» »

Prenosnik (HP) - Ozvočenje (5.1)?

Prenosnik (HP) - Ozvočenje (5.1)?

ZaLoMaT ::

Zanima me:

- če lahko na prenosnik (Hp nx 6325) priklopim sistem ozvočenja (2.1 ali 5.1) ker sem videl, da imam na prenosnik 2 priljučka (1vhod in 1izhod)?
ALI LAHKO PRIKLOPIM (ozvočenje 5.1 ali 2.1)?

Hvala vsem za odgovore...

ZaLoMaT ::

nihče neve?

ZaLoMaT ::

PLZ (kdor koli...)

M@73Y ::

Dobro jutro. tvoje vprašanje je isto temu. ali se da 2 litra piva naliti v 1 litrski kozarec. žal ne. isto je v tvojem primeru. po podatkih sledeče imaš samo vhod in izhod iz zvočne torej lahko priklopiš le stereo zvočnike. torej 2 sistem. RAZEN ČE IMAŠ kakšno realtek izvedbo zvočne pa imaš mogoče možnost da ti postavi tudi input vhod za output. torej da bi imel na output izhodu, front zvočnike na input vhodu pa rear zvočnike in s tem bi lahko priklopi 4 sistem.za 5.1 sistem pa potrebuješ po domače tri luknje. eno za front eno za rear eno pa za bas in center. to se da v zvočni realtek ALC 880D. Dej mi povej kera oznaka zvočne je pa ti jst zrihtam podatke.
..jump into psytrance tunnel..

ZLOky ::

TUKAJ vse piše in še več.

V glavnem odgovor je ne, lahko samo 2.1 max.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

cojss ::

To bi bilo bolj podobno vprašanju ali lahko 1 liter piva naliješ v tri litrske kozarce. Kako se da prikopit je precej odvisno od tvojega ozvočenja. Pri večini cenejših računalniških zvočnikov bas prevzame nizke tone iz vseh kanalov, tako da te reši en razdelilec iz ene na dve 3.5 vtičnici. pač samo center ne igra. Nekateri taki sistemi imajo tudi upsampling, recimo geniusovi leseni, kamor lahko priklopiš stereo in ti igrajo vsi. Če imaš malo boljše ozvočenje, se lahko uporabi digitalni upsampling - dolby prologic (II), DTS Neo in najbolj običajen 3x (ali 6ch) stereo. Ampak pri vseh teh varjantah imaš še vedno v osnovi stereo. Za pravi prostorski zvok je potrebna dodatna zvočna kartica: SB Audigy2 ZS ali SB Audigy2 NX

ZLOky ::

Bravo cojss ;)
Popoln odgovor. Seveda, rešitev je zvočna kartica za prenosnike (PCMCIA).
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

ZLOky ::

http://www.google.com/ dela čudeže!!!

ZaLoMaT ::

aha :8) Potem lahko (sedaj) priklopim max 2.1,
če pa hočem priklopiti sistem 5.1 POTREBUJEM (zvočnO karticO za prenosnike (PCMCIA))

Ok potem hvala vsem za odgovore...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaLoMaT ()

brdi ::

Kupis externalzvočno priklopis na usb in to je to ! __ SB live 24bit external__ jo sam uporablam

Mare1987 ::

Zanima me:

- če lahko na prenosnik (Hp nx 6325) priklopim sistem ozvočenja (2.1 ali 5.1) ker sem videl, da imam na prenosnik 2 priljučka (1vhod in 1izhod)?
ALI LAHKO PRIKLOPIM (ozvočenje 5.1 ali 2.1)?

Hvala vsem za odgovore...


Walda da lahko. Sam enga dodatniga kablovja rabš. =D

Mare1987 ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare1987 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626912 (14168) psytoma
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796273 (4740) strumf666
»

Zvočna kartica s konzolo

Oddelek: Kaj kupiti
11916 (834) Fatboyslim
»

x-fi xtrememusic in katere zvočnike?

Oddelek: Kaj kupiti
81968 (1782) infiniti
»

Z-5500 vs Gigaworks S750

Oddelek: Kaj kupiti
242536 (2243) Suli

Več podobnih tem