» »

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

«
1
2

dustphoenix ::

Kmalu pride C&C 3 Tiberium Wars, na IGNu sem našel release date, 1.1.2007. Mogoče ve kdo če je to uraden release date, al ga EA še ni najavil? Na njihovi strani ga nisem našel...

Drugače pa komaj čakam da zaigram nekaj novega iz serije C&C.
Kane lives!

Tilen ::

Komaj cakam!

Screens
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

dustphoenix ::

aco111 ::

Heh, kdaj je bil še tisti stari Command & Concuer 2 ki smo špilali preko mreže ... lepi časi :D. Torej čakamo na ta špil. =D

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

eales ::

A ste že kje zasledili kakšne bodo zahteve?

Tilk ::

lepi casi....:'( :'( :O :8) (to od veselja :P)

igra zgleda zelo obetavna, sam mene ubistvu zgodba rajca.To mi ej blo pr C&C vedn usec:)

Sicer pa newem ce se bom lahk navadu nazaj na C&C igrlanost - s tem mislm tko 50 titanov(uni fajn boti u TS:8) ) da se spravla na ene boge enote strickov, pa se useen rab cajt, da jih pokole.

Nevem, mogoce sm edini mnenja da bi lahk usaj poskusl nrdit C&C igro na nacin Act OF wara...ja, ja sej vem, neb bla vec prava C&C igra,sam poskusu bi pa useen lahk, a se vam ne zdi?
Sicer pa bodo ksni fani sigurn naredl ksn mod u tej smeri...

Drugac pa grafika ga tkole seka, ceprov bi HIGHLY dodelan generals pogon pomoje lahk zamenal s cim bol..tko..EM REVOLUCIONALNIM 8-)
(jaja tud to vem da je pogon ful tezko nrdit, sam igra bi ga pa pomoje pol ciz dotalka sekala, ceprov ne recm da ne bo:P )

Jez se jo zlo veselim(clo tok da sm su zdele se enakt TS obracat:\ :8) 8-) )
Tilk

__luka__ ::

jst pa samo upam da ne bodo igralnosti pokvarl, oz jo bodo še zvišal. Grafika je zame sekundarnega pomena.

LP
the truth is out there

Tilk ::

jaja sej igralnost...sam kako bi jo pa lahk se zvisal?
pol to pokvar C&C igralnost, zakar pa ej v intervjiju naveden da je ne bodo spreminjal..
Tilk

Alpheus ::

jaja sej igralnost...sam kako bi jo pa lahk se zvisal?


pri igralnosti prejšnjih releasov se da dost spreminjat/poboljšat brez da bi zgubil značilen feel. Upajmo le da bodo spremembe šle v pozitivno smer.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

dustphoenix ::

Iz nostalgije;

Kaj pa vas je motlo pri igralnosti prejšnjih delov?

Meni so bli vsi zakon... Razen Generalsov, preveč monotoni so se mi zdeli... To je pač moje mnenje. Drugače pa mi je bla igralnost kar vredu...

Tilk ::

Ewo da ne bom se enakt teme odpru bom kr tukile dau tole!

http://uk.gamespot.com/pc/strategy/comm...

kako se vm zdi? pomoje bo spil zažigu >:D
Tilk

Tilen ::

Samo upam, da ne bodo prevec komplicirali s kaksnimi stvarmi. C&C mi je bil vedno Ok.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bajro ::

upajmo da bo super :)
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'

simnov ::

dajte mi kode , da bodo inžinirji v albaniji nesmrtni.

M-XXXX ::

Še moj screen: Malo poglejte številke>:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Mavrik ::

Nič posebnega. Pokaži online statistiko, da te bomo resno jemali ;)

Drugače pa neverjetno, kako ljudje ne vejo častno zgubiti. Skoraj vsaka druga runda, ki jo zmagam se konča z "N00B!!! JUST LUCKK!!1 /naklljučno preklinjanje\" in seveda takoj zabijejo 0 sport/skill rating. Eh, deca :\
The truth is rarely pure and never simple.

M-XXXX ::

Moji screenshoti so z igre ko sva jst in moj bratranec šla proti 3 kompom!

paljer ::

Midva s cimrom sva po 2 dneh igranja z lahkoto zjebala 2 brutal + 1 hard v ene 30 minutkah, brez večjega napora:). Je pa res, da moraš online it zadevo špilat, pol šele se dokaže, kdo je pravi:).

Matev ::

ko končam misijo v sloveniji - nod
mi računalnik zmrzne

ima kdo rešitev kako nadaljevati - ima kdo shranjeno igro in mi jo lahko pošlje v misiji po sloveniji
?
ali pa mogoče kakšne kode za preskok naprej

pomoč prosim

MadMicka ::

Dej na najnižjo resolucijo, pa potem probi. Igra je namreč precej požrešna.

Matev ::

nimam težav z samo igro
zašteka mi ko hoče video po opravljeni misiji slovenija predvajat
črn zaslon in mrk

do tam mi pa dela
in tudi celotna gdi kampanija mi je šla - sem jo končal bnrez težav

simnov ::

ne razumem kako mi na 8800gts šteka

Rotaidal ::

ne razumem kako mi na 8800gts šteka

Prvo poglej če imaš dobre gonilnike. Pol če ti kaj laufa v ozadju. Ker meni dala igra super na x 800 pro, skoraj vse na max, na resoluciji 1280x1024.

bluefish ::

možno je, da se kdaj pa kdaj pojavi takšna napaka v igri. Podoben problem sem imel tudi jaz v FEAR. Pomagala ni niti ponovna namestitev igre.

Zelenc ::

ne razumem kako mi na 8800gts šteka


A maš original?
Kr men na 7900gs dela brez problema na 1280x1024 in vse na high

Matev ::

a je imel še kdo problem z skrin kampanijo?
minhna mi ne uspe končati

Zelenc ::

Kaj to na medium?
Ko ti rata zajet barakse naredi inženira i ga teleportaj do une bajte ki jo morš zajet. Pol je pa že lažje.

Orchestra ::

Men pa ta špila ni vem vem kaj, zdi se mi kot kopija tastarih CnC-jev vendar z malo dodatkov in preveč fantaziranja.Grafika na low je pa slabša kot grafika v zadnjem delu CnC uspešnic (razlika med gračnimi nivoji pri Generalsih ni pretirano očitna)...po moje so zaradi zelo dodelanih animacij malo osiromašili grafiko na nižjem levelu, tko da je dost optimiziran.

...IMHO

Zgodovina sprememb…

cloud ::

zakaj ne bi naredili skupni slovenski clan? pa bi po netu mal zasraseval pa take reci... seveda nism res velik noob...

dustphoenix ::

A kdo ve, kakšne so dejanske min. zahteve?

V ReadMe piše P4 ali AMD 2.0, 512Ram in dobra grafika (R9200 - kao not supported...)

Jaz špilam na Celeronu 2.0, 768 SD-Rama, in R9200Le (omega driverji) in mi na 800x600 @ low dela lepo tekoče... Res da grafika pač ni nevem kaj, ampak glede na to da kao moja grafična ni supported dela bp. In še tekoče, tudi v večjih bitkah...

bluefish ::

verjetno podobne kot za C&C Generals, saj je grafični pogon le prirejen in malo dodelan.

Matev ::

verjetno podobne kot za C&C Generals, saj je grafični pogon le prirejen in malo dodelan.


niti približno

razlika med tema igrama je kot emd doom1 in doom3
ali med quake 1 in quake2
wolfenstein in return to castle wolfenstein
kot med acolade grand prix in garnd prix4
...

cloud ::

@blueFish
Matev ima prav sai EA hocejo narediti spile s cimboljso grafiko -- samo poglej npr. zdej ko bo crysis bo zares dodelan in bo vrhunska tehnologija ki je nasledila od dx9 in pa army of two (ce ne veste poglejte na youtube). in poglej se ps3 bo zlo vrhunska (zato pa postane hudiceva vroce) , in seveda se konzole najtezje narediti kakor za pc (razlog tiči v cenah)
EA so res dobri u grafikah, ampak zgodbo pa tako zanic, da ne mores verjeti. seveda EA-jovci vedo kaj je dobro za igracarje in kaj ni (in mi se pa slinimo samo zarad najlepse slike zato dobi mocno konkurenco...mah bom raje zakljuco

destroyer2k ::

wtf, ki si pa to prebral da za konzolo je težje narediti igro.

PARTyZAN ::

Matev: LOL

C&C3 uporablja pogon generalov, samo da je izpiljen. Zahteve so ubistvu precej podobne ;).

Kam zdaj EA vlecete? Oni nimajo nic z razvojem Crysisa. So samo publisherji.

Matev ::

C&C3 uporablja pogon generalov, samo da je izpiljen. Zahteve so ubistvu precej podobne ;).


ja s tem da mi generali delajo na xp2500+ in 1giga rama ter ati9600xt povsem gladko
c&c3 pa v visoki hrafiki sploh ne dela na mojem kompu (so diapozitivi)

bluefish ::

se čudim temu. Meni na A64 3200+, 6600GT, 1GB teče na High brez problema tudi pri večjem številu enot na mapi.

Matev ::

odvisno od velikosti monitorja

meni tudi na 800x600 dela vse lepo gladko

malce drugače je na nativni ločljivosti 19inčnega monitorja

in ta igra je narejena za take ločljivosti - datajlov ima zadosti

bluefish ::

pri meni na 1280 x 1024 (torej nativna za 17" in 19") 8-)

Matev ::

skratka
če skrajšam in povzamem
za haj res rabiš kar orng sistem z orng grafo

vse kar poganja recimo generale ali red alert ni nujno zadosti dobro za c&c3

c&c3 je ultimate killer machine

bluefish ::

niti ne

Matev ::

niti ne

Orbit89 ::

Matev:
Na tej strani sem lepo napisal, kako mi dela na stari mašini z navitim Radeon-om 9200 z pasivnim hlajenjem.
Tako da je nekaj sigurno narobe z tvojo mašino.
Mimo grede grfični pogon od C&C3 ni prav nič napreden in bi lahko ko mot zadeva delala celo na PS2. Že pri Generalih mi je šel hudo na živce ta pogon, ki je zmoral izrisat le sence ostre kot nož in puščavsko pokrajno, da pa nebi zgedalo kot Emperor, ki uporablja starešo verzijo istega pogona so polepšali razčefurske eksplozije. Pri C&C3 pa so malo boj zmehčali sence z senčniki pik, tako da opade potreba po boljšem procesorji in morem pohvalit animacije, ker so zelo dobro narejene. Vendar tisti občutek retko poseljene pokrajne ostaja, da ne omenim da ločljivost tekstur je ostala enaka!!!

LP

PS: Zakaj obstajajo dve temi o C&C3

cloud ::

eh tisto bo za vse dele c&c ne samo tiberium
glede crysisa bojo ea tud sodelovali ampak bo pa niska pamet

Kenpachi ::

Zaraki Kenpachi.

dustphoenix ::

Imam eno vprašanje, pa me zanima ekspertno mnenje:

Uspel sem se polastit C&C 3: TW Kane Edition. >:D
Zanima pa me, če si jaz zadevo updatam do zadnje verzije in si potem na netu "nabavim" NO DVD Crack (glede na to, da si lastim orig. igro z veljavno serijsko), če mi lahko EA potem (na podlagi CRACKa) banna account oz. mi blokira online play?

Zanima me, ker mi gre na jetra vedno DVD noter vstavljat, samo za to da lahko odigram kako rundo...

EULA sem na hitro preletel in nisem nič kaj posebnega v zvezi z spreminjanjem softwara zasledil. Zato prosim, če mi lahko kdo pomaga...

EDIT: tiskarske napake...

Zgodovina sprememb…

Jok3r ::

ja deluje BP

destroyer2k ::

Z0K1

Ja lak daš crack. Deluje in ne bannajo imam jaz to tako nareto tudi.

Zgodovina sprememb…

Soldier ::

To sm že pr generalsih klel, ker sm mel pol zarad menjavanja original cd cist zripsan

Jok3r ::

men ga je razneslo v cdrom enoti :\

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318842 (4228) Bezukhoff
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19815811 (7613) mik3y
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710296 (7305) Matev
»

Dobre lan strategije

Oddelek: Igre
242341 (1735) TgT
»

Command & Conquer 3: Tiberian Twilight ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
687835 (6438) Tilen

Več podobnih tem