» »

Warcraft 3 - zmrzne?

Warcraft 3 - zmrzne?

micho123 ::

Ker mam vcasih v lsuzbi cas da zaigram tu pa tam kak spil pa sem si nasel pac warcraft 3 in zdaj imam sledece probleme!
namrec rac. je sempron 2400, 256rama, 160disk, radeon 9250 racunalnik deluje ok! Lih vceraj sem na novo instaliral nove gonilnike in pa dircet x je ok.
Torej igrica se zazene vse lepo in prav ko pa pride v menu pa se pojavijo kar neke crtice v desnem kotu in par sekund za tem po celem ekranu same crte! Torej takrat mi racunalnik popolnoma zmrzne oz stekne :)
Glede na to da je strategija in pomoje ni tako zahtevna na mojo konfiguracijo com. ali pa se vseeno motim in je pac preslab.
Zdaj pa kaksno so kaj moznosti da mo bo igra delala??

Rame si lahko naprimer prinesem od doma ce bi bil to provlem-samo mi ni to non stop sem pa tja prenasat !

Lep pozdrav!

Tilk ::

Računalnik imaš dovolj močan, torej to ni tvoj problem...

Ce si se odlocil, ko si igro kupil, da cedeja nebi rad poskodoval in si
naredil varnostno kopijo, s katero sedaj igras v sluzbi, potem je mozno da ti bo pomagal kaksen gamefix(megagames - tu jih najdes)

Drugace pa ati drajverji...blah..mogoce ti zaradi njih zmrzuje.
probaj omegadrivers za ati.

upam da pomaga:D >:D
Tilk

mojsterleo ::

radeon 9250... kere soferje ti to uporabljas? namrec, ati je ze pred casom ukinil programsko podporo za tele cipke tko da poisci kako starejso razlicico katalizatorja ...

pivo ::

Tilk:Si ziher da ima dost močan računalnik?
Namreč 256 rama ne bo dosti za War3, tudi grafika je že malo za časom...o sepmronu ne bom zgubljal besed.

micho:ce se ti (občasno) pojavljajo artefakti (oz. po tvoje "črte") je pomoje krica grafika,sem imel sam podoben problem.
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Evil mind ::

Minimalne zahteve, PC je zadosti močn, pomoje je kaj z driverji krivo.

Zgodovina sprememb…

Tilk ::

pivo: sm ga laufov na 600mhz, 120ram,32ram dokaj spodobno

pomoje so tud drajverji.
Tilk

mojsterleo ::

jaz sem warcraft 3 pred mnogimi leti igral in koncal na celeronu 333, 128MB ram in RivaTNT grafika...

kot recen, najbrz so krivi soferji, al pa kak defekten kos hardvera (ram..)

micho123 ::

Hja nic bom probal pa z omega driverji samo zdaj nevem kako se bojo obnasali ma tej stari grafi! Mogoce bi mi kdi z linkom proporocal kake ki misli da bojo najbolj funkcionalni?
Ker rec cudno to dogajanje - bom pa z doma kot sem ze povedal za foro probal dodati se 512 rama pa bomo vidli ce ga je tu kaj motilo kaj pa ves!
Hvala vsem za odgovore ce pa bi morebiti se kdo mel kaksno idejo pa jo naj samo pove je dobrodosla!

Lp

ilidany ::

jst imam pa en problem ko inštaliram neznam dad kreka(no-cd) kako bi ga dubil sem že gludu na youtube pa ni pokazalo če bi kdo vedo kok pridem do njega če bi do vedo naj napiše prosim!:(

ilidany ::

jst vem da to k sem napisu nepaše zraven te teme tam nisem najdu tega>:D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19815809 (7611) mik3y
»

TV out in linux

Oddelek: Operacijski sistemi
181242 (960) roli
»

Igranje 3D iger na Linuxu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
162813 (2813) darkolord
»

Problem z NF7-S rev 2.0 in 2*512 Twister Pc3700

Oddelek: Pomoč in nasveti
81106 (1042) Wad@
»

Zakaj težave v igrah

Oddelek: Igre
121162 (914) boštjan

Več podobnih tem