» »

Kako poslati faxs, ce imam ADSL?

Kako poslati faxs, ce imam ADSL?

eskimcek ::

A je mozno poslati faxs, ce imam ADSL povezavo? In s katerim programom seveda!

Lp

goba ::

Z ADSLom ni mozno, z ISDN pac.
Jaz sem zadevo resil z zunanjim ISDN adapterjem, ki zna emulirat analogni modem, oz. lahko vanj priklopim analogne naprave (telefon, fax, anlogni modem)

Santa ::

heheh, meni je to vprašanje precej hecno.

No, včasih je blo tko, da še ni blo fax/modemov pa se pač ni noben razburju, da ne morjo faxa poslat.
Zdej... hehehe...:D
Greš do mašince ki se ji reče fax in vtakneš noter listek, pa odtipkaš telefonsko številko.

Resno, z ADSL modemom ne moreš ravno poklicat na drug telefon kenede?

AlBundy ::

Razen, če si dokumet poskeniraš in ga nato v obliki.jpg pošješ preko LAN omrežja oz. da poiščeš kakšen internet servis ki ti to omogoča. :D
intel inside idiot outside

goba ::

Saj nismo v A>:Dmeriki

roscha ::

Samo kot dodatek. Ni NUJNO imeti analognih linij. Canon izdeluje tudi ISDN fax. Mislim da je zaenkrat celo edini. Prav poceni ni, ker je laserski, tako da za domačo uporabo verjetno odpade, ampak zadeva obstaja.

by!

SLOWWWeb.net ::

Ja jaz bi takole naredu: kupiš en modem ki ti podpira anologne izhode in v mašinu zategneš navaden 56k modem . Tanajbolj simpel, pa tud najbolj ugodno. V92 dobiš do 4000 do 6000. Drugač pa 3COMov modem v navezi RDSjem podpira isdn in navande FAXe!

P.S.: ISDN faxi, ki omogočajo G3/G4 [poleg navadnega]prenos podatkov, kolikor sem se jaz zanimal pride od cca. 200ksit-> in Cannonov fax ni edini!
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

moby-dick ::

Če imaš ISDN modem lahko uporabiš tudi RVS-COM software ki softwarsko emulira fax, tajnico in še kaj ...;)
Hear me out...

madmitch ::

Sigurno je najceneje, da na ISDN analogni izhod priklopiš najnavadnejši Fax modem (lahko tudi starejšega, le da dela na 14.400). Če pa bi rad, da ti faxe sprejema tudi ko mačina spi, lahko kupiš ZyXel modem, ki faxe sprejema tudi ko je PC vgasnjen, Meni dela odlično v povezavi z WinFax 10. Preko ADSL pa je edina varianta eFax servis, kjer lahko faxe pošiljaš preko e-Maila in še ceneje je, če veliko delaš s tujino. Tudi ta, preverjeno, dela "ko šus".
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Tr0n ::

Jaz bi raje uporabil kaksen online servis ala eFax, Fax4Free etc...

goba ::

eFax pri nas ni uporaben, deluje le v USA in UK. Fax4Free je propadla firma. Tisti, ki so jo kupili pa za stran poslanega faxa v Sloveniji zracunajop $0.52 :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program - FAX

Oddelek: Programska oprema
152971 (2734) Tomay
»

FAX modem-kako zadevo usposobit

Oddelek: Strojna oprema
151829 (1637) IgorGrozni
»

ISDN. 101 + FAX

Oddelek: Omrežja in internet
101293 (1193) nero
»

ISDN modem - kateri je ta pravi ?!?

Oddelek: Kaj kupiti
71222 (1120) Poldi112
»

USB ali com port

Oddelek: Pomoč in nasveti
271783 (1569) cekr

Več podobnih tem