» »

Pospeševanje internetne povezave!?

Pospeševanje internetne povezave!?

nalims ::

Imam S!OL ADSL osnovne povezave, pa me zanima, kako jo lahko (hitrost) povečam? kak brezplačen program? :\

TechBeats ::

SC net speed booster -download file

Jst sm tud isku, da bi kej izboljšu povezavo, pa sm na tale program naletu...boš opazu razliko...
edin en program je budle (morš posnet k drugač ni celotno funkcionaln program) not v tem programu (pando software) to pa itak pol izklopš za avtorun- avtostart ( ko se winsi zaštartajo).

Za uporabo oz. nastavitev neta, izbereš na levi strani Speed boster =>normal mode => potem kero povezavo maš => pol pa slediš 8 korakom z nastavitvami....na koncu restartaš pc in to je to...
:)

Zgodovina sprememb…

nalims ::

Hvala! :))

mirage ::

LoL buče
Pazi, da nimaš kakega vozla na kablu to ful upočasni...



Edina rešitev je, da pošlješ faks na siol naj ti spremenijo paket.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirage ()

TRIROG ::

Jst sm tud isku, da bi kej izboljšu povezavo, pa sm na tale program naletu...boš opazu razliko...


potem pa svizec zavije čokolado .... pa ti na računalnik namesti kup spywarea,addwarea,itn ..

sidd ::

Fantje, ne bit naivni...ni lepo :D
Fax na silol bi vrjetno pomagal ja.
no idea for signature
signed
I

@LOL ::

Ni res.
Jaz imam ovi speedbooster program.
V času dial-upa mi je vleklo dol (z uporabo boosterja) tut po 40KB/s.
Sedaj mi pa povezavo iz 8Mb avtomatično poviša na 10Mb (DL), upload pa za 60%.

Tako da niso neki svizeci ampak prava znanost.
(j o k e; drugače +1 za faks na Siol)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

#000000 ::

Men je pa bratranc iz nemčije prnesu eno zadevo, imam dial up, ampak dela mi pa k 10/2 sam mal po dratih popršim z enmu sprejem in gre k šus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

TechBeats ::

ja zavije čokloado ja mmmmmmm pa kok je dobra.........:D :D

spyware m ne, mam vse može antispyware programe pa ni nč, če s pa ti tok naivn da noč sprobat pa tvoj problem >:D
registri oz nastavtve v zvezi net povezavo dost pomenjo!!! tud če maš 10mega pa da nimaš prou naštiman ti ne bo tko delal k bi mogl.

CoolBits ::

LOOOL
Ene teme so prav zanimive :D
A ni logično da če imaš 10mega je to 10mega pa tud če maš poln disk teh programov neboš nič pridobil...no edin fax do ISP-ja da ti povečajo na 11mega hehe

NiMH ::

digital dope...A ti misliš da če maš 10 mega da ti z 10 mega downloada??
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

luli ::

Mislim, da se hitrost povezave zapiše v modem pri sinhronizaciji povezave. Torej pot je, da si za nekaj $ omisliš svoj DSLAM, si nastaviš sinhronizacijo na 20/1 in potem hitro preklopiš nazaj telekomovo linijo. Zadeva bi celo lahko delala!

ADSL DSLAM - 64 ports for US$379

nalims ::

Luli, kako to misliš? Bolj podrobno opiši postopek prosim.

L.p.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nalims ()

Eru ::

Dalo se je tudi tako, samo nevem če še. Pa še to dela samo pri nekaterih modemih. Vsakič ko se modem prižge zahteva nekaksen boot file od serverja in če si imel isti ip (kot server) si mu lahko poslal svoj "boot file". In še veliko zapletov, pa še pol so te lahk odkril itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eru ()

TechBeats ::

DDDDD ja 10mega z 10mega zauha not LOL, dej dej če res mislš kao da nimam pojma

10/8 = 1.25 mb realnih

sam nastavitve k sm prej govoru

packet size MTU
recive window RWIN
time to live


to vse upliva na linijo pa še kšna nastavitev se najde, če maš to narobe naštiman ti zih nou vlekl tko k more...... mungli>:D >:D >:D :D hehe (joke)

NiMH ::

slišalo se je res tak :)

A očitno sem se precej zmotil :)

Se opravičujem ;((
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

sidd ::

@@LOL: si me že vstrašo....ne več tega delat! :O

drugače pa glas za wd-40, sam špricneš, pa leti k šus. Kaj šele procesorju naredi>:D. Pa špricajte na lastno odgovornost!
(upam da nebote ki res...)
no idea for signature
signed
I

#000000 ::

:D :D Itak, WD 40 protif svih tegoba

macgajver ::

obstaja pa ena fora za povečat hitrost pri siolu recimo če ima tvoj sosed 4mb linijo ti pa en mb samo stauhej njegov uporabniško ime in geslo pa se povež bo letel k svina preizkušeno. stvar deluje tud obratno jest sm od soseda uporabnišk ime in geslo upisal pa mi je povezavo kr zbil na 1mb lool .
tenstan krompir je pa zakon

Loki ::

google ima en tak program, ki ti zipa vse podatke med tabo in stranjo (oz. googlom). pa se advanced cache ima in podobne fore.
poisci ga sam. - > about google
I left my wallet in El Segundo

nonenone ::

google ti pobere vse podatke z diska, tudi certifikate in gesla, ne se igrat, odstrani google desktop, vse išče in potem prenese indexe in ostalo, nobenmu ne verjet, lp

nonenone ::

če daš google accerelator gor na mašino ti bo dol metal slo-tech, ko preklapljaš med temam v forumu, te enostavno odjavi, tako pri meni, ko sem ga deinštaliral, dela slo-tech normalno, čudno, lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Kockanje" na siol TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5310326 (8621) rezator
»

Internet 10 mb/s, downloada le z 770 kb/s

Oddelek: Omrežja in internet
476175 (5163) Senitel
»

kvaliteta internetne povezave?

Oddelek: Omrežja in internet
172629 (2105) Flux

T-2 (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Omrežja in internet
81288166 (45886) T-2 Info
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60735327 (18409) RedOS

Več podobnih tem