoo
»

cPanel email forward ne deluje za Gmail?

Oddelek: Izdelava spletišč
131105 (980) Housy
»

program za pošto

Oddelek: Programska oprema
111343 (1070) Ando

Več podobnih tem