» »

En dogodek...

En dogodek...

TESKAn ::

Jao, kaj se mi je včeraj zgodilo. Včeraj končno poštimam peltier, lepo izoliram in vključim zadevo. Lepo laufa, pol se pa odločim, da pogledam v ohišje, če je kje kaj kondenza. Odmaknem ohišje, vse videt ok, dam nazaj, pa PUF! Slika izgine z monitorja, računalo začne piskat. Vs paničn izključim, a je le nastalo nekaj kondenza in mi skuril procesor? razstavim, vse zgleda ok, sestavim, še zmeri ne dela. In pol pogledam kable odzadaj, pa opazim, da se kabl monitorja nekam čudno maje. Pogledam kartico - tok, da je še stala v slot - u. Darn. Kolk strahu zarad tega, k sm grafično premal pršraufu...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Cr00k ::

yebiga...shit happens...vsah pc-ju ni nc narobe :))...

frudi ::

hehe, to se mora vsakemu resnemu računalnik freaku enkrat zgodit - namreč, da ob spremljavi glasnega poka izgine slika z monitorja. no, v mojem primeru je vse skup spremljal še vonj po zažganem... :)
na srečo jo je fasal samo napajalnik...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

alien-w ::

ce mal pretiravamo je to tko, kt ce ceu comp razstavs, ker se noce przgat, pa pol vids,da si pozabu prtisnt gumbek na napajalniku.

sinko999 ::

eh ta noce grafične in PCI kartice imajo to veliko pomankljivost da se zelo hitro iztaknejo iz podnožja jast tako nisem mogel na net pa gledam zakaj modem ne dela po tem sem pa not pogledal u škatlo pa sem videl da se kartica izmaknila malo iz podnožja .

LP
Ni? ni ve?no !

TESKAn ::

Hej, mi je pa nekaj prslo na misu: a je kje na netu za dobit zapis vseh 'piskov', k jih racunalo spusca? Sm namrec opazu, da mi je, ko je sla grafa vn, drgac pisku kot takrat, ko je bla voda na procesorju in le - ta ni hotu delat...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

msmiha ::

Naj mu en odgovori, ker mene tud to zanima
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

McHregec ::

za AmiBios dobiš na http://www.ami.com/support/ za Award in Phoenix pa na http://www.phoenix.com/pcuser/ drugač pa če bi bral PC-Gamer tko kot jaz bi vedel tko pa ne.
:D

Mate ::

Hmm... za fotrov comp vem kako piska... k je velikrat kej narobe.... za ostale pa ne... za mojga tud ne... je predobr sestavlen... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računalnik se ne odziva (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
566236 (5907) pingo76
»

Utripajoča lučka na monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
292469 (2015) black soul
»

Računalnik nekaj čudno piska - kaj bi lahko bilo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182670 (2337) RuskiSnajper
»

težava z monitorjem in računalnikom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
121139 (1030) adsadadad
»

porodne težave računala

Oddelek: Strojna oprema
331791 (1334) dustphoenix

Več podobnih tem