» »

Kabel za zvočnike

Kabel za zvočnike

SHORTEE ::

Zdravo, imam zvočnike GENIUS SW 5.1 HOME THEATER 3600, vendar bi rabil nov kabel, ki gre s kompa do wooferja, pa ga nikjer nisem zasledil, ve kdo, kje to prodajajo in kakšna je približna cena? Še slika kabla, je na hitro narisana:8) .


lp

SHORTEE ::

Noben ne ve?:( :'(

gruntfürmich ::

nekako standarden kabel, poglej v kakem big bangu in podobnih trgovinah. bi morali kaj podobnega tam imeti ker to ni nobena ekzotika.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

SHORTEE ::

Niti ni tako standarden kabel, ponavadi imajo samo do 7 pinov na tistem konektorju, jaz jih imam 9, pisal sem e-mail že v bof.. rekli so mi naj se obrnem na servis, kjer popravlajo te zvočnike, pa so mi na servisu odpisali da nimajo takega kabla, da je treba dati v samogradnjo;( .

lp

gruntfürmich ::

jst sem/imam tudi geniusove 5.1 wood zvočnike, ampak ker ga ni zdaj tu, ti res ne vem koliko pinov ima. ampak ne vem če jih je potrebno imeti res vseh 9. če je v vsaki škatli priložen taki kabel, res ni neka ekzotika. lahko ga pa navsezadnje pluneš iz kake škatle :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

danix1 ::

Ja, žal ta kabel JE eksotika. Največja eksotika med vsemi povezovalnimi audio kabli.... Nikakor ga ne moreš dobiti, samo mogoče če ti ga servis ekstra naroči, pa še to ponavadi težko.
Tudi, če bi hotel iti v samogradnjo, tega priključka ne moreš dobiti. po moje je edina varianta da res probaš žicat v kakšni trgovini ali servisu, če jim je ostal kak tak kabel slučajno, ali pa pri Genius uvozniku...
Lahko pa probaš tudi na podjetje ASWO ki prodaja rezervne dele za AV in PC opremo.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava novejšega TV s starejšim ojačevalnikom/zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
194759 (4407) Gapi
»

Kje kupiti kabel Digital Din 9 pinski (AC-3)

Oddelek: Zvok in slika
172968 (1771) Kaj
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626922 (14178) psytoma
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016084 (10023) FlamE#7
»

Logitech Z-5500 ali Creative S750 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
745899 (4691) ganzi

Več podobnih tem