» »

VOLJADSL - je kej vreden?

VOLJADSL - je kej vreden?

megadeth ::

Pozdravljeni!
Trenutno mam pri AMIS kabelsko povezavo pa mi je zlo všeč, sploh ko je kakšen problem samo pokličem gor pa tkoj odpravijo, pa zlo prijazni so tudi...
zdaj pa vidim da majo pri VOLJADSL zelo dobre ponudbe pa me zanima, če že ima kdo pri njih povezavo na net pa če je zadovoljen s povezavo, s pomočjo in delom njihovega osebja?

LP
Are you feeling lucky? Google me!

Senitel ::

Tista njihova ponudba ni niti približno "globalno" dotopna po Sloveniji. Sicer tudi Siolova ni, če smo že pri temu... Povedano drugače Volja ima nekaj (zelo malo) svojih lokacij, kjer je možna njihova oglaševana ponudba, drugje pa padeš na Telekomove lokacije (in Telekomove cene).

megadeth ::

no js sm iz Kopra pa baje da je tukaj možen razvezan dostop... sm pogledal na njihovi strani na un zemljevid ki kaže kje je možen... zanima me predvsem če ste - uni ki imate VOLJADSL zadovoljni...
Are you feeling lucky? Google me!

KandazaR ::

V kopru bo kmalu delovala optika. Tako da se ti ne splača vzeti adsl-a.

megadeth ::

kdo pa bo ponujal optiko v kopru?
Are you feeling lucky? Google me!

KandazaR ::

T-2.

Hardstyle ::

Telekom končal testiranje VDS2 in že pričel graditi omrežje.
http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mod...

Zgodovina sprememb…

megadeth ::

kaj pa tisti ki mate T-2.. ste zadovoljni z njihovimi uslugami?
Are you feeling lucky? Google me!

Hardstyle ::

Jaz sem z storitvami zadovoljen, čeprav mi paket 1/1 deluje le 1/512-600 ampak to je problem, ker grejo kabli po zraku itd. Nisem pa zadovoljen z potekom priklopa saj sem bil 1 teden brez telefona. Od poslane pogodbe pa do priklopa sem čakal 47dni(delovnih!).

mitja_i ::

Jaz sem z uslugami zelo zadovoljen. Samo sem na VDSL, ne (še) na optiki. Tam ne moreš ostati brez telefona.

kurjač ::

@Hardstayle
1 teden brez telefona
Samo?
Pooblastil sem Voljatel za prehod med operaterji (Sinfonika prej) in odjavo Telekoma. Zrihtal so tako super, da me je Telekom odklopil prvega decembra in ostal sem brez telefona in interneta. Na Volji so mi krhali živce študentje, padale so prazne obljube....katastrofa. Zadeve sem se lotil sam in urejal od Sinfonike do Telekoma. Po 35-ih dneh je končno nehala utripat lučka na modemu. Zaenkrat dela Volja občutno hitreje z P2P programi, čeprav je ping precej višji (cca 50). Zakaj je tako visok se bom še pozanimal na tehnični pomoči. Telefonija dela kot klasa 2 (malo šumi, brni), sicer jo itak ne potrebujem.
Vsem svetujem, da pri nastalih problemih ne čakate na datum priklopa, ki vam ga dodelijo. V mojem primeru v 14 dneh po odklopu Telekoma je Voljatel naredil natanko nič.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL ZELO poizveduje za T-2jevci ! Jim teče voda v grlo? :) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19117659 (9737) pizdindim
»

Volja ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
13311918 (6086) angus255
»

amis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11212236 (8421) EvilDare
»

siol ali t2? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
766702 (4445) Nixxon
»

Volja - cenejši internet kot T-2? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11916671 (9127) Wox

Več podobnih tem