» »

Kateri Mp3 player???

Kateri Mp3 player???

dušanka ::

Kateri mp3 player priporočate za budget do 200 EUR??? Pomembna mi je predvsem kvaliteta zvoka. Lepo, lepo prosim za predloge.
Hvala.

smarkic ::

IPod Nano 4GB - 199 EUR čez mejo, pri nas malenkost več. 2 GB za okoli 150 EUR. Pri kvaliteti zvoka mislim, da nima dosti konkurence.
Ponudba

mi345 ::

Jaz prodajam Apple Ipod nano 8GB, kupljen v Lj, v garanciji se 9 mesecev. Zvok kot se za Appla spodobi.
več sem ti napisal na ZS

lp,

M.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mi345 ()

@LOL ::

Pri kvaliteti zvoka mislim, da nima dosti konkurence.

Resda je nekje pri vrhu vendar obstajajo še boljši. Sam imam novega iPoda Nana in lahko rečem da je Creative Zen V plus po kvaliteti boljši (vendar pa je oblika in upravljanje manj ergonomsko, tudi cena podobna;) ), kakor tudi iRiverji ki pa itak slovijo kot the best po tej plati (če bi bilo cena tega modela nekaj nižja bi si ubodel tega ker je res geekish tool). Skratka -> z nanom falit NE moreš.
0:)

Vendar za tak budget pride v poštev tudi iRiver Clix (ali U10 ne vem kok je evropsko ime). Stane nekja manj kot 50k sit. Seveda eč te ne moti da ima samo 1GB pomnilnika. Je pa oblika res slastna.

Torej po kvaliteti nekak takole: taboljši iRiverji > boljši creativi > nano > Sansa e200 > ...

Še nekaj: tiste slušalke poleg Nana so čist kul, vendar če hočeš izkoristiti pravo kvaliteto outputa je verjetno res potrebno kupiti neke slušalke za 20k+ sit0:)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

>>><<< ::

Lahko daš kaki link od dobrih slušalk?

@LOL ::

Denimo tole
Samo je pa cena okrog 20k sit, pa še to je le začetek Shurove ponudbe:D IMO pa ne kupovati raznih slušalk za 10k sit...
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Tugo ::

@LOL: in zakaj ne slušalk za 10k? Prosim za en zelo tehten razlog. Hvala.

lp, T.

@LOL ::

hehe zato ker je imo škoda keša ker spet niso tok boljše od priloženih:))
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Tugo ::

IYO obdrž zase, če ne veš kaj kej obstaja, da ne boš neumnosti trosil okrog. Tvoj razlog pa ni zadosten. Dobiš kar nekaj modelov, ki so veliko boljši od priloženih. In glede na to, da že v štartu dobiš slabši zvok, kot na kakšnem stolpu, jih ne moreš primerjat s tem kaj bi lahko dobil iz njih.
Da pa ne bom preveč offtopic prilagam še par linkov:
Link1
Link 2

Za ta 2 modela vem, da sta fenomenalna, res pa obstaja vrsta drugih slušalk, ki bi lahko bile še boljše, vendar se cena lahko zelo poveča (recimo Etymotic Research).
Razlika med zgornjima modeloma je predvsem v dolžini kabla, ni pa razlike v zvoku.

lp, T.

bond007 ::

JSt mam zdej že 2 leti Sony MDR-EX51LP slušalke. Zvok sicer zelo dober - kvaliteten, basi tut. Ampak špilajo prenatiho in tudi sama izdelava ni ravno kvalitetna. Recimo guma pri eni slušalki se je začela parati in vidijo se žičke. PA ni to samo moj problem, ampak je dosti o tem bilo napisano na tujih straneh/forumih.

Tugo ::

bond zanimivo... imel sem jih namreč dobre 3 leta, pa še vedno delajo. Par mesecev nazaj sem kupil še ene. So res že bolj boge, samo jih pa čez teden uporabljam vsakodnevno po cca 3/4 ure do šihta in potem enako nazaj. Poleg tega jih uporabljam, če grem kamorkoli, kjer nimam družbe (trgovine, zdravnik, sprehodi,...). Mene niso razočarale. Je pa res, da so vse te male (oz. prenosne) slušalke potrošni material.

lp, T.

dušanka ::

Kakšen je pa kej tale SanDiskov Sansa e200? Predvsem kvaliteta zvoka me zanima. A se res noben ne more primerjat z iPodom?

GTi ::

Menim da TEAC dela zelo dobre MP3 predvajalnike in se dobijo relativno ugodno za tisto kar ponujajo 8-) just my opinion
When it changes it reveals its true potencial.

@LOL ::

A se res noben ne more primerjat z iPodom?

saj sem napisal, po defaultu imajo boljši iRiverji in Creative Zen V plus boljši zvok ko iPod nano.
Tistga Sansa e200 pa nisem imel možnost kej probat, je pa po testih malenkost slabši kot iPod, samo kar je mene odvrnilo od nakupa je da ponekod piše da je morda max. glasnost prepotiho... aja sam zdej bi bilo dobro prebrat od enga na kaki tuji strani kjer je ISTI geek preizkušal tako nanota kot sanso e200, za bolj realno oceno... ker možno je da tam ko sem jaz bral da ovi geek malo slabo sliši pa je napisal "premajhna max glasnost":D
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

Urc ::

Mene pa zanima, če je imel kdo možnost preizkusiti SanDisk MP3 Player Sansa c240 in kako se mu zdi (predvsem me zanima kvaliteta zvoka,...).Pri tem mp3 playerju mi je najbolj všeč da ma režo za spominsko kartico (mogoče kdo ve kolko mb podpira???) in FM radio. Drugače za tak denar se mi zdi vredu nakup, ampak me zanimajo še vaša mnenja.

Lp :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

dušanka ::

Kupla iPod Nano 2GB in zaenkrat sem zadovoljna, predvsem s kvaliteto zvoka:)
Hvala za nasvete.
LP.

zuzek ::

Zdravo!

zgubil sem 512 mb caynona ki mi je dobro služil
in rabim drug mp3 predvajalnik.

moje zahteve so!
- cena max 60€
- min kapaciteta 1 GB, še raje 2 GB :D
- da mi dela brezhibno
- da baterije zdržijo dolgo
- kvaliteten zvok
- da so gumbi uporabni

vem da so sandisk dobri, 240 in te samo ne potrebuem tako dobrega, rabim predvsem za poslušanje na vlaku, v šoli.

lp

zuzek ::

kaj pravite na ta 2:
:D
aska EW902C
tu me zanima, ma kdo tega? kako se obnese neznana firma?
se da polnit preko USB kluča al ma baterijo?

in

canyon mp3 CN-MP4DG
ma kdo tega?

predvajalnik nameravam kupit nasledni tedn in se mi kar mudi :\

Golden eye ::

tega: zlo vredu...ustreza vsem pogojem k si napisu. Enostaven za uporabo
http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=1580032423&mid=2596

slušalke k jih dobiš zdraven so slabe...tko da moreš kkašne boljše kupt za bolj kvalitetn zvok

Zgodovina sprememb…

zuzek ::

ta se mi lih ne dopade ker ma manj prostora, res da ma velik ekran...

mogoče še kdo ve?:\

dav0r ::

Če koga zanima, prodajam Iriver Clix 2Gb
http://www.bolha.com/oglas2219456

karantan ::

kot prvo bi rd vse lastnike mp3-playerjev z velikimi zasloni prasu zakva za vraga rabte zaslon. to mi bo tut pomagalo razvozlati vprasanje zakaj sploh delajo take mp3-playerje, ker jest se vsen poslusam z usesi in ne ocmi!!!

no dj bi pa prasu strokovnjake (k sm vidu d ene par folka kr ve kva govori) kva si misljo o tem mp3 playerju. LINK
obcutek mam da canyon ni ravno popularen med mp3 playerji. sam tale je zelo ugoden pa se 2giga placa ma. vsec mi je ker ima AAA baterijo pa tut sam 26g je tezk. torej na paperju zgleda res zlo dobr mp3-player. zato me zanima dejanska kvaliteta, ker nazadne k sm kupu prek neta en mp3 player sm se res nasadu... slabs pomoje nebi mogu kupt...

aja pa se zanima me kva je to razmerje signal/sum pa kok je to ce je 90dB (ker ta k sm dau prej link ga ma tok. mogoce kdo ve kok ga ma naprimer ipod nano?)
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karantan ()

zuzek ::

"canyon ni ravno popularen med mp3 playerji."

to sm se res na smeju, se vidi da si kupil jajca in nisi ravno na tekočem

ta mp3 player je biw prej že 256 ter 512 mb in je super jst sm ga mew dokler ga nism zgubu...

je športne oblike, gume ma super, ker se ne znucajo, so iz gume, in ni treba fajn prtisnt..

maš vrvico, radio lovi bl tko.. drgač pa KVALITETA je super, mogoče mal bl rabi baterije, ene 6 ur zdrži ampak priporočam!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175413 (31111) M.B.
»

mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
343607 (2812) w3t80y
»

MP3 player

Oddelek: Kaj kupiti
192371 (1952) Poldy
»

iPod Nano hack in ostali dodatki za iPode (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6211264 (8832) J4CK16
»

Mp3 predvajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61741 (1571) PARTyZAN

Več podobnih tem