» »

Mobitel getaway

Mobitel getaway

gregy ::

Zdravo

Ne vem sicer kako bi naslovil to temo, ali kam bi jo poslal, pa bom kar tukaj .. V sklopu strani pripravljamo SMS obvestila in sicer preko clickatell.com, ki ponuja getaway .. zadeva nekako dela .. ne se sicer popolnoma na mojih straneh, zanima pa me, ali to ponuja tudi Mobitel. Ne vem pod kaj naj iscem na njihovih straneh.

Kakšne izkušnje?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...
  • spremenil: gregy ()

mare_ ::

M-vrata, se mi zdi, da se temu pri mobitelu reče.

gregy ::

ja, tisto sem ze gledal, ampak mislim, da bom moral kar poklicati (Mobitel) pa konkretno povedati kaj me zanima, ker na njihovih straneh ne vidim podobnega "produkta"
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

rkasteli ::

SImobil vem da ma to opcijo se mi zdi da je SMS Poštar ,k smo jo tud mi neki cajta rabl in je bla vredu ne vem pa kako je z mobitelom.
rkasteli

Brilko ::

Če bi mal poiskal z bilokaterim iskalnikom bi našel stran posvečeno samo m-vratam. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

gregy ::

dragi Brilko .. sem že na začetku vedel za MVrata .. upam, da si prebral prve tri poste ...
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

netanyahu ::

Ja in kaj ti pri m-vratih ni všeč? To je točno to kar rabiš. Pod Tehnološke rešitve, SMS, SMS Poštar imaš razvijalski komplet (SDK) s primeri v PHP in .NET in dokumentacijo, kjer lahko vidiš, kako programsko pošiljaš SMSje iz svoje aplikacije. Komunikacija med tvojim programom in m-vrati je kodirana v XML.

Razen če bi ti rad že narejen vmesnik...

gregy ::

narejen vmesnik :D .. nismo vsi tako domači s tipkovnico 8-)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

DMouse ::

Če iščeš že izdelano rešitev, se obrni na Perun Pro. SMSar je desktop aplikacija, ki omogoča masovno pošiljanje SMS sporočil preko Mobitelovih M-Vrat. Je to to kar želiš?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporaba SMS podatkov v PC aplikaciji

Oddelek: Programiranje
81510 (1276) alexa-lol
»

SMS toll fraud v porastu

Oddelek: Novice / Varnost
105920 (4730) Bistri007
»

Povabi.si - organizacija dogodkov

Oddelek: Izdelava spletišč
385534 (3881) mrezna
»

SMS Poštar v3.0 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
45070964 (27559) DJ Beat
»

SMS- vsiljena pošta

Oddelek: Mobilne tehnologije
232767 (2305) PrimozR

Več podobnih tem