» »

Kdo laže?

Kdo laže?

1
2
»

Matev ::

No, kot zanimivost: danes v Sparu so bile cene večinoma (na policah) že v evrih!


cene so v evrih že od marca letos

in bodo v obeh valutah tudi pol leta po uvedbi evra

dobro jutro

Fizikalko ::

Ne štekaš. Cene so bile do zdaj z velikim fontom v SIT, z zelo majhnim pa v EUR. Zdaj pa so že z velikim fontom v evrih, z mikrometrskim pa v SIT. Skratka, če na hitro pogledaš, je povsod videti le evre.

Dobro jutro tudi tebi.

Matev ::

kolikor sem jaz videl cene niso bile samo v evrih ali kot si se je nekdo tu izrazil (večinoma že v evrih)

prvič: cene so še vedno v tolarjih in v evrih
in
drugič: cene so bile v toalrjih in evrih že od marca letos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

Fizikalko ::

Dobr no, ni treba komplicirat. Do zdaj so bile sevda cene tudi v ervih, ampak s 5x manjšim fontom. Zdaj je obratno - ervi na veliko, tolarji na malo. Štekaš?

Matev ::

sam sem recimo opazil da se v reklamah pojavljajo že zneski v evrih
recimo za picikato paket je 9 evrov
ali pa poslani sms je tudi v centih rečeno koliko stane...

evri bodo zelo hitro zamenjali tolarje

zanimivo bo opazovati to spremembo

Stajerc ::

Kaj mi je smešno?

Moja tema -> Popluvana

Ta tema:

Siol -> vsi ploskajo in navijajo

In zdaj bo mi nekdo začel govoriti da tukaj pa ne gre za isto stvar? Vsaj v principu?

Mislim taka silna pamet in dokazovanje neko a da bi človek zaznal svojo lastno dvoličnost in ne bom rekel zmoto (bom rekel pogojno zmoto) to pa ne.

Ker prav seveda nimam jaz in jaz s motim ne?

Kako prikladno.

Če se vse v državi podržai in vsi izkoristijo prehod na evro bo to storil tudi Spar to je tako samoumevno kot to da daš margrino pod marmelado na kruhu.

Zdaj pa če je že to storil ali bo 1 januarja ali bo po marcu je meni čisto vseeno. Tudi če bo tako dober trgovec da nebo niti pomislil da bi zvišal marže bodo cene vseeno šle če ne druga kot posledica podražitve surovin (tudi izključno zaradi taktiziranja in prehoda na evro).

Tako da cene bodo šle gor izključno zaradi uvedbe evra in nevem kaj tu ni jasno?

Torej? Pač siol vsi mrzite in je logično da bo to naredil a ne špar pa pač ne ker ni on taki ne?
Have a nice day.

mchaber ::

Če imajo napisano:" Cen zaradi evra ne bomo zvišali" je ključna beseda v tem stavku ZARADI. Zvišajo jih lahko zaradi česarkoli drugega, dokazat da so jih dvignili zaradi evra je pa tudi nemogoče.
.

Stepni Volk ::

Ena stvar drži, PLAČE zaradi EURA ne bodo VIŠJE >:D
neobjavljeno.blogspot.com

Nejc Pintar ::

@Stajerc: Dokler ne zvišajo cen jim ne moreš govoriti da lažejo. Sicer pa nam za špecerijo ni treba skrbet glede cen. Je velika konkurenca, če nas kaj lahko skrbi so to storitve in specializirane trgovine. :\ @Stajerc: Dokler ne zvišajo cen jim ne moreš govoriti da lažejo. Sicer pa nam za špecerijo ni treba skrbet glede cen. Je velika konkurenca, če nas kaj lahko skrbi so to storitve in specializirane trgovine.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Stepni Volk ::

Nejc Pintar - Spar je ŽE DVIGNIL CENE, beri časopise ali vsaj prvo stran te teme.
neobjavljeno.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

miko 55 ::

decembra je letno usklajevanje cen. do evrov se nihče ne buni. zdaj to sovpada in je velik halo.

zakaj??

ne vem

lp
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA

Nejc Pintar ::

@Stepni: Spar je dvignil cene ene 5ih artiklov, ampak ne zaradi uvedbe evra, ker na tistih 5 artiklih ne vem koliko bi zaslužili. To smo že razčistili.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Matev ::

A na parkiriščih so se tudi surovine podražile?
In mobitel ima tudi dražje dobavitelje, da je dvignil cene do 19%.

Nejc Pintar ::

Spar!=parkirišča!=mobitel:\

Preberi si par postov nazaj.
Lahko je biti prvi, če si edini!

username ::

Mislim, kakšen cirkus so zagnali zaradi enega zmrznjenega pomfrija, svašta...

Je pa res, da so generalno gledano cene v slovenskih supermarketih višje kot v Avstriji. Fajn, da dobimo evro, zdaj bo to dejstvo precej bolj vidno, mogoče se bo srednjeročno celo kaj pocenilo... živi bili pa videli
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Tear_DR0P ::

ena reč je tud ta, da smo inflacijo umetno zajezili, da smo lahko dobl euro, sedaj pa bo inflacija malo poskočla
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Roadkill ::

>> Mislim, kakšen cirkus so zagnali zaradi enega zmrznjenega pomfrija, svašta...

Vsaka babica vam lahko pove, kako slaba je bila letošnja letina krompirja. Simple as that.
Mi smo ga pridelali pol manj kot ponavadi.

Počakajmo na februar, ko bomo lahko belo na črnem brali o januarski inflaciji in o ceni košarice nujnih potrebščin.
Štarcune se ne borijo, da bi imele najcenejši krompirček, ampak da bi bila njihova "košarica" cenejša od drugih. Tako da je povsem brezpredmetno izlivat žolč glede posameznih artiklov.
Ü
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kolk poprecno porabite v trgovini? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7012201 (9091) kalko
»

Banke dražijo storitve! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14413145 (9628) dimko
»

Nove cene študentskih bonov (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29022385 (13925) nobodyelse
»

Euro in podrazitve

Oddelek: Problemi človeštva
353782 (2051) grex
»

EURO

Oddelek: Problemi človeštva
191939 (1410) Tear_DR0P

Več podobnih tem