» »

Letalske igre

Letalske igre

Tayphoon ::

Je kakšna igra lahko starejša ki se dobro igra in voziš letala in se bojuješ pa bi dobro delal na logitechovem rumblepad 2 yosticku in računalniku 2500 9600 xt 1 gb rama.

RedStar ::

IL2 Sturmovik

Opis najdeš v naslednji temi:

Večigralstvo za začetnike

Tayphoon ::

Wau celo večigralska igra preko strežnika.... Morm sprobat. Ravno sem razmišljal da se bom mogel vrjetno proti kakem računalniku smotanem borit pa vidim da je še upanje... hehe.

Hm moram sprobat. A se še igra dan danes? Mislim glede na to da je opis na slo-tech iz 2004 še je kaj igralcev na strežnikih?

No saj bom sam videl ko usposobim seveda.

Hvala za info!

RedStar ::

Koliko vem je pred kratkim izšla neka nova verzija ali nekaj podobnega. Verjetno se igra še kar dosti igra. Probaj in poročaj. IMHO je ta igra ena boljših letalskih (warfare) simulacij. 0:)

Tayphoon ::

Ja če si jaz prav razlagam je nekako tako:

IL Sturmovik pacific faighters (prva različica)

IL Sturmovik Forgotten Battles (dodatek)

Zaj pa še nevem če je res tako ali sta to 2 ločeni igri ali je to vse isto kljub dodatku. :)

Je pa obširna tema na to igro na slo-techu poišči.

In tam maš zagotovo ze kakšno mnenje kako se igra. >:D

mtjz33 ::

Lock on ti bo sigurno delala. Pa še kakšna bi se našla.

BigWhale ::

IL in LockOn nista za 'mehkuzneze'. V IL na zacetku vecina se vzleti ne in se petkrat razbije. ;>

steev ::

Dej dej. V il sem vzletel takoj prvic. Res pa je da sem imel nekaj 'znanja' od prej.
:|

suntrace1 ::

Vzletet ponavadi ni problem ;)

Klemzz ::

a kdo mogoče ve kko se imenuje una letalska igra k si furu avijončke iz WW1, stara je pa prbl. 2-3 leta :\

urban99 ::

Mogoče kdo, ki igra IL-2, lahko pove, če je 'scena še živa'? A je dovolj hitrih evropskih strežnikov? Predvsem me zanima FB del, ker tile novi reaktivci mi niso ravno najbolj pri srcu. Sprašujem pa zato, da si ne bom zadeve končno omislil in 'pristal na suhem' :)

slo-warhavk ::

Pozdravljen.

Scena je živa. Poglej ZS.

LP Darko

urban99 ::

tally ho, big tnx za tole slo-warhawk. Se bom moral spet malo uletet vidim :)

mtjz33 ::

Čas si je treba vzet, pa voljo (voljo kot voljo) imet pa naštudirati mal avijončke oz. kako z njim upravljati. Men je veliko bolj pri srcu Lock On kot pa IL. Sploh F-15C. Drugi frčoti me sploh ne zanimajo. Edina zamera pri Lock ON je, ker ne moreš klikat po kabini, kot npr. pri MS "simulatorju", ampak si moreš zapomnit vse kombinacije.

Na voljo so pa tudi arkade:
Wings of War
Red Jets (te še nisem probal)
Pacific Fighters

Pa še kakšna se najde.

slo-warhavk ::

Opala.

Tole si ga pa pošteno kiksnu il2 je daleč od arkade...


LP Darko

suntrace1 ::

mtjz33: če imaš dober HOTAS, ti ni treba niti enkrat dat roke na tipkovnico ;)

bluefish ::

btw, če še ni bilo omenjeno. Zunaj je IL-2: 1946. Je že kdo igral?

DOOM_er ::

ja... špil je komplet il2+pf+aep+patchi+nekaj letal novih in to je to drgač je isti kt il2 sam letalni model je spremenjen mal drgač pa stvar je kul
Robots will steal your job. But that's OK

strictom ::

Klemzz: Mogoče misliš Aces High?

Čist nerealna ampak je pa prekleto fajna za igrat :D

Zunaj je že drugi del.

Igro si lahko igral z miško kar je bilo še najbolše. Si mel pa svega in svašta aviončkov.

Res fajna igra za sprostitev :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Klemzz ::

@strictom mislu sm wings of war :) ni niti prbližn simulacija je pa fajna za sprostiteu :)

DOOM_er ::

ka pa je una k si letu po sobah pa temu tut fajna
Robots will steal your job. But that's OK

MiranRxx ::

Dobra igrica je tudi condor, zame najboljsa. Res je samo za jadralna letala.
Avtorji so slovenci, dosega sam vrh med letalskimi simulacijami. Je zelo realisticna. Moznost igranja preko serverja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MiranRxx ()

magiranster ::

Pozdravljeni jst sm nabavu včerj tole il2 sturmovik 1946 , 2006 verzija pa ni nobenga patcha gor sm hotu na server jit pa skos so rekl da nimam taprave verzije tko da newem kako bi s temi patchi, pa še nekj k sm kupu špl, nobene kode nism dobu, nč zravn u big bangu zapakiran nobene registracije samo inštal daš, in jo maš, drgča me najbl zanima od patchov kako jih dobit, avtomatic ni, tko kkr ma steam narjen. ker bi rd prek neta igrov.Hvala za odgovor, Pa a ni čudn brez kode tob se dal še dol potegnt z neta sam jest sm že dow 9000 batov jebi ga upam da bo tko kokr se zagre da bo kj več vredna kokr piratska ker kupujem sam igre original k se prek neta igrajo da nimam problemov z updajtanjem.Mislm kupujem to kar je skrekan zanič za prek neta.Dejmo rešt tole našo novo letalsko vojno simulacijo čim več podatkov prosim. :))

destiny ::

Hmm, a mamo na slo-techu kakšnega prevajalca mogoče!?!

DOOM_er ::

bom poskusil

1.kupil je original za 9k
2.ko hoče prek neta mu napiše da ni taprava verzija
3. kako se updejta špil in kje updejte dobiš
4. čudn se mu zdi ker ni cd-key potrebnga
5. pa prav da kupuje samo originale ki se dajo lepo preko interneta igrat
6. pa zanima ga kuko to pol prek neta igrat
7 in vse nas poziva da rešmo to novo letalsko simulacijo

upam da je uredu prevod
Robots will steal your job. But that's OK

magiranster ::

DOOM tko ja točn tako, ki hočem na net mi napiše da nimam prave verzije.Drugače sm pa opazu da nekj piše 4.07m na začetku takoj , ki zaženeš igro, samo več ali manj serverjov uporablja 4,071m ali 4.05m. Kaj narest . Doom je lepo povedu jest pa še tole zdele.:)

Gr0unD Zer0 ::

so tudi Su-27 Flanker, ter Eurofighter typhoon
sprobal sicer nisem nobene, ker špilam druge stvari

Robert_S ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vojaške latalske igre

Oddelek: Igre
8792 (575) SLO_Robert
»

simulacije letenja

Oddelek: Igre
403703 (2726) jamiroq
»

Posodobljeno večigralstvo za začetnike

Oddelek: Novice / Igre
62788 (2788) BigWhale
»

Fly igre

Oddelek: Igre
282477 (2135) San
»

Prvi popravek za IL2 - Sturmovik: Forgotten Battles

Oddelek: Igre
71639 (1568) ali3n

Več podobnih tem