» »

katerega internetnega ponudnika mi priporočate?

katerega internetnega ponudnika mi priporočate?

Andy18 ::

Zanima me katerega internetnega ponudnika mi priporočate, saj sem se odločil da bom odklopil SiOL in se nekam drugam priklopil?

Za predloge že vnaprej hvala.

Andy
Plata 7VT600L,Athlon 2600+,512 MB,GF 6600 128 MB,LC 550W,160 GB,LCD Samsung 913N

StratOS ::

Če imaš možnost preko kabelske :)
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

;-) ::

Sem uporabnik kabelske eno leto (TRIERA). Zelo nezadovoljen...stvarno nestabilna stvar:(


Čakam na T-2. Mislim da ima najbolj ugodne cene.

StratOS ::

Hja, sam sem uporabnik kabelske, v 1,5 leta nisem zasledil kakršnih koli problemoz pri liniji ali prenosu.
Stvar deluje enkratno, vsaj v CE.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

;-) ::

Kaka pa je cena/hitrost?

dolegar ::

Jaz dam glas za AMIS. Sem tudi sam prešaltal iz SiOL-a.

ganimed ::

@EWEER
Če razmišljaš o T-2, je tako. Nekateri imajo srečo in zadeva deluje že iz prve tako kot mora. Če se pa kaj zakomplicira, pa čim dlje od njih. Potem pa niso sposobni rešiti problema. Uporabniška podpora je slaba, na številki 059000000 (pomoč) dobiš vedno nekoga drugega, ki nima nikakršnih pristojnosti, zadnje čase ne odgovarjajo več niti na fakse. Ljubljančanom se morda še obnese, ker gredo lahko na Brničevo osebno urejat zadeve, za periferijo Slovenije pa...

Tr0n ::

Se eden glas za AMIS.

gregaster ::

jaz z triero nimam nobenih težav(3 ali 4 leta že imam). tak da moj glas za triero.

amigo_no1 ::

Če nisi v mestu, kjer je kabelska , potem ti preostane samo Volja , Amis , Sinfonika in t-2(če nisi predaleč od centrale (manj kot 2 km)

Od kod si ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Klenobo ::

Jaz ti tudi priporočam Amis. Že dolgo sem pri njih in skoraj nikoli nisem imel problemov. Včasih se zgodi, da pride za kakšnih 5 minut, samo to se naredi malo kdaj.
Pajek.Net, (http://www.pajek.net)
Brezplačna MojaPosta.Com (http://www.MojaPosta.Com)

Andy18 ::

hvala vam za tele odgovore, kabelskega interneta ne morem imet ker v bližini ni nobene centrale.

Tako da se odločam med Voljo in Amisem.

Navedite mi prosim mesečne stroške ki jih porabite za internet, imel bi povezavo 1024/256.

Pri volji me pride ta povezava okrog 6K, kako je z amisem ne vem.
Plata 7VT600L,Athlon 2600+,512 MB,GF 6600 128 MB,LC 550W,160 GB,LCD Samsung 913N

DeletedUser ::

Pr Amisu je cena 6200 ali pa 3900 (če imajo namen delat centralo v tvojem kraju).
V obeh primerih pa ti Amis da še 4 mesce zastonj.

amigo_no1 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jvolk ()

Tr0n ::

6.290 SIT za 4096/512 kabelski paket.

Dr Evil ::

Ampak je DOCSIC 2.0. Vprašanje če se to pri njemu da dobit.

ne_kdo ::

jaz dam glas T2. več kot zadovoljen. cenovno ugoden, ni časovne vezave (kar je najbolj pomembno danes).

Spc ::

Triera..
99.99% uptime na leto.
8-O
 

svecka ::

Glede internet ponudnika ti povem takole, najprej se pozanimaj pri svojih sosedih kako imajo oni narejeno in kako jim deluje, pa poskusi povprašati sosede z različnimi internetnimi ponudniki. Šele nato se odločaj po ponudniku, saj ponekod v nekaterih krajih povezava ne deluje tako kot bi morala, medtem ko pa lahko drugje deluje čisto spodobno. Drugače jaz dam glas za T2 in Amis, za ostale ne vem tako dobro. Za Siol pa ne dam glasu ker imajo oderuške cene in naj jih vrag vzame (čeprav nisem imel kakšnih resnih težav z njihovih "uptajmom" )

Cveto ::

V službi imam SiOL ki dela brez problemov je pa precej drag. Kolega ima T2, ki tudi dela O.K. vendar ga je možno dobiti samo v mestih, tako da sem vzel Amis ki zaenkrat dela odlično, pa še poceni je.

Moj nasvet bi tako bil: če imaš možnost vzemi T2 (itak je brez vezave tako da v primeru težav samo vrneš) če pa ti ni možno potem pa Amis. (še vedno imajo akcijo 4 mesece zastonj)

Andy18 ::

zanima me ce ima kdo povezavo 512/128 kB/s

ker me zanima kako deluje, oz ce je veliko slabsi od 1024/256 kB/s
Plata 7VT600L,Athlon 2600+,512 MB,GF 6600 128 MB,LC 550W,160 GB,LCD Samsung 913N

roli ::

Jaz tega nebi vzel.

Sam imam siol in nimam nekih problemov.Dela že 1 leto brez prekinitve.Cena pa je za ta paket 100 SIT dražja od AMISa.Tako,da ne zdi se meni smiselno menjat.Če pa bi dajal na novo bi pa vzel AMIS.
http://www.r00li.com

Andy18 ::

odločil sem se da bom vzel net preko Amisa, sedaj me pa zanima, če se je mogoče naročiti preko neta ali jih moram poklicati.

LP
Andrej
Plata 7VT600L,Athlon 2600+,512 MB,GF 6600 128 MB,LC 550W,160 GB,LCD Samsung 913N

avix ::

andy: tule izpolniš prijavnico amis - pošlji povpraševanje, in na dom boš cca. v roku 1 tedna dobil ponudbo ki je mogoča na tvoji lokaciji. Izpolniš priloženo pogodbo in pošlješ nazaj ter upaš da boš čimprej na vrsti za priklop ;)
^.^

ljusmir ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amisova primerjava cen ali kako zavajati javnost

Oddelek: Omrežja in internet
182717 (1738) zavajon
»

T-2 ali Amis

Oddelek: Omrežja in internet
454214 (2733) alienalien
»

amis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11212218 (8403) EvilDare
»

Najcenejši ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
849803 (6476) pupsi1984
»

Cenik SiOL ADSL

Oddelek: Pomoč in nasveti
252241 (1484) amigo_no1

Več podobnih tem