» »

Kateri GSM?

Kateri GSM?

Avenger ::

Do zdaj sem bil zvest Nokii in sem imel najprej 8810 in zdaj, ja, še vedno, 8850. Malo sem vrgel uč na 8800, ampak vidim da je po zunanjih lastnostih precej podoben 8810, hitro se opraska, poznajo se odtisi, etc. handle with care, ampak občutek ko ga držiš je pa čist taprav, všeč mi je kako se odpre/zapre. Pri 8850 ni težav s praskami, ker ima mat površino in kljub temu, da mi je že nekajkrat odletel po tleh, tudi na asfalt, se vidijo le odrgnine tam kjer je zadel ob padcu, prask pa nikjer.

Zdej bi rad nov telefon in 8800 je idealen samo kot rečeno ima problem s praskami in pa zelo zelo švoh baterijo.

Prosil bi za kakšne predloge, najraje imam kovinska ohišja in telefon ki ima drsna vratca ko se odpre, ko je zaprt so tipke pokrite, druga izbira bi bil pregibni model, izključen je pa tist ki je pač odprt, da se tipke vidijo. Pa, ne maram pol-dlančnikov, ne rabim mp3 playerja naprimer. Telefon čimmanjši, relativno velik zaslon, uporabne tipke, ki ti ne začnejo it na živce ko si na pol pisanja SMSa.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Na parkirišču ti "sosednji" avto zbije avto z odprianjem vrat-kaj narediti ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12631899 (27756) iso2000
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512434 (8603) Azrael
»

Majhni GSMčki

Oddelek: Mobilne tehnologije
433672 (2707) Avenger
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612180 (10356) atubbuta
»

Sevanje GSMov

Oddelek: Loža
242233 (2001) Dax

Več podobnih tem