» »

Dve uprašanji!

Dve uprašanji!

rap3r ::

Zakaj večina Aus plošč nima lukn za vodno hlajenje! Saj moja nima p aše za par vem! To nej bi ble kao z usemi lastnostmi...! Pa še en problem z usemi driverji sm dobivu nv4disp.dll erro blue screen! Raz z 27.xx verzijo! S tem da v zadni verziji zgubim 500 pik v 3d marku! Pogruntu sm v čem je problem! To se mi začne dogajat če v nvmax vklopm via 4x agp! Mam pa sus cuv4x-e! Z seveda via čipovjem! To se mi dogaja zadne čase! Mam tud viin agp driver inštaliran...mam winfastovga ti in če na njem svet rumena lučka je agp 4x uklopljen v winsih mi pa piše da je 2x, se prav zakaj nemorm 4x agp met ukloplenga! Jutr gre kišta na servis! Definitivno!>:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Highlag ::

Luknje za vodno hlajenje?

A si slučajno videl pri kakem proizvajalcu vodni hladilnik kot primernega za hlajenje procesorjev?:\

Glede nvidia problemov z modrimi zasloni, ti pa servis ne bo nič pomagal.

Na moji mašini se je dogajalo isto, dokler nisem zmanjšal AGP na 2x

Očitno omajo gonilniki za grafične kartice težave z agp gonilnikom. Samo nihče noče priznat problema. O tem je bilo sploh še toliko natipkanega, da je že škoda tipkovnic.

Problemi se pa dogajajo ma vseh možnih grafičnih karticah in nabori čipovja. ati, nvidia, intel, amd, via, .... V glavnem pa v povezavi z WXP

rap3r ::

Zakaj pa vodno hlajenje ni primerno za procesorje? In tud kr dost plošč ma lukne za vodno!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

tec ::

Sej ni napisal, da ni primerno. Napisal je, da proizvajalci tega ne prodajajo in ne priporocajo kot neko hladilno telo za procesorje. Tiste luknje pa dvomim, da so bile narejene za vodni blok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraz grafe Asus FX 5900? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1337441 (5240) rap3r

Ce hocete res poceni RES dobro pa ne preglasno hlajenje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1607072 (4706) TESKAn
»

Pomoč pri vodnem hlajenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1366272 (4775) Jure2k

Več podobnih tem