» »

Brezplačno do internet trgovine

Brezplačno do internet trgovine

matfil ::

Rad bi si izdelal internet trgovino z čim manj stroški. V njej bi se prodajalo cca 100 izdelkov. Prosim za nasvete kako to izdelati čim bolj preprosto z brezplačnimi orodji ali ponudniki.Prodaja bi se vršila izključno po povzetju.

Preseren ::

Poglej si temo oscommerce na tem forumu. Oscommerce je precej enostaven način in za to, da začneš prodajati (brez vstavljanja izdelkov) v teoriji (in marsikdaj v praksi) potrebuješ reciva 30 min.
Potrebuješ hosting, ki ti podpira php in mysql, dovolj imaš že 100Mb diska (za 100 izdelkov je to več kot preveč) in domeno.
Obiščeš www.oscommerce.com, si Dlaš najnovejšo verzijo, slediš navodilom, dodaš slo jezik in bolj kot ne že lahko začneš vstavljat izdelke in prodajat.
Seveda pa potem pridejo dodatki, ideje, oblika, vstavljanje v iskalnike, ...... TO je na kratko to

P.
SEO na https://www.seos.si

matfil ::

Kaj pa že narejene trgovine BOLHA in podobno?

Gwanaroth ::

Bolha je custom made. Ne bojo ti dali njihove kode, da jo boš postavil na lasten hosting.

Uporabi oscommerce.
Lights often keep secret hypnosis..

Modri dirkač ::

Od kdaj je bolha trgovina?
Everybody lies!

Trupl0 ::

kontaktiraj www.domenca.si pa jih vprašaj...samo pripravi veliko €

Raje se nauči oscommerce pa malo poskušaj z njim....neboleče...zastonj
If you are going through Hell, keep going !

ManyMan ::

OS ne priporočam

b ::

Tudi jaz ne, kod je PoS, ampak a morda poznaš kaj boljšega?

Tody ::

Brezplačnega ne :) Maš pa dosti plačljivih varjant katere niso 10.000 EUR. Samo si tudi omejen na to kar se na začetku zmeniš... Popravljanje take rešitve je 100x težje kot open source zadeve, kjer imaš skupnost... Zdej če maš trgovino zato ker je to IN potem... Če maš pa trgovino ki bo dejansko kaj prodala potem pa si boš lahko privoščil tud popravke

ManyMan ::

Seveda obstaja kr nekaj brezplacnih še ...

ManyMan ::

VirtalMart, ZenCart ...

ThinMan ::

Čakte mal. Tole o spletnih trgovinah je ista debata kot kupujem avto, kaj priporočate. Rad bi nekaj poceni pa varčno pa da je najhitrejši...

Daj rajši povej kaj boš mel na tej spletni trgovini. Kakšne izdelke boš prodajal, ciljna publika, število artiklov in skupin. To so samo nekateri dejavniki, ki vplivajo na pravilno izbiro. Če mene vprašaš izberi OSC za začetek - da sploh vidiš kaj to je in ali ti paše. Pri vsem tem pa je globoko zaželjeno poznavanje php, html, mysql. Bolj kot je trgovina kompleksna večja je možnost vdora in zlorabe.

dodano:
hmm, slovenit boš moral žal sam. Ker slovenski narod baš ni nekam odprte sorte, čeprav vsi podpirajo odprto kodo - malce hinavci al kak se že temu reče.

lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ThinMan ()

Preseren ::

glede slovenjenja ni ravno res, sam sem dobil Slo prevod ko sem stvar začel delat BP in nisem rabil nič prevajat (OSC).

Sicer pa se z OSC lahko brez problema sproti vse učiš, kot sem sam delal in zdaj ej ta naša trgovina kr ok

P.
SEO na https://www.seos.si

IceIceBaby ::

Jaz za eno majhno trgovino s cca 50 izdelki uporabljam quick.cart (http://opensolution.org/)

Zadeva je zelo enostavna, če ti ustreza default postavitev in oblika. Ne rabiš niti baze podatkov (podatke hrani v datotekah, kar je za take majhne trgovinice čisto uredu), ne zahteva registracije kupcev in podobno.

Malo več problemov je, ko želiš kakšno bistveno spremembo oblike, ampak za to lahko plačaš kakšnemu študentu 100 eur. pa je stvar rešena.

OSCommerce je za moje pojme preveč kompliciran in bloated za take majhne trgovine. Res imaš miljon dodatkov in dober support, ampak je vseeno dokaj komplicirano vse skupaj spraviti v pogon.

SurfMan ::

Virtuemart
in Joomla
Vse enostavno, poslovenjeno in brezplačno.

sebavet ::

mene zanima spletna prodaja v smislu dražbe kdo da več (kot bolha.com). Obstaja kaj takega freeware?

rok15 ::

Iščem kakšno poceni ali brezplačno spletno trgovino, ki bi bila narejena v .asp ali .Net (C#). Ali kdo kakšno priporoča?
Sem že gledal malo po forumu samo kolikor sem videl v glavnem priporočajo OSCommerce, ki pa je php.
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OSCommerce nastavitve (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Izdelava spletišč
62452027 (19178) Skarabej
»

Izdelava spletne trgovine 2

Oddelek: Izdelava spletišč
344590 (2588) IceIceBaby
»

spletna trgovina

Oddelek: Programiranje
81454 (1228) sporty38
»

prehod iz oscommerce na virtuemart - mysql pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
51223 (1041) papak69
»

Postavljalci internetnih strani POZOR - spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
313146 (1890) Looooooka

Več podobnih tem