» »

Ljudska "demokracija" na ambruški način

Ljudska "demokracija" na ambruški način

««
51 / 51
»
»»

čoko ::

jasno je tudi, da mnogi gledate na svet skozi denar, z takimi nimam niti namena diskutirat

asus ::

Mati kje imaš naslov v profilu ga ni, lahko pa prideš zdaj v Ivančno gorico v santano pa mi povej kar mi imaš za povedat, pa pripelji še tistih 300 kmetov.Zgleda da si ti pussy, ker praviš da imaš naslov v profilu nazadnje ga pa ni.Ali si se pa ustrašil in zbrisal.Sploh pa ne mrzim krančanu ampak take primitivce, kot ste vi pa naj bo kar koli.

EDIT:čokotu pa svaka čast;)

1. člen
Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.


Moderatorji pa tud vidim da dobro opravljate svoje delo.

Seveda tudi jaz kršim ta člen, če ga že vsi drugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asus ()

Barakuda1 ::

DOST BO TEGA NEKULTIVIRANEGA RAZKAZOVANJA "MIŠIC"

Tema je bila namensko minimalno moderirana, upajoč (glede na aktualnost dogodkov), da bodo diskutanti (neglede na to, katera stališča zagovarjajo) zmogli obdržati minimalen nivo kulturnega dialoga.

Očitno nobeno opozorilo ni zaleglo in se je dobronamerna popustljivost le zlorabljala.

To je zato zadnje opozorilo.

Prvi, ampak res prvi neustrezen komentar (torej v nasprotju s pravili ST) in tema gre v zaklep.

Hvala za razumevanje.

čoko ::

no, no, dejmo se mal bolj kulturno pogovarjat, tko k je reku Drnovšek: ,,Al ste ljudje al kaj ste?,,

krneki0001 ::

asus, zakaj se potem nisi javil, da bi jih vzel pod streho, ko so iskali novo lokacijo?

Vsi se zgovarjate na majhne otroke in ti otroci bodo odrasli in bodo počeli to kar bodo znali - kar jih bo naučila familja, saj jim v šolo ni treba hoditi.

Najbolj zanimiv je bil rop(drzna tatvina) po prvem januarju v novem mestu, ki so jo izvedli trije 9(DEVET) letni otroci Ciganskega porekla.
Starejši moški je prišel dvignit denar na bankomat in ko je vtaknil kartico in vpisal kodo, ga je odzadaj brcnil 9 letni mulček, ko se je ata obrnil, da bi videl, kaj je narobe, je iz strani drugi mulček vtipkal 150 eurov in brcnil ata, in ta se je obrnil do tega mulčka, tatretji pa je vzel denar in kartico ter zbežal. Zbežala sta tudi druga dva. Ta starejši gospod je ostal brez kartice in brez 150 eurov.

asus ::

Če bi imel, kakšno nepremičnino bi jim takoj dal, sam pa živim z cimri v 45m2 in mislim da nebi vsi prišli notri.Pa tudi, če bi imel kaj in bi jim ponudil bi jih itak folk izgnal oz. spet barikade.

edit:kje najdeš te zgodbice pa tud nevem???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: asus ()

sumadinac ::

9letnik ki je visok meter žilet on je kaj nabil strička al je striček zapil tisti denar in se zgovarjal na cigane. Živim v NM in to prvič slišim. V mojem poslu pa slišiš velik tračev in ta je višek:)) :)) :))

asus ::

Kar se tiče pa te zgodbe, pa ševedno mislim da so buče, saj redno berem časopise in kaj takega bi sigurno pisalo, sploh zdaj ko je taka afera glede romov.

krneki0001 ::

Tudi v medijie ni prišlo, da sta bila lastnika dveh psov iz maribora, ki sta napadla 2 ženski , roma.
V medijih tut ni izrecno pisalo, da je Cigan ustrelil Cigana pri novem mestu, ampak je pisalo da je mladenič ustrelil drugega mladeniča.

Tok o pristnosti in objektivnosti v medijih.


Kr verjemi, tole se je v resnici zgodilo in ni bilo prvič - imajo še nekaj podobnih izkušenj ravno v novem mestu.

krneki0001 ::

Šumadinac in v novem mestu tudi nimate nobenih ciganov, kolikor jst vem, sploh pa v zdravstvenem domu nimajo nobenih problemov z njimi.

krneki0001 ::

Vajenc - tole z bukvijo velja za blejce in bohinjce, tista s splavom in bukvijo pa za bosance.

kuglvinkl ::

Easy! ;((

sumadinac ::

Saj obstajo problemi v NM z romi nisem rekel da ne. Vendar tisto o stričku skoraj ne verjamem.

krneki0001 ::

Na žalost ni prvi primer - 2 mulčka zamotita človeka, ki dviguje, tretji pa ukrade denar, ki ga bankomat izvrže. In vse to počnejo mulčki do 12 let.

sumadinac ::

Samo en razlog je zakaj romi delajo probleme v NM, ker se jih policaji bojijo. Ampak tudi če kaj narediš romu( nasekaš k merjasca) pa tudi ne bodo ukrepal. Če ti pač rom zateži ubiješ boga v njemu in nikoli več neboš imel probleme ( vem iz izkušenj ) samo bat se jih ne smeš.

krneki0001 ::

smadinac - jst sm to pogruntal že pred leti in zato sem imel mir pred njimi. Vseeno pa so mi dost pokradli preden sem jih uspel tok zastrašit, da so se potem izogibal moje zemlje. Ogrmono jepa rottweilka pomagala, ker je bila tok naučena, da je večina tistih, ki niso bili zaželeni končala na tleh in z zobmi ob vratu - ko so tko prosili za milost, si jim pač lahko dopovedal, da naj se izognejo zemlje v naslednje, ker drugič pač psu ne bom rekel "stoj!". Pa to se ni naredilo samo cigotom - tut domačinom, tistim, za katere vem da kradejo lih tok kot Strojani.

sumadinac ::

No v NM bi tudi mogoče morali imeti pse namesto policajev, ker bi bili bolj koristni in še plače ne rabiljo.

krneki0001 ::

So pa bolj podkupljivi - s psico in parom klobas rešiš veliko problemov - razen če bi bile psice - tisto je mnogo bolj nevarno kot pes.

sumadinac ::

hehe kvečjemu imajo manjše tarife par klobas je 2€ od policaja pa 200€.

Barakuda1 ::

Očitno nekateri menite, da so razna dobronamerna opozorila namenjena zgolj avtorju teh opozoril.

Ker ste očitno že izčrpali arsenal sprejemljivih postov, je potrebno žal poseči po najbolj nepriljubljenem ssredstvu

ključavnici.
««
51 / 51
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lepo je biti rom v naši državi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
786057 (4084) krneki0001
»

Končno dočakali (Strojanovi)!!!

Oddelek: Loža
322919 (1661) šernk
»

Policijska država na vidiku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
776165 (5178) Brane2
»

Priviligiranost romov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18011455 (7903) čoko

Več podobnih tem