» »

katere porte imam odprte?

katere porte imam odprte?

masterpsi ::

situacija je taka, da bi rad na službenem compu pobiral torrente/ DC++ , ki rabijo za hitrejšo dolvleko porte. Pa me zanima kateri porti so odprti. Do ruterja (itak) nimam dostopa, pa me zanima če obstaja kak program k bi pregledu porte od 1 do 65535 d mi to pove. Probu sm nastavit v utorrent port 80 pa ni delalo. Sam ta more bit 100% odprt. Dubu sm tudi 1 stran kjer vpišeš notr številko porta in ti pove al je odprt al ne, sam da bi pregledu 65k portov ni dobra rešitev.

LP

urban99 ::

shields up

samo ne tega na šihtu delat no....

masterpsi ::

thanks. Amm v bistvu je moj prenosnik, tk da se ne tiče službenega PCja, sam vseeno se tiče portov.

tnx še 1x.

SasoS ::

Če si za routerjem potem portov zagotovo nimaš odprtih. Nobenega.

Turtle ::

PORTI kle lahko tudi posameze..

Poldy ::

thanks. Amm v bistvu je moj prenosnik, tk da se ne tiče službenega PCja, sam vseeno se tiče portov.

Tu se ne gre za to, čigav je računalnik, pač pa povezava z internetom. Ta pa ni tvoja. Ravno zato zaprejo porte, če bi vsi downloadali, bi kmalu sesuli omrežje.

Verjetno ti ne bo uspelo.

pecorin ::

hocejo ti povedati, da so odprti porti na routerju vezani na notranji ip.
torej ti ne pomaga samo, da je port 80 odprt. ce ga hoces uporabljati, mora imeti tvoj racunalnik ip na katerega se forwarda ta port.

masterpsi ::

[i]hocejo ti povedati, da so odprti porti na routerju vezani na notranji ip.
torej ti ne pomaga samo, da je port 80 odprt. ce ga hoces uporabljati, mora imeti tvoj racunalnik ip na katerega se forwarda ta port.[/i]


umm .. sam jst sm pršu s prenosnikom, prklopu na switch, dubu avtomatsko dodeljen IP in sm biu online. Tko da tle ni blo forward portov na moj IP. Razn če sem slučajno dobil IP na kateri je odprt port 80 recimo za surfat.

Poldy ::

Vse se da nastavit. Lahko da dodeljuje samo določene IP, ki imajo večino portov prednastavljenih.

A gesla pa nisi potreboval?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372338861 (39317) ignats
»

Vprašanje o povezavi preko Hamachi-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
71249 (670) ScottDJ_
»

Vzpostavitev strežnika (ubuntu)

Oddelek: Omrežja in internet
436870 (6071) s6c-gEL
»

Lokalni in Globalni IP

Oddelek: Pomoč in nasveti
241890 (1468) KoMar-
»

iptables + forward

Oddelek: Operacijski sistemi
332319 (1894) tx-z

Več podobnih tem