» »

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

Command & Conquer 3 Tiberium Wars

1
2
»

Soldier ::

No to je men tud pred kakimi 5imi leti naredl , sam je bil old skull smart buy cd in ne original...hočem povedat predvsem to da sta mythbustersa ta mit ovrgla da ti cd razpička u enoti...sory za offtopic

Matev ::

Cd se sam od sebe uniči po določenem številu vrtljajev ali določenem času uporabe

Ima pač življensko dobo kot vse stvari

Meni ss cd-ji že na mnogo načino umrli

Najbolj spektakularno je bilo ko se je še vrtel na pladnu ko je palden prišel iz račuanla

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

bluefish ::

seveda, saj živimo v času Mission Impossible. :D :\

Matev ::

Cd-ji umirajo že od prvih 640mega velikih na 1x ali 2x hitrih mitsumijevih pogonih
celo ime imajo določene vrste deformacij cd-jev

Recimo luščenje sloja je eno posebno ime inse zgodi po parih letih na nekvalitetnih diskih

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

bluefish ::

to sem pa res doživel na Müller CD-jih.

jure3000 ::

http://cncslo.mojforum.si/

Na tem forumu se lahko dogovorimo za kake dvoboje/turnamente/ligo.
Upam da vas pride čimveč.

Soldier ::

Ze dolgo casa se sprasujem zakaj kazejo te enote na linku http://www.slo-igre.net/index.php?pojdi...
ko jih pa pol sploh ni u igri. A jih je kdo opazu v kampanjih mogoce.? Js jih nism.

Ziga Dolhar ::

V eni misiji jih moraš uničit, v drugi ti priskočijo na pomoč :-). (Jih pa ne moreš nadzirat, to je pa res.)
https://dolhar.si/

manic ::

Zdravo.

Proso bi za pomoč, kolega ima sledeč problem: ko zažene igro mu najprej pokaže sam black screen, pol čez kake 2min mu pokaže EA logo ampak brez sounda, nato pa spet black screen in tako tud ostane. Probal je že vse mogoče, patchat (1.09), razni cracki, skrivanje pogonov,... In vedno isto naredi. Sistem pa je sledeč:
Asus M2N - E SLI
Athlon 64 X2 4000+
3 x 1Gb DDR2 667
320GB SATA2
Radeon 2600 PRO 512MB GDDR2
Hvala v naprej za odgovore.

LP Manic.
Techno inside!!!

Meizu ::

Fantje, prosim za eno hitro pomoč. Namreč rad bi pripravil multiplayer mode do tega, da lahko uporabljam trainer tudi med lan igranjem. Namreč, ko sedaj to poskusim, javi celoten security system vsem igralcem error in igra se zapre potem in nas vrže v lobby.

Ne, ne poskušam nikogar ogoljufati, gre se le za to, da z bratom nimava kaj delat in bi se rada malce sprostila v tej igri prek lana tako, da si narediva močno vojsko, ter gledava 15000 eksplozij naenkrat :) Tako da, če kdo ve za kakšen trainer, ki dela tudi v online mode, ali pa kakšno metodo, kako sklopit tale security, da ne bi javljal napake in sklapljal serverja, bi bil zelo hvaležen!!

Hvala za pomoč!

LP, Meizu

Cold1 ::

Namesto trainer-ja uporabi modifikacijo igre s popravljenimi pravili (cene, število in čas gradnje enot), če bosta imela modifikacijo nameščeno oba, bi moralo delovati.

Google: C&C 3 mod tools, C&C mods, ipd...

Meizu ::

Hmm že kar nekaj časa iščem pa ne najdem in ne najdem primernega moda. Kot da ni nobeden sploh pomislil na takšno reč. Namreč v mislih imam mod, ki bi preprečil depletanje tiberiuma. Torej tisto za nabirat ne bi nikoli presahnilo. Nekaj v tem stilu hočem, pa vendar ne uspem tega nikjer najt. Ali pa pač le opcija, da so enote in zgradbe pač toliko cenejše. Namreč vedno se mi zgodi, da se koljem in koljem v enem skirmishu, nakar ugotovim, da mi že začenja zmanjkovat denarja, vsa področja za tiberium nabirat že depletana, pa še nisem napadel sovraga.

Ali pa pač možnost za obkljukat unlimited money. Nekaj takega. Če ti uspe najt kaj takšnega bi ti bil zelo hvaležen, sam sem namreč obupal.

Cold1 ::

Proti AI-ju je super easy, v nastavitvah jim nastavi handycap na nek dovolj nizek odstotek (sam sem vedno igral proti Brutal AI-ju z 40% handycapom), pa bodo imeli manj zdravja in manj moči - tvoje enote bodo preživele dlje časa, porabil boš manj denarja.

Drugače pa z eno bazo ne moreš preživeti, takoj se razširi na dve, takoj!, na zaplato tiberija pa imej največ dva žanjca!

Glede moda, bom malo pogledal naokoli.

Meizu ::

Cold1 je izjavil:

Proti AI-ju je super easy, v nastavitvah jim nastavi handycap na nek dovolj nizek odstotek (sam sem vedno igral proti Brutal AI-ju z 40% handycapom), pa bodo imeli manj zdravja in manj moči - tvoje enote bodo preživele dlje časa, porabil boš manj denarja.

Drugače pa z eno bazo ne moreš preživeti, takoj se razširi na dve, takoj!, na zaplato tiberija pa imej največ dva žanjca!

Glede moda, bom malo pogledal naokoli.


Hvala za nasvete :)

Cold1 ::

OK, Takole na hitro:

Crazymod
Ok, basically, all units and structures cost 1 and take 1s to build. I've put a couple of limits in to stop the AI crashing your computer (all units max out at 60, and you can only have 2 War factorys...
http://www.strategyinformer.com/pc/cc3t...

Hyper Wars
This mod from Fun&Easy makes units faster and also adds the ability to build a lot more units in a short amount of time in order to create great battles.
http://www.strategyinformer.com/pc/cc3t...

Poglej če ti tadva kaj pomagata, pa tudi če ne, ju morda lahko porabiš za osnovo lastne modifikacije...

Meizu ::

Ja tale dva sem že gledal :) Še najbližje prideta mojim željam. Sem pa uvidel, da bom moral nekako skombinirat stvari in narest svoj mod :) Namreč ni mi všeč tisti 1s cast time to build everything...

Cold1 ::

Ja tisto je huda neumnost :)), imaš pa vsaj osnovo, sam sem se z modi za CnC1/RA1 ter CnC2/RA2 bodel leta dolgo, pa so še zdaj bolj tako tako.:P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17318771 (4157) Bezukhoff
»

C&C 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19815729 (7531) mik3y
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710260 (7269) Matev
»

Dobre lan strategije

Oddelek: Igre
242333 (1727) TgT
»

Command & Conquer 3: Tiberian Twilight ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
687788 (6391) Tilen

Več podobnih tem