» »

pomoč pri inštalaciji xp-ja :( neznam odpravit napake :(

pomoč pri inštalaciji xp-ja :( neznam odpravit napake :(

_dule_ ::

bom kar začel skratka pc-ja nene že dva tedna skup spravim ;((

torej ker je prisel gor neki virus sem ga formatiral :D nato pa dal v pogon xp zagnal prek boot in se je začelo kliknem enter potem f8 nato izberem particijo nato formatiram in že začne kopirat xp ko to naredi in pride do 100% se racunalnik resetira potem ko se zažene nazaj on kar frže gor logo od xp-ja in čez en čas javi tole napako ki sem jo spodaj prilepil. skratka problem je v tem da ko se pc resetira bi se potem morala zagnat inštalacija za xp tisto ko čas odštevlee na nastavlas non*stop nekaj. ampak se ni ;(( ;(( ;((

slika če komu kaj pomaga... eni pravijo da bi to naj bli rami krivi vendar sem jih prestavil v sosednji slot pa se vedno isto..

slika :

M-XXXX ::

Probaj z kakšnimi drugimi rami8-)

_dule_ ::

samo finta je v tem da on naloži gor xp samo do tja ko ti prek boot-a odperes pol pa formatiras pa si xp naredi kopijo do tja pride pol pa se more resetirat potem ko pa bi moral odpret glavno inštalacijo pa gre kar prek tistiga pa kar vrze logo gor od xp pol pa tota napaka ;((

bom probal ja

cubus ::

Imam popolnoma enak problem, in ga nisem uspel odpraviti. Zamenjal sem disk, ram, napajalnik, pa ne pomaga nič.

Duhec ::

PREBERI NAJPREJ TO
Drugače odstrani še vse USB naprave, posebno USB ključke med postopkom inštalacije.

Poldy ::

Če prav zastopim, ti najprej inštalira oz. pripravlja datoteke - vidiš modri a la dos ekran, nakar se pojavi rdeča črta ki odšteva do restarta?
Potem je normalno da nič ne pritiskaš in se ti pojavi winxp logo ekran. Čez nekaj časa se potem pojavi inštalacijski "ekran", kjer te potem sprašuje za password, jezik in podobno.

Meni se je računalnik sesuval med inštalacijo, ker je bil rahlo navit, čeprav je v windowsih delal 100% stabilno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows se ne boota iz cdja

Oddelek: Operacijski sistemi
14796 (633) Cold1
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264444 (64036) Seljak
»

Loop pri inštalaciji Win XP in no master disk problema!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101653 (1535) alien13
»

V čem je problem?

Oddelek: Operacijski sistemi
51682 (1564) andrej_brucek

Več podobnih tem