» »

Nimam pojma, kaj naj naredim ... [ASUS wl500g Premium Router]

Nimam pojma, kaj naj naredim ... [ASUS wl500g Premium Router]

Yuna ::

V bistvu bi temo prav tako lahko naslovila "prehitro veselje" ali kaj podobnega ...

V glavnem, pred točno enim tednom sem dobila v naslovu omenjeni router ... seveda sem bila po šestih mesecih, ko sem se morala zanašati na širokopasovno povezavo, totalno happy ...

Ampak imam VELIKE probleme trenutno ...

-> občasno mi net dela ful počasi, strani se sploh nočejo nalagati, etc.
-> pri videih na youtube.com mi kaže, kot, da bi se zlowdali do konca, a sploh ne morem pogledati niti prvih dveh minut ...
-> ko odprem katerikoli torrent program, se mi računalnik v roku naslednjih 5-10 minut resetira
-> emule ima low id AGAIN ... -_-
-> prve tri dni uporabe sem se komaj povezala v live msn ...

res ne vem, kaj naj, zakaj so taki problemi ... in me RES spravljajo ob živce ... še, ko sem imela širokopasovno povezavo, je bilo bolje!

Če mi lahko kdo pomaga, mu bom večno havležna ... *angelface*

Turtle ::

hm...zveni bolj kot problem v windowsih kot v ruterju.... kaj če direkt na modem povežeš pa vse OK dela ?

Nitro Tech ::

Te čist razumem, ker mam identične probleme z njim.... Na prvi pogled res tak zgleda, kot je reku Turtle, da je neki z windowsi narobe, sam js mam na frišno sformatirano kišto pa ni neč bolš. Če si pozabla odpret porte na firewallu in jih forwardat na routerju pol to hitr nared, ker brez tega emule, torenti itd ne delajo, oz mas low ID... Js mam sicer vse to pošlihtan pa je še kr isto!!!!
Moje mnenje je, da se router sesuva iz neznanih razlogov, oziroma zaradi poplave podatkov, ker je cheap-shit in ker je Asus- rit hudičeva!!!

No da ti še mal pomagam:
Res je nekia frka s tokom podatkov in pomaga če imaš namesto obične mule 0.47c al ka je že, Emule plus inštalirano. V nastavitvah si naštimi "Max sources per file" iz 400 na cca 200. Namest Live Messengerja uporabli osnovnega (na windowsih)- je itak majn nadziran :) Js mam zaenkrat tak narjen, dokler ne pogruntam ka bi to blo. Če ma kdo kako idejo pa prosim F1, F1...
format c: najde vse viruse

Yuna ::

polovica moje familije (oba strica in fotr) je v "računalniškem poslu" (seveda je potem moralo mene tudi nekako "zanesti v to, čeprav sem dekle xD) in vsi so mi priporočali ta router, da je oh in sploh, etc. ... :\ :\

pa baje, da je eden najboljših routerjev, kar jih je ... samo resno, če vključim torrente, se mi sesuje po petih minutah -_-

da bi bilo kaj z windowsi narobe, pa dvomim ... ko sem bila še na širokopasovni povezavi, je VSE delalo, emule je imela high ID, torrente sem imela lahko prižgane celo noč, pa se je normalno downloadalo [predvsem zaradi onega Download Masterja sem si želela tak router, ker bom lahko [ČE bo vse ok] downloadala, ko bo comp ugasnjen ...]

glede portov pa ... ok, vem, da je ono z emule zaradi zaprtih portov, ampak še nikoli nisem slišala [pa res se ful zanimam za compe in to], da bi se zaradi zaprtih portov sesuval comp :\ :\

zgleda, da sem se res prehitro veselila ... če bi mi lahko kdo pomagal, bi bila ful vesela

zee ::

Na router moraš namestiti nov firmware, ker je tisti, ki je nameščen zanič. Več o tem routerju in proceduri lahko izveš v tej temi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

AntiFriz ::

Daj gor firmware dd-wrt. Meni dela ko pušelc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AntiFriz ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372330052 (30508) ignats
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61981744 (13505) brez-imenko
»

Težave s Siolovim wi-fijem

Oddelek: Omrežja in internet
101032 (854) sočan
»

Ruter, ki je uporeben tudi za P2P in torrent

Oddelek: Kaj kupiti
413688 (2410) pujsek_
»

Remote desktop connection

Oddelek: Programska oprema
323141 (2729) CaqKa

Več podobnih tem