» »

Windows Register in shranjevanje

Windows Register in shranjevanje

Pesimist ::

V kateri drveo se normalno shranjujejo stvari kot podatki o instalaciji programov in iger ter CDkeyi?

Meni deluje kot da je v HKEY_LOCAL_MACHINE/Software vse kaj je nujno potrebno. A se je kje drugje kaj vaznega shranjeno?

Microsoft ::

Ja se ja. Vse povsod se shranjujeo te stvari. Te zanima kaj konkretnega?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Pesimist ::

ja vbustvu ja samo brezveze da omenjam ker tak doben nebo vedo. Zdaj sem pac po firmi igre ali developer grupi iskal pa exportal ta key, noter v folderu se je CDkey mapa tak da bo to verjetno vse kaj bo potrebno da spil sarta ob naslednem formatu. Pac upam da bo delovalo naslednic ko ga uporabim :D

Microsoft ::

Po pravici povedano, prevec po mariborsko zavijas, da bi te kaj razumel.:D


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Pesimist ::

Mariborcani govorijo cisto slovenscino , ljublancani pa ostali kmeti zavijajo jebemti >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

miha22 ::

Mene pa zanima katere informacije danes kaj naprave shranjujejo v register in kaj nam to pomaga? Malo sem še n00b kar se tiče windows registrov in podobnih stvari pa bi prosil za kak jedrnat odgovor ter morda tudi kak uporaben link... :)

Recimo da bi spisal nek program in da bi želel navesti nekaj podatkov v register. Keri podatki bi to bili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miha22 ()

Pesimist ::

Nevem keri podatki bi to bili. Jaz sem spraseval samo zato, ker mam igro Nascar 2003 na particiji in ko restoram winse ali formatiral zadeva vec ne starta ker je ocitno tesno vezana na register kaj je pa ziva tumarija. Pametni program nima kaj sarit po registru tak da sem pac extrakta install podatke in key pa applyam ko formtiram namesto ponovne instalacije cele igre kar je izredno tecno, sploh pa ce mas se na stotine modov instaliranih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja nov paket popravkov za Windows 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
6036373 (33566) Lindir
»

Prenosnik - ob mirovanju ne zatemni ekrana

Oddelek: Pomoč in nasveti
415250 (4856) win64
»

0-day varnostna napaka v MS Word (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
12312869 (9403) MrStein
»

Konec podpore za piratske kopije MS Windows (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
11719416 (7948) KontraCepec
»

Windows Vista se bo nalagala hitreje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
12511636 (8716) ripmork

Več podobnih tem