» »

Lepo ponazorjeno razmišljanje....hehe

Lepo ponazorjeno razmišljanje....hehe

Caboose ::


swetowno ne?:D:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

luni ::

:D
Artificial Intelligentia

Sergio ::

hehe ql slikca :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Hehe, le kdo je lahko tako "zloben"?
Ali bolje, kdo ne more biti tako zloben..
Vsi>:D
metrodusa.blogspot.com

Opkow ::

Hehehe ... Prav je Mac-om ..

Caboose ::

MAC-i SUXX:D:D:D>:D>:D;((
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

EASYdoor ::

Zakaj pa MAC-i sux? Mogoce zato, ker vecina tukaj, ki je to napisala ne vedo zakaj so maci uporabni? Maci imajo najmocnejši na dolocenih podrocjih, nekje pa sploh niso! Recimo z maci boz izredno malo iger spilal, ceprav jih ze podpirajo, ampak to ni to!

Kje so pa dobri?
Power G4 733mhz je hitrejsi od Pentiuma 4 1500mhz!!!!!! To je predvsem v Corel, Phostoshopu, Quark...

Maci so pisani za resno delo, predvsem graficno oblikovanje in vam povem, da je z njimi uzitek delat!

Zato ne tuki utrujat da maci sux. Ja?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

rookie ::

Hah. QL :\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

andrej ::

res je Mac-i sploh niso tako slabi kot nekateri mislijo. Tako kot recimo lahko primerjamo winse in linux ion ugotovimo, da je vsak namenjen razlicni cilnji publiki tak lahko recemo za PC in Mac. Vsak je dober za doloceno stvar, nobeden pa ni najboljsi v vseh! Maci so zelo popularni za obdelavo grafiki in postavljanje revij in podobnih zadev. ob tem pa je se Cube zelo cool, OS X pa izgleda zelo zelo dobro. ce bi vidli to zadevo v zivo, bi marsikdo spremenil svoje mnenje...

AndrejX ::

Res pa je tudi, da je PC Mac-a prehitel tudi v grafiki in grafičnih programih, ki tečejo lepše in predvsem hitreje. Sem lastoročno preizkusil.

whatson ::

jaooooo:D:D

EASYdoor ::

AndrejX: a lohka poves programe, na katerih si to zaznal?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Mate ::

Hmm... Ne kle izjvaljat da Maci suxx ker mislm da 90% folka se ni vidl kako delajo..

luni ::

Samo res folk... vsi se nekaj pizdite cez mace pa enga se v zivljenju od blizu niste videli. Ce bi kdaj sedeli za kakim in kako beta verzijo Mac OSa X bi premislili preden kaj bleknete.
Artificial Intelligentia

asteroidk ::

mac-i rulajo :D:D:D:D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

McHregec ::

kok ga je raznesel :D

Cr00k ::

andrejX:bucke...da bi bil ker pc hitrej u graf. programih kot mac...mogoce u maxu k ni ga sploh ni na macosih:)))...zato pa je pc lohka hitrej ot maca...:)...jasn mi tut ni kje je charlie najdu 733 Mhz motorolo.. :))....pa ajde je vsaj kej pametnega napisu ne pa ganja :))... mac suxx :))) halo!?!?..nc jasn...tak tip al pa tipka..je pomoje tolk zakomleksan u svojo 486-ko da vn ne vid..pol pa take prziga...

Sergio ::

Macintoshi so dobri racunalniki. Ampak problem je da so bolj namenski. Z veseljem bi urejal video na iMacu DV ker je preprost in zmogljiv.

PCji, on the other hand, so pa fleksibilni...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

gorenc ::

Racunalniki so se in se se zmeraj tako razvijajo ravno zaradi iger, zatorej ne povelicujte Maca in ne podcenjujte igricarstva, ki na leto prinese zaloznikom in razvijalcem precej vec kesa, kot cel Holivud skupaj. Mac pa je dober za kaksne amerikance ker dobro zgleda ter za kaksne resne ustvarjalce in "obdelovalce" slik in videa!

luni ::

Sector bi mogel videt primerjalne teste novih PoweMacov in Pentiuma4/TBirda v igrah pa bi malo premislil o tem kaj govoris.

Samo vas kar razumem (ceprav ne odobravam): vsakdo hvali tisto, kar ima
Artificial Intelligentia

luni ::

Sector bi mogel videt primerjalne teste novih PoweMacov in Pentiuma4/TBirda v igrah pa bi malo premislil o tem kaj govoris.

Samo vas kar razumem (ceprav ne odobravam): vsakdo hvali tisto, kar ima
Artificial Intelligentia

norvalk ::

zgolj kot zanimivost: sam sem bil namrec hudo presenecen (pretresen), ko sem izvedel, da sele z mac osom x, v svet applovih racunalnikov, prihaja prava vecopravilnost - prej implementirna v obliki odlozene - sem bil pa enako pretresen (tokrat v poz. smislu), ob dejstvu, da lahko programe premikas kar med nj. delovanjem (v okviru istega diska)!

...in ce samo pomislim, da ima linux podobno datotecno strukturo - njam, kaj vse se nam se obeta! ;)

lp

ABX ::

Mene zanimajo samo igrice in O/C. Zato se na Mac-a poščijem :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applovo četrtletje odlično

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
273788 (2924) roli
»

Mac vs PC

Oddelek: Operacijski sistemi
241955 (1189) huelz
»

Mac brez ekrana in pod 500$? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
23417322 (12010) accom
»

Power Mac G5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
815898 (4636) MitjaP
»

Macintosh

Oddelek: Strojna oprema
161559 (1402) MacUser

Več podobnih tem