» »

Company of Heroes: Tales of Valor

Company of Heroes: Tales of Valor

bluefish ::

Končno sem našel trgovino, ki prodaja WiC: SA, pa bi spotoma kupil še to.

Torej, je že kdo igral in kakšna so mnenja? Je primerljiva s prejšnjim dodatkom kar se tiče igralnosti, misij,...?

Berserker ::

Baje je AI bolj napredna , novi multiplayer načini pa nekaj novih enot pa 3 chapaigni po 3-4 misije, pa nekaj bugov odpravi.

IVo ::

Odpreš temo z naslovom Company of Heroes: Tales of Valor pa sprašuješ glede WiC: SA. KJE JE TLE LOGIKA?:|

bluefish ::

Logika je v tem, da glede WiC ne postavljam nikakršnega vprašanja. Če pa koga res tako zelo moti pa prosim moderatorja, da izbriše tisti del in temu primerno smiselno oblikuje nadaljevanje posta.

Skyman ::

se strinjam z ivotom res nevem zakaj tak zavajujoc naslov poj tud jaz loh naredim temo o procesorjih pogovarjal se bomo pa o diskih in zdej ti men povej ke je tuki logika je ni tko k v tvojem naslovu pa lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Ciklamen ::

Pa kaj vi ste res malo tak tak, ne?

Povedal je, da je našel trgovino ki prodaja WiC:SA in bi kupil še omenjeno igro (CoH: Tales of Valor), pa sprašuje kakšna so mnenja.

Kaj je tu pri bogu tako težko razumet jaz nevem..
- End of the Post ->

Berserker ::

Ej povejte raje kako se vam zdi nekam premalo misij je. Sicer pa škoda da so nekatera vozila zamenjali za stara namesto da bi ji samo dodali.

Dobrawc ::

A kdo igra online, moj nick je piksna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobra strategija?

Oddelek: Igre
212838 (2047) GabrieLeo
»

PC igre 2011

Oddelek: Igre
303732 (2880) Matev
»

Tom Clancy's H.A.W.X

Oddelek: Igre
191906 (990) janko5213
»

Igre 2009 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36227798 (17767) Berserker
»

Prvi testi GeForce 9600 GT

Oddelek: Novice / Grafične kartice
317559 (4771) Meizu

Več podobnih tem